Słowianie i teatrzyk zielonego oka

Kategorie: 

internet

Wszyscy którzy się trochę interesują historią wiedzą, że starożytni Grecy byli biegli w polityce. To ich największy mędrzec Arystoteles głosił, że polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne, jednak już nowsza definicja mówi nam, że polityka to „przezwyciężanie sprzeczności interesów i uzgadnianiu zachowań współzależnych grup społecznych i wewnątrz nich za pomocą perswazji, manipulacji, przymusu i przemocy, ontestacji, negocjacji i kompromisów…”. Natomiast za podstawę nowożytnych definicji polityki uchodzą teorie Niemca i protestanta Maksa Webera, twierdzącego, że polityka to „dążenie do udziału we władzy lub do wywierania wpływu na podział władzy, czy to między państwami, czy też w obrębie państwa". Jak widać nie ma w tych dwóch ostatnich cytatach nic o dobru wspólnym!

 

 

To co widzimy w dzisiejszej społecznej sytuacji UE i USA to tylko resztki cywilizacji chrześcijańskiej, najlepszej w porównaniu do innych obecnych na Ziemi. Tak zwana zachodnia Europa oraz USA to miejsca, w których obserwujemy działanie niewidocznych sił, starających się doprowadzić do „nowej globalnej sytuacji”, która ma i będzie miała coraz bardziej niedobry wpływ na wspomniane na początku „dobro wspólne”. Moim zdaniem wyłania się z tego obraz, gdzie komuś nie chodzi o „dobro wspólne”, ale o „wspólne zło”! Ktoś kogo nie widzimy steruje poczynaniami rządów, i nie są to siły chrześcijańskie, ale antychrześcijańskie. Widoczna coraz bardziej bezczelna poprawność polityczna niszczy społeczeństwa. Dochodzi do takich absurdów jak w Szwecji gdzie elity starają się przekonać o wyższości multi kulti, a jednocześnie ostrzegają kobiety przed wychodzeniem z domu, nie wspominając o powszechnym tuszowaniu spraw związanych z przestępstwami popełnianymi przez obcych kulturowo emigrantów.

 

Ta cicha wojna z rozumem i zdrowiem psychicznym w krajach uznawanych jeszcze za chrześcijańskie jest nazywana przez naukę psychomanipulacją. Jako Polacy powinniśmy się bronić przed wszelkiego rodzaju oszustwem ludzi chcących zrobić z nas jednostki niestabilne umysłowo. Narzędzia tajnych elit prowadzące do schizofrenii to między innymi szaleństwo gender, wszechobecna pochwała homoseksualizmu, naciski by zaakceptować pedofilię, aborcję nienarodzonych dzieci, eutanazję i inne zboczenia.

Siły starające się zamienić „dobro wspólne” na „wspólne zło”, to jak wszem wiadomo organizacje bardzo bogate. Opłacają swoich agentów, a ci tworzą obrońców tzw. demokracji. Polska po 26 latach „politycznego systemu bolkowskiego” jest państwem bardzo słabym. Nasza armia jest w ruinie, a urzędy obsadzone agenturą złego wplywu, często są to ludzie starający się doprowadzić Polskę do „nowego porządku zła wspólnego”. Moim zdaniem należy bronić obecnego rządu pani Szydło do momentu wyborów w roku 2020, kiedy to do tego czasu odbudujemy struktury narodowców i wygramy. Widać, że obecny rząd stara się o dobro wspólne, nie jest go na razie za wiele, ale jest, może będzie go więcej i tego właśnie obawiają się antypolskie elity. Przez ostatnie 26 lat ustroju bolkowskiego i wcześniejsze 45 lat systemu komunistycznego Polska była wyzyskiwana, traktowana jako popychadło i miejsce prowadzenia ciemnych interesów.

To wszystko spowodowało powstanie niebezpiecznych polskojęzycznych elit, chcących naszej zguby. W Internecie można zobaczyć ciekawe przepowiednie dotyczące przyszłości, zwłaszcza tego roku, wszystko wygląda bardzo niebezpiecznie. Wiemy, że nadciąga nowa niszczycielska fala emigrantów, dlatego tym bardziej należy wzmocnić obecny propolski rząd i jego dążenia do odbudowy państwa narodowego. Nie dajmy się omamić rzekomym sukcesom obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej, który bez wątpienia jest tylko elemencikiem w globalnych trybach. Teatralne przedstawienia odnośnie sprawy blokowania nadciągających islamistów, jakie pokazują telewizje, to tzw. „Teatrzyk Zielone Oko”, spoglądające na wszystkich z piramidy jednodolarowego banknotu.

Słowianie jako odrębni kulturowo od społeczeństw zachodnich, powinni się jednoczyć przed nadciągającą islamską falą, i nie chodzi tu tylko o sprawy polityki, ale także o chrześcijańską duchowość, zdolną za sprawą Stwórcy i Jego jedynego Syna wzmocnić obronę przed niewidocznymi ekstremistami elit jak i nadciągającego Islamu. By bardziej przybliżyć państwu temat zagrożeń płynących z wszechobecnego „Teatru Zielonego Oka”, odgrywanego dla społecznych mas, proponuję dwa wyjątkowo dobre filmy. Pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze Boskiego narzędzia jakim jest Turcja, jaki będzie skutek włączenia tej obcej kultury w struktury UE, a drugi przedstawia prawdę w temacie potężnych antyludzkich mocy, które będą chciały doprowadzić nas Polaków i innych Słowian do schizofrenii, coraz bardziej widocznej wśród zachodnich elit i wychowywanych przez nie społeczeństw. Z zagrożenia infekcją trucizn duchowych zdają sobie sprawę elity rosyjskie, które zakazały społecznej propagandy środowisk LGBT. Dbajmy o Polskę!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika trek

Wszystko co złe, często z

Wszystko co złe, często z głupoty i niewiedzy powstaje... oraz z chciwości. Trzeba znać fakty po to aby móc trafnie ocenić sytuację i odpoweidnio jej zaradzić. Jeśli opieramy się na kłamstawach rozpowszechnianych przez naszych wrogów to nigdy nie wyjdziemy na prostą.... bo wciąż będziemy się kłócić pomiędzy sobą o ...prawdę.
 
Poniżej łyk prawdy dla każdego szanującego się Polaka.  Lektury obowiązkowe:
„Metacybernetyka” autor: Józef Kossecki
„Naukowe podstawy nacjokratyzmu” autor: Józef Kossecki
„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” autor: Wojciech Sumliński
„Kto tu rządzi” autor: Grzegorz Braun
„Wolność gospodarcza – pierwszy filar społecznej gospodarki rynkowej” autor: Przemysław Czarnek
„Żydowskie lobby polityczne w Polsce” autor: Marian Bolesław Miszalski
„Traktat polityczno-filozoficzny” autor: W.J. Korab-Karpowicz
‘Wojna informacyjna – wojna nowej generacji” autor: Rafał Brzeski
„Węgierska droga do zwycięstwa” tom 1 i tom 2 autor: Jerzy Robert Nowak
„Ku stałemu ustrojowi państwa polskiego” autor: Edward Dubanowicz
„Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autor: Ryszard Ślęzak
„Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy” autor: Janusz Szewczak
 
to ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/06/duchowa-ofensywa-odzyskajmy-biblioteki/
 

Portret użytkownika tubylec

A ja tylko czekam aż się

A ja tylko czekam aż się pozabijacie o wasze popierdolone religie, o ugrupowania polityczne, o Polskę, o Smoleńsk, o prawo, o zastarzałe żale z II wojny światowej i inne niezliczone pierdoły i zakończycie ten teatrzyk. Będzie się tu swobodniej żyło jak was tu nie będzie na każdym kroku więc zróbcie mi tą przyjemność i się wzajemnie zdepopulujcie.

Portret użytkownika charis

Niemcy nie są gorsi ani lepsi

Niemcy nie są gorsi ani lepsi od Polaków. Ukraińcy się są gorsi ani lepsi od Polaków. Anglicy nie są gorsi ani lepsi od Polaków. Rosjanie nie są gorsi ani lepsi od Polaków. Tzw Żydzi nie są gorsi ani lepsi od Polaków. Amerykanie, Chińczycy i ludzie z innych narodów nie są gorsi ani lepsi od Polaków.
Znamy tego diabelskiego ducha, który nie raz wmawiał że Polacy są od kogoś lepsi. Nie są lepsi, nie są gorsi. Kto spośród np Ukraińców, Niemców, Rosjan, czy Żydów itd jest uczniem Chrystusa – ten jest moim bratem czy siostrą, a więc jest mi bliższy niż ten spośród Polaków kto nie jest uczniem zmartwychwstałego Zbawcy. Ukrainiec, Rosjanin, Chińczyk, Anglik czy Niemiec będący uczniem Zmartwyhcwstałego jest moim bratem, w przeciwieństwie do jakiegoś Polaka, który nie jest uczniem Pana.
 
Mieszkam w Polsce więc chcę pomyslności dla ludzi którzy również zamieszkują ten kraj - a najlepsze co mogę robić to być dalej uczniem Chrystusa : " miłuj bliźniego swego jak siebie samego " , "  A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy " - Mateusz 7:12.
Gdybym mieszkał np w USA to tez chciałbym dobra ludzi którzy tam mieszkają, tak samo gdybym mieszkał np w Niemczech, Angelii, Ukrainie, Rosji, Chinach czy gdziekolwiek indziej - tam też chciałbym pomyślności dla ludzi zamieszkujących tamte strony, a najlepsze do tego byłoby dalsze bycie uczniem Zmartwychwstałego. 

 

Portret użytkownika Janka

Amerykanie? Kim sa

Amerykanie? Kim sa Amerykanie. Wiem o Anglikach, Włochach, Francuzach,Hiszpanach, Potrugalczykach, Chińczykach, Japończykach, Wietnamczykach, Rosjanach, Niemcach,Polakach, mieszkańcach czarnej Afryki. Żydach i wielu wielu innych zamieszkujacych USA. Prawdziwymi Amerykanami sa Indianie, podstępnie ograbieni z ziemi przez nielegelnych imigrantów z reszty swiata.Tzw. Amerykanie to mieszanka wybuchowa wszelakich maści, nie posiadająca określonych,cech narodowościowych. Chyba, że sa to chałaśliwi Włosi, zimni Anglicy, ale to sa mieszkancy USA ale nie Amerykanie. 

Portret użytkownika n..

Nie wstyd ci "inżynier", Ty

Nie wstyd ci "inżynier", Ty obłudniku? Po co tak często i natrętnie nawołujesz Polaków do "koronki i różańca" skoro Ty, tak bardzo pragniesz by rządzili "narodowcy" i zioniesz nienawiścią do wszystkich niekatolików?
Czy pragniesz zgromadzić fanatyków podobnie jak Hitler i banderowcy? Jesteś pewnie dużo gorszy od tych, których krytykujesz...
Ludzie przestaną wierzyć w Boga, więc lepiej już przestań mówić o "chrześcijaństwie" bo tobie chodzi jedynie o realny wpływ na władzę, by dalej doić kasę jak ten znany "dyrektor"! Prawdziwi chrześcijanie darzą się nawzajem szczerą, niesamolubną miłością. Jezus oświadczył: „Po tym wszyscy poznają, że jesteście moimi uczniami, jeśli będzie wśród was miłość” (Jana 13:35). Z tego właśnie byli znani pierwsi chrześcijanie. Taka miłość, oparta na zasadach biblijnych, przełamuje bariery rasowe, społeczne i narodowościowe — sprawia, że słudzy Boga stają się sobie bardzo bliscy i tworzą zjednoczoną społeczność braterską i szanują innych. (Kolosan 3:14). Wyznawcy religii fałszywych nie są złączeni takimi więzami. Jak wiadomo, zabijają jeden drugiego w konfliktach na tle narodowościowym czy etnicznym. Natomiast prawdziwi chrześcijanie nie podnoszą broni przeciw swym duchowym braciom ani przeciw nikomu innemu. W Biblii czytamy: „Dzieci Boga i dzieci Diabła uwidaczniają się w ten sposób: Nikt, kto nie trwa w prawości, nie pochodzi od Boga — ani ten, kto nie miłuje swego brata. (...) Powinniśmy jedni drugich miłować; nie jak Kain, który pochodził od niegodziwca i zabił swego brata” (1 Jana 3:10-12; 4:20, 21). Oczywiście kto szczerze miłuje, ten nie tylko nie zabija. Prawdziwi chrześcijanie bezinteresownie poświęcają czas, siły i środki, żeby sobie nawzajem pomagać i dodawać otuchy (Hebrajczyków 10:24, 25). Wspierają się w ciężkich chwilach i postępują wobec innych uczciwie. Stosują się w życiu do biblijnej rady, by ‛wszystkim wyświadczać dobro’ (Galatów 6:10).
Czy zatem gloryfikowani przez ciebie narodowcy mają takie piękne cechy i przymioty? Wmawiasz bezczelnie Polakom, że kibole, bandyci z łańcuchami i tasakami, demolujący wszystko na swej drodze po meczu, od tych ostatnich wyborów są już "barankam i stali się jedynymi, słusznymi "patriotami"? A co oni wiedzą o prawdziwej, chrześcijańskiej, i nieobłudnej miłości, te "katolickie" bandy, bijące staruszki i innych ludzi, oraz chętnie siejące strach i terror, zwłaszcza na gościnnych występach?
Nie zdziw się czasem "inżynier", gdy jeszcze więcej ludzi zacznie teraz popierać KOD, po tym żałosnym artykule...

Portret użytkownika error

Cywilizacja zachodnia zwana

Cywilizacja zachodnia zwana chrzescijanska od zawsze byla destrukcyjna w swoim dzialaniu. Nie bylo praktycznie dnia bez wojen. Slowianszczyzna stala na duzo wiekszym poziomie kulturowym niz balwochwalcze chrzescijanstwo, ktore kompletnie nie odzworowuje swojego dzialania zgodnie z dogmatem, jakim jest Biblia. Chrzescijanstwo to pusty frazes, bez pokrycia w czynach na przestrzeni dziejow. Nieliczne wyjatki nie stanowia o wiekszosci, a wiekszosc jest/byla oglupiona widmem Nieba, zamiast tworzyc Niebo na ziemi. To samo pozostale dot. innych religii. Nie pisze o filozofiach, bo to cos zupelnie innego.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Alien1974

"Tak jak już wiecie

"Tak jak już wiecie Antychryst jest już na Ziemi, bo od tej chwili będzie wielu antychrystów; wszyli oni z nas, lecz nie są naszego ducha, bo gdyby byli naszego ducha pozostaliby znami. A wszystko to stanie się po to, by wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha". Jan Ewangelista z pierwszego listu. O co w tym wszystkim chodzi? Chodzi o to, że nie wszyscy są takiego samego ducha i nie wszyscy dostrzegą w czym rzecz. Tak się składa, że ci, co odpowiadają za losy świata, stoją na czele państw, czy są na różnych poziomach władzy nie mogą lub nie chcą widzieć w czym rzecz. W chwili, gdy przybędzie na Ziemie Duch Prawdy i powie jak wygląda PRAWDA, ci ludzie tego nie zrozumieją. Dlaczego? Ponieważ oni nie są tego samego DUCHA co głosiciel prawdy, wolą wierzyć jakimś Jackowskim czy innym jasnowidzom. Pisałem tu wiele razy o PIOTRZE POCIESZYCIELU i zostałem wyśmiany, zresztą on od samego początku ma pod górkę, nawet najbliższa rodzina mu nie wierzyła, a ludzie z rodzinnej miejscowości traktowali go jak kolejnego nawiedzonego. Co musi się stać? Ludzie przede wszystkim muszą się o Piotrze Pocieszycielu dowiedzieć, bo nawet najwięksi jasnowidzący go nie znają. W chwili, gdy ludzie jego DUCHA rozpoznają go i uwierzą w to, co on mówi, bo to, co on mówi dla ludzi jego ducha jest dobre i daje nadzieje (a jest ich wielu, ale przez wasze kpiarstwo oni o nim nie słyszeli) i wy dostrzeżecie w czym rzecz i da wam to radość. Innej drogi nie ma, nie ma innego sposobu. Jeśli zauważyliście trwa rozkład kultury i duchowiści chrześcijańskiej, a kto jest za to odpowiedzialny, no kto? No jak kto, Kościół Kato....licki, którzy uzurpują sobie prawo do miana jedynych nieomylnych naszych nauczycieli. A jakie są ich owoce? Imali się i imają ze wszystkimi niemal tyranami, despotami, mordercami i gwałcicielami, jacy z nich nauczyciele, to zwykłe łotry i oszuści. Ciekawe dlaczego polska prokuratura czy sądy, czy nawet policja nie ujawni stenogramów ze zeznań zgwałconych dzieci przez księży Kościoła Kato...lickiego, jak im kazali łykać sperme wmawiając, że to komunia. No, mogłoby się jeszcze okazać, że ludzie przestaliby juź w ogole chodzić do Kościołów, a przy okazji wyszłoby, że policja, prokuratorzy i sądy to też przestępcy na usługach Kleru. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Gościu

Amen. Szkoda tylko, że ten

Amen. Szkoda tylko, że ten rząd jest tak bardzo katolicki a nie narodowy. Nie rozumiem całego tego łączenia narodowy=katolicki. Jestem patriotą ale Nie jestem katolikiem. Kocham Polskę ale nienawidzę kościoła rzymsko katolickiego (specjalnie z małej). Przecież jak na dłoni widać, że rząd kupuje sobie spokój w części społeczeństwa za przywileje dla krk. Niestety ale w Polsce jeszcze długo dobrze nie będzię. Jak nie lewica (zsrr) albo centroprawica (ue-niemcy) to prawica (usa) a nad tym wszytkim... wiemy kto.

Portret użytkownika Alien1974

Czemu ten rząd jest tak

Czemu ten rząd jest tak bardzo katolicki? Może dlatego, że na czele tego rządu stoi Beata Szydło, a jak to mawiali górale, w końcu wyjdzie szydło z worka. Myślę, że Pan Bóg też ma poczucie humoru i to jakiś znak. Można też popatrzeć na człowieka z Maryją w klapie i przeanalizować ile jest warte jego słowo? Polacy może w końcu przejrzą na oczy, ale to będzie trudne, bo mit Jana Pawła 2 stoi im na drodze jak tama asuanska dla wód Afryki. Ten sam trik zrobiono z Argemtyczykami, ponieważ Jorge Maria Bergolio obecny Papież był postawiony razem z pozostałymi biskupami z Argentyny przed sądem i oskarżony o współprace z juntą, ale zdarzył się cud i został papieżem i sprawę podmieciono. Karol Wojtyła Tw Lolek też ma swoją teczkę, przez którą zginęło wielu ludzi, bo był umoczony po same uszy, dlatego go wybrano na papieża, by móc go kontrolować. Na Jana Pawła 1 nie mieli żadnych haków, więc nie był papieżem zbyt długo i szczęśliwie dla mafijnych układów w Watykanie odszedł z tego świata, po podaniu potasu, a nie żadnej toksyny, jak to lansowano w różnych mediach. Pozdrawiam. Do następnego razu.

Portret użytkownika Ractaros96

Tak z czystej ciekawości, ten

Tak z czystej ciekawości, ten filmik "Co muzułmanie, wyznawcy islamu sądzą o ateistach?" w kontekście artykułu ma poddać krytyce ateizm czy islam? Ja tutaj widzę sprzeczność, bo jeżeli chodzi tu o krytykę ateizmu, to dlaczego jest ona przedstawiona w wypowiedziach muzułmanów? (pomijam fakt, że w tym filmiku nie ma żadnych rzeczowych argumentów przeciwko ateizmowi, muzułmanie wypowiadający się stawiają ateistów na równi z "niewiernymi", a z tego co mi wiadomo "niewierny" to wyznawca innej religii niż islam, natomiast ateizm nie jest religią, oczywiście możliwe, że ci wypowiadający się ludzie nie znają definicji ateizmu) Zarówno ateizm, jak i islam nie są pożądane przez ruchy narodowe, dlatego treść artykułu jest sprzeczna z treścią filmiku. Idąc w drugą stronę, gdyby miało chodzić o krytykę islamu, to automatycznie wydźwięk filmiku byłby w obronie ateizmu (który przypominam, nie jest pożądany przez ruchy narodowe), zgodnie z zasadą wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Ta sprzeczność powoduje, że artykuł jest bezwartościowy merytorycznie. Niezależnie od tego czy krytykuje ateizm czy islam. Do pozostałych kwestii poruszonych w artykule się nie odniosę, bo moim celem w tym komentarzu było pokazanie sprzeczności między treścią artykułu, a załączonym do niego filmikiem.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Strony

Skomentuj