Śmiertelność wśród białych przekracza wskaźnik urodzeń

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian na Ziemi jest upadek cywilizacji białego człowieka. Odbywa się to krokowo bezpośrednio na naszych oczach i nie dość, że większość nie zdaje sobie z tego sprawy to jeszcze swoimi działaniami i wyborami politycznymi pogłębiamy ten problem. Wymierająca zgnuśniała biała Europa wkrótce stanie się islamskim kalifatem, okazuje się, że nie lepiej jest w USA, gdzie po raz pierwszy w historii więcej białych zmarło niż się narodziło.

 

W Stanach Zjednoczonych w 2012 roku, śmiertelność wśród białych Amerykanów po raz pierwszy przekroczyła wskaźnik urodzeń. Według amerykańskiego urzędu statystycznego zmarło o 12 400 osób więcej niż się narodziło. Jednak w wartościach bezwzględnych liczba białych Amerykanów wzrasta, głównie dzięki imigracji.  Wśród tych, którzy przybyli do USA, są głównie przybysze z Niemiec i Kanady.

 

Wcześniej sądzono, że śmiertelność wśród białych będzie regularnie przekraczała wskaźnik urodzeń nie wcześniej niż w 2020 roku.  Obecny spadek przypisać można recesji gospodarczej w wyniku której od 2007 roku wskaźnik urodzeń wśród białych spadł o 13 procent.  Śmiertelność wśród białych Amerykanów nie przekraczała wskaźnika urodzeń w Stanach Zjednoczonych ani w latach 1918-1919, kiedy 600 000 osób zmarło z powodu ciężkiej epidemii grypy ani w czasie Wielkiego Kryzysu lub w czasie II wojny światowej. Dlatego dane te są bardzo alarmistyczne.

 

W Europie dzieci również się nie rodzą i depopulacja idzie pełną parą. We Francji, która przoduje w statystykach na temat dzietności większość dzieci to potomkowie imigrantów z Afryki, którzy tworzą hermetyczne społeczności. Zwykle mają oni bardzo wiele dzieci, co w sztuczny sposób poprawa statystyki. Jednak na naszym kontynencie najgorsza sytuacja jest w Polsce gdzie również dochodzi do tego samego zjawiska, co w USA, czyli rodzi się mniej ludzi niż umiera. Ten dramat prędzej czy później uderzy w nas, bo jako naród po prostu się zwijamy.

Trudno w tym miejscu nie zastanowić się, czy te procesy, które jak widać są globalne to nie jest czyjeś zaprojektowane działanie, aby poprzez oddziaływanie kulturowe i promocję rozmaitych zboczeń lub daleko posuniętego hedonizmu i egoizmu, wywrzeć stały wpływ na społeczeństwo likwidując je powoli w sposób niezauważalny dla ogółu. Pojawia się tylko pytanie, dlaczego depopulacja jest tak skuteczna tylko w przypadku ludzi rasy białej?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Stan taki spowodowany jest

Stan taki spowodowany jest celowym działaniem tzw.elit finansowych, którzy bawią sie w bogów na tym najlepszym ze  światów, a powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za zbrodnie dokonane na populacji światowej.

Portret użytkownika BEN

  TEKST PATOLOGICZNIE 

 
TEKST PATOLOGICZNIE  NIEPOPRAWNY
85 patologia Juszka patologia itd ...czym różni się człowiek z wyższym wykształceniem od człowieka po zawodówce ,jak ma się dzisiejszy inż  do gościa po zawodówce ,jak zdobył dyplom inż ,jak zachowywał się podczas studiów jak zachowuje sie po paru browarkach !!!!! jak traktuje swą rodzinę  .W dzisiejszych czasach gdy ogromna ilość młodych ludzi studiuje a mało jest ludzi po zawodówkach jak nazywć bedziemy pijącego magistra w zaciszu domowym jak nazwiemy pana profesora czyt ...geja ,jak nazwiemy adwokata senatora, radnego,  ministra okradającego Polskę  ,jak nazwać pijatyki zabawy z prostytutkami 
PYTAM JAK , może patologia z wyższym wykształceniem.
CZY TAKA OSOBA jest patologicznie lepsza od osoby po zawodówce.

Portret użytkownika juziu

To celowe działania.Zasada

To celowe działania.Zasada jest taka sama jak w przypadku zwierząt.Jeśli pogorszy się warunki populacja się zmniejsza,wtedy obszar można bezproblemowo zaludnić inną narodowością(bogatszą).Żywność może odgrywać główną rolę,ona ma już więcej chemii jak tego co powinna.I kto wie czy czasem nieświadomie przyjmujemy substancję,która skraca nasze życie.Z pewnością czynników jest kilka,a za wszystkim stoją decyzje polityczne,bo nie ludzie się liczą,a pieniądze.Czarny człowiek jest bardziej odporny i wydajny więc może to powód ekonomiczny.

Portret użytkownika Dr Piotr

W filmie Lorda Christophera

W filmie Lorda Christophera Moncktona "Szfindel globalnego ocieplenia", mówi on bardzo ważną prawdę...otóż wzrost rozwoju cywilizacyjnego jest najskuteczniejszą bronią depopulacyjną.
Tak się składa, że rasa biała żyje w karajach o najwyższym rozwoju cywilizacyjnym. Rozwój cywilizacyjny promuje wygodę, chęc posiadania, rozwój jednostki, a odbywa się to kosztem rodziny i posiadania dzieci, bo stoją one na przeszkodzie naszej wygodzie i samorealizacji. Biały człowiek jest wygodny i żądny posiadania na max, więc go to zaczyna gubić.
Muzułmanie ze swoją religią wykorzystali i wstrzelili się bezbłędnie system wysoce cywilizowanego państwa opiekuńczego, a ich zasady religijne sprzyjają płodzeniu dzieci. W ich religii kobieta pełni rolę służalczą i nie ma praktycznie nic do powiedzenia, więc nie ma mowy o jej rozwoju i wygodzie. Jej zadaniem jest zajmowanie się domem i rodzenie dzieci dla swojego męża. A że muzułmanie popęd mają duży, to produkują dzieci na max i nie przejmują się niczym...państwo da zasiłek na dzieci, żona zajmie się domem i wychowaniem dzieci, a oni robią co chcą.
Jest to zupełne przeciwieństwo zasad białej rasy, które aktualnie prowadzą nas ku autodestrukcji populacyjnej. Niestety tego już nie odwrócimy.
Jedyne rozwiązanie chroniące przed islamskim zalewem Europy, to pozbycie sie ich stąd, masowa deportacja, zaostrzone przepisy imigracyjne, przymus pracy, odcięcie zapomóg dla rodzin powyżej 2 dzieci. Takie działania mają szanse eliminacji islamu z danego kraju, tylko każdy kraj bezsensownie boi się posądzenia o rasizm.
Podchodząc do problemu humorystycznie, powinniśmy wszyscy zająć się wypasem świń, w sklepach powinna być dozwolona tylko wieprzowina, naszymi najukochańszymi pupilkami powinny być wietnamskie świnki i psy, powinnismy urządzać parady świń, zwłaszcza wokół meczetów, obrzucajmy ich wieprzowiną...to powinno skutecznie odstraszyć islam, wykorzystajmy ich zasady religijne przeciwko nim!

Strony

Skomentuj