Służby prasowe Kremla oświadczyły, że w najbliższych dniach podana zostanie ważna wiadomość

Kategorie: 

Trwa budowa podestów na jakąś uroczystość na Kremlu - Źródło: Twitter

Według służb prasowych prezydenta Rosji, w najbliższej przyszłości jest przygotowywana konferencja prasowa, na której ma zostać podana ważna wiadomość. Najważniejsze agencje informacyjne zostały poproszone o gotowość do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Bardzo tajemniczo wyraża się też Aleksiej Mukhin, dyrektor kremlowskiego think-tanku Centre for Political Information. Na portalu Twitter już 11 marca dodał on dziwną wiadomość, że trzeba teraz wspierać prezydenta Putina.

Dwa dni temu Mukhin dodał jeszcze nie mniej tajemniczo: "Bądźcie dzielni - Putin przeszedł n drugi poziom w waszej grze..."

Wypytywany potem przez Internautów rosyjski polityk powiedział tylko - bez komentarza. Nie zaprzeczył jednak, że prezydent Putin jest aktualnie ubezwłasnowolniony. Potwierdził jednak, że w ten weekend "będzie coś waznego" i poprosił współpracowników o pozostawanie na miejscu.

 

Być może tym "czymś ważnym" jest ślub Władimira Putina z Aliną Kabajewą, bo i takie pogłoski da się przeczytać na rosyjskojęzycznym Twitterze. Oby tak było, bo wszystkie inne opcje wyglądają dość mrocznie.

Przekazanie nuklearnej walizki Cheget w 2012 roku - źródło: wikipedia

Jeśli z Putinem coś się stało pojawia się pytanie kto ma teraz dostęp do walizki nuklearnej zwanej u Rosjan - Cheget. Dziwacznie brzmią zapewnienia czeczeńskiego watażki, Ramzana Kadyrowa, który oświadczył, że zawsze będzie lojalny Putinowi bez względu na to czy będzie prezydentem czy nie.

Wieści o walce tak zwanych siłowników z kadyrowcami ślepo popierającymi rosyjskiego prezydenta, pojawiały się już wcześniej. Czy obecna sytuacja ma jakiś związek z trwającą walką o władzę w Rosji? Niewątpliwie oczy całego świata skierowane są obecnie na Moskwę, bo od tego jak skończy się ta dziwna historia może zależeć kształt przyszłej polityki w naszym regionie świata

 

Jak widać trwa budowa specjalnych dekoracji na Placu Czerwonym w Rosji. Może to być zarówno ślub jak i pogrzeb, a nawet koronacja nowego cara. Doszliśmy do takiego poziomu, że wszystko już jest możliwe. 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika PoznajPrawde

Tak jak myślałem, z Putinem

Tak jak myślałem, z Putinem wszystko w porządku.
Teraz widać jak bardzo wiarygodne są artykuły zamieszczane na tej stronie...
Mam również wiadomość do ludzi którzy tak kreatywnie tworzyli swoje scenariusze:
WYJDZCIE Z DOMU I ZACZNIJCIE ŻYĆ W REALNYM ŚWIECIE.
Temat spekulacji o Putinie to tylko przykład bo w każdym innym znajdują się komentatorzy,prorocy i profesorzy.
Jeden mądrzejszy od drugiego. Szkoda że nie przekłada się to na świat realny bo może wtedy udało by się rozgonić chociażby tą hołote z ul.Wiejskiej.
Najlepszym rozwiązaniem było by odciąć wszystkich od tego internetu, wtedy może byłaby szansa na zdziałanie czegokolwiek...
Niestety zaczynam tracić wiarę w ten Naród jak i ludzi którzy mogliby coś zrobić w tym naszym pięknym kraju.
 

Portret użytkownika LukasNT

"misia" też widziałem tą

"misia" też widziałem tą wstawkę z jeziorem łabędzim i faktycznie ten czas odliczał ale do przodu pamiętam że było 9 godzin ale minut i sekund nie pamiętam... I nie pamietam jaki to był kanał, ale nie TV24 bo mam tylko kanały dostępne darmowo przez zwykłą antenę DVB-T.

Portret użytkownika misia

ja mam enke i mogę zatrzymać

ja mam enke i mogę zatrzymać obraz ,lub cofnoć do tyłu ,balet jezioro łabędzie trwa 2 godziny wiec tu nie chodzi o balet ,podawnie godziny też się nie zgadza ,więc co on odlicza ?,mam takie przypuszczenia że może odliczać czas do jakiegoś wydażenia i tylko wtajemniczeni wiedzą co on oznacza i to jest dla nich widomość przekazywane przez telewizjię ile jeszcze czasu jest do tego wydażenia ,faktem jet to bardzo tajemnicze ,a podał to tv 24

Portret użytkownika Zenek :)

Na stronie niezalezna.pl

Na stronie niezalezna.pl (zwana tez propagandowa.pl) jest info iż jutro Putin ma być w Petersburgu.
Są tez w kometarzach podane 2 informacje, jedna iż zastrzelono szefa jego ochrony i druga o postrzale go w lewą cześć czaszki (snajper?).Wiarygodność z uwagi iż to pronazistowski portal pisdzielców chazarskich - żadna. Ogólnie mówiąc zgromadzony tam pejsaty kolektyw opija jego śmierć więc coraz bardziej pewne jest to iż był zamach na niego o niepotwierdzonej oświadczeniem Kremla skuteczności. I być możę faktycznie cała zwłoka wynika z faktu rozpatrzliwego szukania walizki zkodami do nuków jaka ktoś tu podawał.

Strony

Skomentuj