Słychać coraz wiecej wezwań do redukcji populacji ludzkości

Kategorie: 

mixednews.ru

Jakby tego eufemistycznie nie nazywać z wielu źródeł dochodzą do nas informacje o potrzebie depopulacji Ziemi. Wszystkie te faszystowskie tezy wsparte są między innymi niemal okultystyczną wiarą ekologiczną wiążąca przeludnienie ze zmianami klimatycznymi. Populacyjna bomba zegarowa tyka i możemy się nawet nie spostrzec, gdy odkryjemy, że znowu działają obozy koncentracyjne tylko po prostu ich tak nie nazywamy.

 

Światowej sławy specjalista od demografii, profesor Paul Ehrlich z Uniwersytetu Stanforda poświęcił przeludnieniu wiele lat badań. Już w 1968 roku w swojej publikacji naukowej "Bomba Populacyjna", przewidział to, z czym świat będzie musiał się zmierzyć.

 

Jak twierdzi Ehrlich, optymalna liczba ludności na Ziemi to 1,5 do 2 miliardów. Przypomnijmy, że teraz przekroczyliśmy 7 miliardów a do 2050 roku przekroczymy w takim tempie 9 miliardów. Według specjalisty na krótką chwilę wytrzymalibyśmy przy populacji 5 miliardów, ale 7 to potrzeba nagłej redukcji przyrostu. 

 

Naukowiec nie proponuje jednak tego jak dokonać redukcji populacji. Raczej trudno sobie to wyobrazić bez jakichś znaczących katastrof na masową skalę, być może śmiertelnej epidemii? Być może wojny jądrowej między Indiami i Pakistanem?

 

Depopulacja ludności, mimo, że jest uważana za teza temat tabu jest cały czas przeprowadzana. W państwach zachodnich odbywa się to zwykle na płaszczyźnie światopoglądowej, czyli promuje się postawy typu przyzwolenie dla aborcji, eutanazję traktuje się, jako coś pozytywnego, dar dla chorych. Jednocześnie trwa afirmacja homoseksualizmu i starokawalerstwa oraz staropanieństwa, jako postaw życiowych, które są pożądane. Efektem tego jest wyludnianie się krajów takich jak Polska czy Rosja.

 

Depopulacja w Chinach przebiega według ustawy zakładającej model rodziny 2+1 i trwa to w najlepsze od wielu lat. Praktycznie brakuje kontroli urodzeń w Indiach, których przyrost naturalny jest tak wielki, że wkrótce przeskoczą ilość mieszkańców Chin.

 

Depopulacja w Afryce odbywa się głównie za pomocą chorób i wirusów, zwłaszcza HIV. Niektóre narody Afryki mają tak wielką ilość chorych na ta nieuleczalną przypadłość systemu odpornościowego, że wręcz grozi im zniknięcie z powierzchni Ziemi.

 

Gwałtowny wzrost populacji człowieka otwiera pole dla upraw GMO, które są przedstawiane, jako konieczny sposób radzenia sobie z problemem, jaki nastręcza wyżywienie siedmiu i więcej miliardów ludzi.

 

Demografowie stwierdzają ponad to, że aby ograniczyć problem głodu konieczna jest redystrybucja dóbr od bogatych społeczeństw do biednych, ale bez kontroli nad produkcją żywności będzie to bardzo trudne. Niewykluczone, że wspominana przez Ehrlicha "bomba populacyjna" będzie jedną z kluczowych przesłanek uzasadniających wprowadzenie globalnego rządu, którego jednym z celów będzie dławienie wzrostu populacji oraz redystrybucja dóbr konsumpcyjnych. Kto wie jednak czy zdolność zarządzania żywnością nie spowoduje pokus do takie kształtowania diety ludzkości, która jeszcze bardziej zdziesiątkuje liczbę żyjących przedstawicieli gatunku homo sapiens.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kleopatra

Moim zdaniem mają rację Ci co

Moim zdaniem mają rację Ci co chcą przeprowadzić depopulację ! Znaczna większość ludzi to prymitywy, którzy chcą zaspokoić swe rządze seksualne nie licząc się z konsekwencjami, a potem tyle tragedii niechcianych dzieci, bo mnożą się jak robactwo! A poza tym po co utrzymuje się na siłę przy życiu beznzdziejnie chorych i kalekich przecież i tak z nich nic nie będzie, a męczą tylko siebie i rodzinę, bardziej humanitarnie byłoby  ich uśpić Co do długości życia : praca do 55lat ,potem 5 lat emerytury i po skończeniu 60 do uśpienia ,nie byłoby tyle chorych staruchów niepotrzebnie zajmujących miejsce młodszym!

Portret użytkownika Lesq

Lecz się.

Lecz się.

myślisz że taka postawa pozwoli przywódcą państwa zachować cię przy życiu?

każdy się straszy wymieraniem... ta depopulacja.. jest po to by ludzie na ziemi nie cierpieli.. po prostu AMERYKANIE IDĄ NA ŁATWIZNĘ.. by wypić i zakąsić w obecnym życiu..

ja uważam że ludzie powinni wybudować nową planetę.. jeśli heliocentryzm istnieje i są takie możliwości..

jeśli nie.. wolał bym by ludzie wyginęli.. a nowe pokolenia..miały wprowadzone ograniczenia.. co do dzieci które posiadają.

jest to wbrew wolności ale nie ja ten świat stworzyłem..gdybym to był ja znalazł bym rozwiązanie.

 

człowiek samym tym faktem który wypowiada się że ludzi powinno się z planety usunąć ponieważ przeszkadzają.. powinni zacząć od siebie..

 

tak się składa że ci którzy to głoszą mają już swoje lata.. czy oni będą w stanie dla nowych pokoleń poświęcić swoje życie?

nie sądzę.. demoralizacja doprowadziła ludzi do zguby..

polecam poczytać

 

http://www.polishclub.org/2013/09/19/stanislaw-bulza-marksowski-humanizm-w-praktyce-czesc-i/

 

skoro Populacja w Europie ma się zmniejszyć to czy nie lepszym pomysłem było by zastosowanie prezerwatyw z grafenu... które nigdy nie pękną Biggrin

 

nie chce mi się patrzeć na ludzi którzy w tych tematach gmerają... obrzydzają mnie przywódcy tego świata.

dlatego gdybym miał wybierać wolał bym nie pozostawiać swojego potomka na tym popieprzonym świecie gdzie rządzą idioci udający konserwatystów... ludzi którzy myślą.. i są odpowiedzialni.. a ich decyzje raczej takie nie są..

dlaczego ludzie którzy męczyli się w młodości mają również męczyć się w do starości tylko dlatego ze jakiś idiota w Ameryce twierdzi że ziemia przestanie istnieć.. a przecież już mamy technologię która umożliwia budowanie planet.

dlatego że chcą rządzić światem.. i bawić się swoją własną rasą od której się wywodzą jak zwierzętami.. i móc decydować o tym kto ma umrzeć a kto ma żyć... tylko dlatego że w swoim gronie osób z którymi pracują się wzajemnie szanują.

 

jeśli ktoś zacznie mord masowy..uważam że cała ludzkość powinna zniknąć.. czyli jakiś kraj prowadzony przez kogoś rozsądnego powinien zniszczyć planetę.

lub jednostka która posiada wiedzę jak to zrobić. bez użycia bomb jądrowych.

 

ponieważ takie decyzje ...pozbawiają tych którzy chcą decydować człowieczeństwa...

w moich oczach niektórzy rządzący.. przestali być ludźmi wydziedziczam ich.

Portret użytkownika BK

Faktem jest, ze jest za dużo

Faktem jest, ze jest za dużo ludzi na świecie, ale to, co TY tutaj wygadujesz, to uwłacza rozumowi ludzkiej istoty. Takich jak TY jako pierwszych powinno się eliminować z Ziemi. Prymitywny to jest sposób, w jaki się tutaj wyrażasz. Popieram ciebie tylko w tym, że nie powinno się ratowac na siłę ciąż zagrożonych itd., bo potem takie dzieci się tylko męczą zyjąc wbrew własnej woli i na łasce innych. Problem przeludnienia jest ogromny i nie jestem zbyt uczoną osobą, ale go dostrzegam. Mam nadzieję, że Ziemia sama "coś" wymyśli, bo dla nas wszystkich to się może źle skończyć.

Portret użytkownika tyry

Ty powinienes byc pierwszy w

Ty powinienes byc pierwszy w tym twoim beznadziejnym pomysle [edit: po co wyzwiska?]! brak slow na takich jak ty [edit 2]  czlowieku ,o ile mozna ciebie nazwac czlowiekiem bo normalnie myslacy czlowiek ma SUMIENIE [edit 3] !!!! 

Portret użytkownika colleeman

A ja mam inny punkt widzenia.

A ja mam inny punkt widzenia. Zadajmy sobie pytanie dlaczego jest głód na świecie skoro jest tak ogromna nadprodukcja żywności? USA do oceanu wywala setki tysięcy ton kukurydzy rocznie! Karmią ryby??? Nie - po prostu nie mają co z tym zrobić bo nie ma kto od nich tego kupić. Głodująca Afryka głoduje bo jest biedna. Żarcia na świecie jest od cholery i z roku na rok produkuje się go więcej. Zasada jest prosta - BIZNES !!! Nie masz kasy zdychasz z głodu. Zastanówcie się, komu zależy na depopulacji? Odpowiedź jest prosta - nikomu poza fanatycznymi ekologami. Populacja kupuje więcej i coraz więcej i o to wszystkim chodzi. Jesteśmy konsumentami, czyli rynkiem. Nikt nie jest za tym aby ten rynek zmniejszyć. Od kiedy kasa rządzi światem populacja wzrasta i wzrasta. Jest nas 7miliardów, będzie i 20 miliardów. Korporacje dbają o klienta. O klienta, mającego kasę oczywiście. Nie macie się co martwić w przeciwieństwie do głodujących murzynków. AIDS a w zasadzie HIV okazał się za słaby do przetrzebienia Afryki. Wymyślą lepszy wirusik i będzie spokój.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

dokąd Irańczycy nie

dokąd Irańczycy nie zdepopulują syjonistów to trzeba się pogodzić z tym, że oni zdepopulują nas.A więc barany zamiast wypatrywać zagrożeń w kosmosie trzeba zacząć rzeź syjonistów i sfaszyzowanych aryjczyków Zacznijmy od włąsnego podwórka....

Strony

Skomentuj