Słychać coraz wiecej wezwań do redukcji populacji ludzkości

Kategorie: 

mixednews.ru

Jakby tego eufemistycznie nie nazywać z wielu źródeł dochodzą do nas informacje o potrzebie depopulacji Ziemi. Wszystkie te faszystowskie tezy wsparte są między innymi niemal okultystyczną wiarą ekologiczną wiążąca przeludnienie ze zmianami klimatycznymi. Populacyjna bomba zegarowa tyka i możemy się nawet nie spostrzec, gdy odkryjemy, że znowu działają obozy koncentracyjne tylko po prostu ich tak nie nazywamy.

 

Światowej sławy specjalista od demografii, profesor Paul Ehrlich z Uniwersytetu Stanforda poświęcił przeludnieniu wiele lat badań. Już w 1968 roku w swojej publikacji naukowej "Bomba Populacyjna", przewidział to, z czym świat będzie musiał się zmierzyć.

 

Jak twierdzi Ehrlich, optymalna liczba ludności na Ziemi to 1,5 do 2 miliardów. Przypomnijmy, że teraz przekroczyliśmy 7 miliardów a do 2050 roku przekroczymy w takim tempie 9 miliardów. Według specjalisty na krótką chwilę wytrzymalibyśmy przy populacji 5 miliardów, ale 7 to potrzeba nagłej redukcji przyrostu. 

 

Naukowiec nie proponuje jednak tego jak dokonać redukcji populacji. Raczej trudno sobie to wyobrazić bez jakichś znaczących katastrof na masową skalę, być może śmiertelnej epidemii? Być może wojny jądrowej między Indiami i Pakistanem?

 

Depopulacja ludności, mimo, że jest uważana za teza temat tabu jest cały czas przeprowadzana. W państwach zachodnich odbywa się to zwykle na płaszczyźnie światopoglądowej, czyli promuje się postawy typu przyzwolenie dla aborcji, eutanazję traktuje się, jako coś pozytywnego, dar dla chorych. Jednocześnie trwa afirmacja homoseksualizmu i starokawalerstwa oraz staropanieństwa, jako postaw życiowych, które są pożądane. Efektem tego jest wyludnianie się krajów takich jak Polska czy Rosja.

 

Depopulacja w Chinach przebiega według ustawy zakładającej model rodziny 2+1 i trwa to w najlepsze od wielu lat. Praktycznie brakuje kontroli urodzeń w Indiach, których przyrost naturalny jest tak wielki, że wkrótce przeskoczą ilość mieszkańców Chin.

 

Depopulacja w Afryce odbywa się głównie za pomocą chorób i wirusów, zwłaszcza HIV. Niektóre narody Afryki mają tak wielką ilość chorych na ta nieuleczalną przypadłość systemu odpornościowego, że wręcz grozi im zniknięcie z powierzchni Ziemi.

 

Gwałtowny wzrost populacji człowieka otwiera pole dla upraw GMO, które są przedstawiane, jako konieczny sposób radzenia sobie z problemem, jaki nastręcza wyżywienie siedmiu i więcej miliardów ludzi.

 

Demografowie stwierdzają ponad to, że aby ograniczyć problem głodu konieczna jest redystrybucja dóbr od bogatych społeczeństw do biednych, ale bez kontroli nad produkcją żywności będzie to bardzo trudne. Niewykluczone, że wspominana przez Ehrlicha "bomba populacyjna" będzie jedną z kluczowych przesłanek uzasadniających wprowadzenie globalnego rządu, którego jednym z celów będzie dławienie wzrostu populacji oraz redystrybucja dóbr konsumpcyjnych. Kto wie jednak czy zdolność zarządzania żywnością nie spowoduje pokus do takie kształtowania diety ludzkości, która jeszcze bardziej zdziesiątkuje liczbę żyjących przedstawicieli gatunku homo sapiens.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika kleopatra

Moim zdaniem mają rację Ci co

Moim zdaniem mają rację Ci co chcą przeprowadzić depopulację ! Znaczna większość ludzi to prymitywy, którzy chcą zaspokoić swe rządze seksualne nie licząc się z konsekwencjami, a potem tyle tragedii niechcianych dzieci, bo mnożą się jak robactwo! A poza tym po co utrzymuje się na siłę przy życiu beznzdziejnie chorych i kalekich przecież i tak z nich nic nie będzie, a męczą tylko siebie i rodzinę, bardziej humanitarnie byłoby  ich uśpić Co do długości życia : praca do 55lat ,potem 5 lat emerytury i po skończeniu 60 do uśpienia ,nie byłoby tyle chorych staruchów niepotrzebnie zajmujących miejsce młodszym!

Portret użytkownika BK

Faktem jest, ze jest za dużo

Faktem jest, ze jest za dużo ludzi na świecie, ale to, co TY tutaj wygadujesz, to uwłacza rozumowi ludzkiej istoty. Takich jak TY jako pierwszych powinno się eliminować z Ziemi. Prymitywny to jest sposób, w jaki się tutaj wyrażasz. Popieram ciebie tylko w tym, że nie powinno się ratowac na siłę ciąż zagrożonych itd., bo potem takie dzieci się tylko męczą zyjąc wbrew własnej woli i na łasce innych. Problem przeludnienia jest ogromny i nie jestem zbyt uczoną osobą, ale go dostrzegam. Mam nadzieję, że Ziemia sama "coś" wymyśli, bo dla nas wszystkich to się może źle skończyć.

Portret użytkownika tyry

Ty powinienes byc pierwszy w

Ty powinienes byc pierwszy w tym twoim beznadziejnym pomysle [edit: po co wyzwiska?]! brak slow na takich jak ty [edit 2]  czlowieku ,o ile mozna ciebie nazwac czlowiekiem bo normalnie myslacy czlowiek ma SUMIENIE [edit 3] !!!! 

Portret użytkownika colleeman

A ja mam inny punkt widzenia.

A ja mam inny punkt widzenia. Zadajmy sobie pytanie dlaczego jest głód na świecie skoro jest tak ogromna nadprodukcja żywności? USA do oceanu wywala setki tysięcy ton kukurydzy rocznie! Karmią ryby??? Nie - po prostu nie mają co z tym zrobić bo nie ma kto od nich tego kupić. Głodująca Afryka głoduje bo jest biedna. Żarcia na świecie jest od cholery i z roku na rok produkuje się go więcej. Zasada jest prosta - BIZNES !!! Nie masz kasy zdychasz z głodu. Zastanówcie się, komu zależy na depopulacji? Odpowiedź jest prosta - nikomu poza fanatycznymi ekologami. Populacja kupuje więcej i coraz więcej i o to wszystkim chodzi. Jesteśmy konsumentami, czyli rynkiem. Nikt nie jest za tym aby ten rynek zmniejszyć. Od kiedy kasa rządzi światem populacja wzrasta i wzrasta. Jest nas 7miliardów, będzie i 20 miliardów. Korporacje dbają o klienta. O klienta, mającego kasę oczywiście. Nie macie się co martwić w przeciwieństwie do głodujących murzynków. AIDS a w zasadzie HIV okazał się za słaby do przetrzebienia Afryki. Wymyślą lepszy wirusik i będzie spokój.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

dokąd Irańczycy nie

dokąd Irańczycy nie zdepopulują syjonistów to trzeba się pogodzić z tym, że oni zdepopulują nas.A więc barany zamiast wypatrywać zagrożeń w kosmosie trzeba zacząć rzeź syjonistów i sfaszyzowanych aryjczyków Zacznijmy od włąsnego podwórka....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Sprawa jest bardziej

Sprawa jest bardziej prozaiczna, niż się wydaje:1. 7 miliardów ludzi na świecie powoduje, że elity tracą kontrolę nad finansami świata o czym świadczy kryzys dolara.2. alternatywne źródła energi, wprowadzone masowo spowodowałyby upadek monopoli energetycznych i całej ich  infrastruktury oraz zachwiałyby włądzę polityków z wszelkimi konsekwencjami - bylibyśmy wolni3. elity obawiają się, że zanieczyszczenie lokalne środowiska ( prozaicznie wysypiska śmieci) zanieczyszczą Ziemię tak dalece, że ich potomkowie będą żyć z obrzydzeniem w ich okolicy.4. Praca fizyczna, czyli "fizole" są zbędni, bo postęp technologiczny eliminuje ich z rynku ( bezgraniczne bezrobocie jest na to dowodem)A więc puki co należy fizycznie wyeliminować uśmiechniętych Rockeffelerów i pozostałą bandę faszystowskich syjonistów. Niestety przeciętni obywatele darzą te osoby ukrytą nienawiścią i są onieśmieleni ich obecnością tak dalece, że zarżnąć  takiegouśmiechniętego syjonistę  w biały dzień na dworcu lotniczym wydaje się nierealne. A właśnie należy podejść do takiego bydlaka  i z uśmiechem go zastrzelić. To będzie dobry uczynek dla populacji.Dajcie mi spluwę a na pewno nie będę miał skrupułów

Portret użytkownika Bartosz

Bardzo ciekawe że jedynym

Bardzo ciekawe że jedynym narodem który nie myśli o wlasnej depopulacji jest "Naród Wybrany". Jednocześnie jego przedstawiciele rozsiani po całym świecie głoszą teorię że świat się przeludnia a "Gej is okej".

Portret użytkownika Grze

Już tu chyba pisałem na ten

Już tu chyba pisałem na ten temat.Przeludnienie to taki sam idiotyzm, jak GLOBCIO.No, ale jak teraz są takie matury, że i komorusek by je zdał bez pomocy wikipedii, to trudno oczekiwać, że pospólstwo wierzy w takie bzdury. Cóż, jeśli ogląda się wyłącznie programy w stylu "Taniec z celebrytami na mrozie".Podsumowując: gdyby każdy miał domek z ogródkiem 50x50 mkw, co wystarczy do wyżywienia całej rodziny, a nie tylko jednej osoby, to wszyscy zajęliby powierzchnię 150 000 000 kmkw. czyli mniej niż ma Rosja.Gdyby ten teren zajmowały cztery osoby czyli standardowa rodzina, wystarczy trochę więcej niż powierzchnia Indii. Całą resztę można poświęcić na pola i lasy.Zamiast zajmować się "redukcją" populacji, może tzw. działacze i "naukowcy" zajęliby się nawodnieniem Sahary. Gardłują o pustynnieniu z powodu globcia. Niech spróbują zmienić strukturę wodną na pustyni Namib, cwaniacy.

Portret użytkownika jugger

rozne bzdury tu czytalem, ale

rozne bzdury tu czytalem, ale to az prosi sie o kopa. Jakzes cudaku wyliczyl ze ogrodek 50x50 METROW wystarczy Ci do wyzywienia rodziny?? zorientuj sie najpierw ile pszenicy idzie na jedna bulke, a potem naprawiaj swiat.

Strony

Skomentuj