Słynny niemiecki prawnik: „COVID-19 to największa zbrodnia przeciwko ludzkości!”

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Cały świat jest z powodu pandemii koronawirusa na krawędzi drugiego lockdownu.W Australii ludzie wtrącani są do więzień, jeśli nie noszą masek, lub noszą je niewłaściwie według tamtejszych władz. Na Filipinach ci, którzy nie przestrzegają zaleceń otrzymują z tego powodu strzał w głowę. Pandemiczne absurdy mnożą się z niesłychaną szybkością. Tymczasem dwóch niemieckich specjalistów: prawnik i medyk nie pozostawia wątpliwości, czym tak naprawdę jest „koronakryzys”.

Dr Wolfgang Wodarg nie ma litości dla działań rządów i celnie je punktuje. Uważa on, że bez testu PCR dla wirusów SARS-CoV-2 przygotowanego przez niemieckich naukowców, nie zauważylibyśmy jakiejkolwiek koronawirusowej „epidemii” ani „pandemii”.

Wodarg zadaje bardzo celne pytania:

Jak test, którego wynik okazuje się być pozytywny dla wielu różnych, zmieniających i rozprzestrzeniających się na całym świecie od wielu lat wirusów SARS nietoperzy, psów, tygrysów, lwów, kotów domowych i ludzi, może być uznany za właściwy dla potwierdzenia wykrycia istniejącego rzekomo zaledwie od 4 miesięcy wirusa SARS-CoV-2? Skąd więc wiemy, że rozbieżność między wieloma nieszkodliwymi infekcjami a kilkoma bardziej poważnymi przebiegami nie wynika z faktu, że różne warianty wykrywane są w równym stopniu przy zastosowaniu tego testu? Zwłaszcza, że daje wynik pozytywny nawet w przypadku wariantów zwierzęcych! Niewiele mówiący pozytywny wynik testu wywołuje jednak w każdym przypadku strach, powoduje natychmiast i w sposób przewidywalny odpowiednie zachowanie tych osób i ludzi, którzy rządzą. Ogólnokrajowe testy, fiksacja na stanowiskach z respiratorami, opustoszone kliniki w oczekiwaniu na ogłoszoną powódź ofiar COVID-19 i ćwiczenia selekcji chorych wywołały panikę, a tym samym umożliwiły posłuszeństwo silnie zastraszonej ludności.

Dodaje też coś jeszcze bardziej istotnego:

Epidemia - nawet ta ogłoszona przez WHO - może być „fake’em”. W przypadku ptasiej i świńskiej grypy byłem w stanie doświadczyć i zbadać pozbawione skrupułów i skorumpowane machinacje przemysłu farmaceutycznego i szczepionkowego. Wywoływano wciąż na nowo obawy o zdrowie, aby ze sprzedaży niebezpiecznych produktów przekierować miliardy z funduszy publicznych do prywatnych kieszeni. Oprócz WHO, wywołującymi strach są ponownie znani mi z przeszłości wirusolodzy. W większości -  i jest to niestety „nowa normalność” -  nawiązali oni ścisłą współpracę z przemysłem farmaceutycznym lub innymi inwestorami. Zostanie profesorem jest dziś łatwiejsze, jeśli udowodnisz swoje umiejętności pozyskiwania środków zewnętrznych. Nauka przyzwyczaiła się do „oszukiwania”, a uniwersytety ułatwiają to poprzez nieprzejrzystą działalność, partnerstwa publiczno-prywatne lub współpracę z fundacjami rzekomo charytatywnymi.

Dr Wolfang Wodarg

Jeszcze bardziej obciążające są dowody przedstawione przez doktora Reinera Fuellmicha z niemieckiego Komitetu Śledczego ds. Koronawirusa. Reiner twierdzi, że rodzina Rothschildów opatentowała testy dające fałszywy pozytywny wynik COVID-19 lata temu. Dr Reiner przygotowuje obecnie jeden z największych pozwów o odszkodowanie w historii przeciwko sprawcom tego oszustwa.

Doktor Reiner Fuellmich jest prawnikiem, który od ponad 26 lat występuje na drogę sądową przeciwko gigantycznym, oszukańczym korporacjom, takim jak Deutsche Bank czy Volkswagen. Oświadczył, że potężna, międzynarodowa sieć prawników zawiązana z inicjatywy niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa COVID-19, już od 10 lipca 2020 roku prowadzi przesłuchania dużej liczby naukowców oraz specjalistów w sprawie „koronakryzysu”. Zdaniem Fuellmicha „pandemia COVID-19” przekształciła się w „największą zbrodnię przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek miała miejsce”.

Dr Reiner Fuellmich

Pozostaje mieć nadzieję, że prawnikom uda się udowodnić w sposób bezsporny, że mamy do czynienia z globalnym spiskiem bogatych przeciwko biednym i odpowiedzialni za taki stan rzeczy zostaną adekwatnie ukarani.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

tak, to prawda. czytałem i

tak, to prawda. czytałem i słuchałem tego pana. dzięki, że go tu zamieściliscie.

wbrew temu co mówią media lek na koronawirusa ISTNIEJE! Niestety kilka jego wersji jest niedostępnych i ZABRONINYCH bo wszyscy mają grzecznie czekac na zbawienne szczepionki.

To dopiero będzie biznes! Co prawda nie dla nas.

 

Portret użytkownika Kwazar

Stosując dzisiejsze standardy

Stosując dzisiejsze standardy należy gościa UCISZYĆ,ZAKNEBLOWAĆ, ARESZTOWAĆ, ZAMKNĄĆ NA AMEN i WSZYSTKICH INNYCH co nam nie pasują, niedowiarków w ...ten no...jak mu tam ? No, w okropną epidemię pandemii oczywistej na świecie.Plan jest taki: Pod pozorem tej, jak jej tam ...pandemii epidemii,zamierzamy zgładzić miliony bezproduktywnych,konta i długi wyresetować,kasy niemożebnie ogromnej i nowej nabić do kieszni a resztę sprowadzić na klęczkach i na powrozie ciągnąć, co nam jest bardzo po naszej drodze niezbędne do egzystencji nas pasożytów. 

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Niemcy widzą jak Covidek

Niemcy widzą jak Covidek zarzyna ich gospodarkę i zaczynają głośno mówić że to jedna ściema. Z resztą dla niemieckich naukowców i lekarzy nie ważne czy Covidek istnieje czy nie. Ważne to żeby handel wrócił do normy bo przecież Niemcy na eksporcie stoją a jak gospodarka walnie jeszcze bardziej niż na wiosne to Szkopów czeka kryzys jeszcze większy niż w maju, który już i tak był największy od 1945 roku.

 

Portret użytkownika keri

Wspaniali, odważni,

Wspaniali, odważni, nieprzekupni ludzie. Jest w Polsce jakiś prawnik, który mówi podobnie?

W sądach przed wejściem ochrona mierzy każdemu temperaturę "pistoletem" na czole, bez maski nie wpuszcza. Przy temp 37,5 st wzywa sanepid. "Pistolet" ma dokładność skandaliczną, to zwykły bubel. Kobiety po owulacji (po niej temperatura wzrasta o kilka kresek) łapią się od razu do sanepidu na test kowidowy Biggrin

Najbardziej zdegenerowana grupa społeczna czyli sędziowie to kowidioci 100%. ROFL

Portret użytkownika Quark

Sprawa jest jasna i klarowna

Sprawa jest jasna i klarowna .Gdyby rzeczywiście istniało globalne zagrożenie wirusowe , chorzy snuli by się po ulicach ,szpitale byłyby przepełnione ,kolejki przed nimi widać byłoby z daleka a w telewizji pokazywano by relacje z masowych pochówków ! I nikt by niczego nie negował bo wszystko byłoby widoczne . A skoro tak nie jest to oczywiste ,że robią z "igły-widły". Całe szczęście mamy rok 2020 a nie 1984 i wszelkie informacje rozchodzą się dziś błyskawicznie i tylko IM się wydaje ,że mogą jeszcze coś ukryć przed światłem dziennym ! O czasach w których panować będzie DEZINFORMACJA wspomniano już w Bilblii - nie mówię ,że "wierzę" w jakieś tam przepowiednie ale to interesująca zbierzność ,podobnie jak ze znakiem "bestii" itp.

Portret użytkownika ARTUR

Pożyjemy , zobaczymy , aby

Pożyjemy , zobaczymy , aby zrealizować taki pozew w większości krajów świata musiałaby nastąpić rewolucja na miarę francuskiej lecz można to zrealizować jedynie przy pomocy muzułmanów co kłóci się z ich celem głównym czyli przejęciem dla siebie Europy .

Portret użytkownika S

Dr Wodarg, jest od dawna w

Dr Wodarg, jest od dawna w rządzie Niemiec, był też członkiem Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. To m.in. on brał udział w oskarżeniu WHO za bezpodstawne ogłoszenie pandemii świńskiej grypy. TAK, Unia Europejska oskarżyła kiedyś WHO o bezpodstawne działania. Dr Wodarg był też jednym z pierwszych lekarzy, którzy głośno zaprzeczali pandemii GRYPY-19. Jego oświadczenia i filmy były banowane na YT i GOOGLE już w marcu br. Jak dla mnie, to jest on bardziej słynny, niż wszyscy anonimowi "światowej sławy eksperci" doradzający gestapowskim rządom i wypowiadający brednie w mainstreamowych mediach, a o których nikt nigdy nie słyszał.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj