Słynny „Kevin sam w domu” zszokował wypowiedziami o satanizmie i pedofilii w Hollywood i zapowiedział, że „będzie ono płonąć jeszcze za jego życia”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Macaulay Culkin - sympatyczny Kevin - którego zmagania z dwoma niezdarnymi złodziejami, oglądamy co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia, ujawnił szokujące fakty dotyczące mordów rytualnych w Hollywood. Wywiad zniknął z Internetu w ciągu godziny.

Wywiad został przeprowadzony przez redakcję francuskiego Les Echos. Podczas rozmowy Culkin podzielił się przeżyciami ze zdarzenia, które miało miejsce w czasie kręcenia filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”. Miał wtedy 11 lat:

Zostałem zaprowadzony do pokoju na planie. Był tam potężny facet, w garniturze. Bałem się go. Próbował mnie uspokoić. Dał mi puszkę coli. Zaczął opowiadać mi o naturze branży. Zasadniczo chciał, żebym odciął się od swoich rodziców. Chciał być moim opiekunem. Powiedział, że uczyni ze mnie największą gwiazdę w historii. Powiedział, że będę miał wszystko. […] Puknął fajką w krocze i zaśmiał się idiotycznie. Wybiegłem z pokoju, ale wpadłem prosto na tego drugiego faceta, który był na zewnątrz pokoju, a on złapał mnie za ramię i wrzucił z powrotem do środka. Ten pierwszy zapalił fajkę i wydmuchał dym na moją twarz. Kazał mi spojrzeć na swoje buty. Powiedział, że zostały zrobione ze skóry dzieci, które on i jego przyjaciele zamordowali. Powiedział, że ludzka skóra to najdelikatniejsza skóra znana człowiekowi.

W czasie tej traumatycznej rozmowy, ów „potężny facet” zapytał Culkina czy zna Heather O’Rourke. Ten potwierdził, że kojarzy tę młodą aktorkę, którą dla świata filmu odkrył sam Steven Spielberg. Grała w takich produkcjach jak „Poltergeist” czy „Happy Days”. Zmarła nagle w roku 1988, w wieku zaledwie 12 lat. Za oficjalną przyczynę zgonu, podano „atak serca i wstrząs septyczny, wywołany błędnym rozpoznaniem zwężenia jelit”.

Jednak człowiek, z którym rozmawiał jednoznacznie zasugerował, że to on stał za śmiercią młodej aktorki. Gdy Culkin to usłyszał „zwymiotował na jego buty”.

Redaktorzy z Les Echos nie odpowiedzieli na pytania o to, dlaczego w ciągu zaledwie godziny sensacyjny wywiad z Culkinem, został usunięty. Bardzo możliwe, że ktoś ich do tego zmusił.

Na koniec aktor dodał:

Mam teraz 37 lat i nadal wszystko przetwarzam. Rzeczy, które widziałem pozostaną ze mną już na zawsze. Żyję. Inni z branży nie mieli takiego szczęścia. Wiem, że Hollywood będzie płonąć za mojego życia. Zobaczycie to.

 

 

Źródło: https://johnbwellsnews.com/macaulay-culkin-satanic-hollywood-elites-murder-children-during-rituals/?fbclid=IwAR3MZfqki3P94E_emtFCcENL-_KyIAvPaWOjNuqId3rVsHvWAPEpNxDFqPQ

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

"Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" (z domu niewoli, o której sami tak dbacie, by się nie nawrócić) Jezus Chrystus

Portret użytkownika Pilot

Instaurare omnia in Christo +

Instaurare omnia in Christo +++

 

https://www.youtube.com/watch?v=RppJKDIT1hw

https://www.youtube.com/watch?v=ioBQgeAHx5Q

W pierwszym rozdziale "Listu do Rzymian" sw. Paweł opisuje akty homoseksualne jako jedne z grzechów pogan, którzy oddają cześć bałwanom i innym autorytetom moralnym oraz czlowiekom honoru niczym Polacy po 1990 roku :

1. Konsekwencją ich grzechów jest także upadek w sferze seksualnej: wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie (Rz 1, 26-27).

2. W "1 Liście do Koryntian" sw. Pawel wyliczając tych, którzy nie odziedziczą Królestwa Bożego stwierdza: Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się ! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą… (1 Kor 6, 9).

3. Z kolei w "Pierwszym Liście do Tymoteusza" św. Paweł stawia mężczyzn współżyjących ze sobą w jednym rzędzie z postępującymi bezprawnie, niegodziwcami, ojcobójcami, matkobójcami, handlarzami niewolników, kłamcami, krzywoprzysięzcami i popełniającymi inne występki sprzeczne ze zdrową nauką (1 Tm 1, 8-11) .

Nie jest tajemnicą, że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi za zgodą rodziców a bez zgody rodziców od lat 15.

https://www.youtube.com/watch?v=fKtYTOF-oWo

Ewangelia w/g sw. Lukasza 17: 26-30 Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.

Jak to przyglupy sieciowe mawiaja: "I tyle w temacie ..." Smile

Biblie przeczytal i fragmenty sam jeden samiusienski dla Was wyszukal swemy spracowanemy recamy niczym Lech Boleslawowicz Walesa : Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski .

.

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika Quark

Pozostaje tylko jedna kwestia

Pozostaje tylko jedna kwestia ... mianowicie , jeśli założymy że to prawda to dlaczego mu to wyjawiono gdy był jeszcze dzieciakiem ot tak ... czyżby nie wiedzieli , że dzieciak może wszystko rozpowiedzieć ? A druga sprawa to powiedzieć coś łatwo - trudniej coś udowodnić a im bardziej straszna i mroczna historyjka tym niestety mniej wiarygodna . 

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Portret użytkownika baca

maksiu nie podniecaj się...

maksiu nie podniecaj się... dziadzia Clint zapowiedział to niemal cztery lata temu - zalukaj datę źródła - a przez te lata nawet w sprawie nie pierdnął - nie widać że to chazar?
ślepy jesteś? czy głupi?
jedyny sprawiedliwy tam to Mel Gibson - a Clint, cóż nie lubi poprawności politycznej i to tyle... każdemu wolno jej nie lubić... w sprawie dzieci tak jak bednarz tylko toczy pianę a nie robi nic...
a przecież jest nie tylko dobrym aktorem - jak oni wszyscy - ale też dobrym reżyserem - jak niektórzy z nich...
dlaczego nie zrobił filmu o tym nigdy????

 

Portret użytkownika Max 1983

Mam nadzieję że ani głupi ani

Mam nadzieję że ani głupi ani naiwny ,za to ty baca miewasz problem z wyczuciem ironii wpisach innych użytkowników.To chyba jasne że mój wpis to robienie sobie jaj??90-letni rewolucjonista ....zresztą tylko debil może wierzyć że Trump chce coś realnie zrobić.Cztery lata był prezydentem USA i gówno zrobił i teraz gdy jest starym trupem bez władzy się do roboty zabiera??Wiem i wszystko rozumiem baca, na Trumpa to się akurat nigdy nabrać nie dałem.
 

Trwam na tej planecie tylko dlatego że wierzę iż zobacze jej koniec .To będzie ostatnia i zarazem najpiękniejsza rzecz jaką zobaczę.

Strony

Skomentuj