Słowacja i Węgry złożyły pozwy przeciw UE w sprawie przymusu przyjmowania islamistów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kraje Europy Wschodniej jeden po drugim buntują się przeciwko narzucaniu siłą relokacji zaproszonych przez Niemców islamistów, którzy zdążyli już zrobić spore zamieszanie na zachodzie naszego kontynentu. Jako pierwszy oficjalnie zaprotestował przeciwko temu rząd Słowacji. Mieli do tego dołączyć też Czesi, ale ostatecznie zrezygnowali. Drogą Słowaków poszli za to Węgrzy.

 

Słowacki premier Robert Fico, poinformował, że jego kraj zaskarżył Unie Europejską w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości. Słowacy mają pretensje o to, że nie pytając się o zgodę, ustalono tak zwane kwoty uchodźców, które obligatoryjnie mają przyjąć poszczególne kraje członkowskie.

 

Oczywiście są kraje poważne, którym nikt nie odważyłby się narzucać takiego dyktatu. Należy do nich miedzy innymi Wielka Brytania i Irlandia, które nie muszą nikogo przyjmować. Zamiast tego eurokraci postanowili obdarować islamistami kraje wschodniej Europy. Polska ma podobno przyjąć około 7 tysięcy uchodźców, ale wiadomo, że liczba ta jest tylko symboliczna, bo UE będzie mogła wysłać do nas tylu potencjalnych terrorystów ilu chce.

 

Właśnie przeciwko takiemu dyktatowi wynikającemu z niestety obowiązującego w Europie, Traktatu Lizbońskiego, protestują Słowacy. Do ich inicjatywy mieli się przyłączyć Czesi, ale ostatecznie zrezygnowali. Za to tą samą drogą zamierzają pójść Węgrzy, którzy uważają, że w kwestii uchodźców każdy kraj członkowski powinien sam decydować o wielkości swojego zaangażowania.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Ad pisaniny "..44" " " Mało

Ad pisaniny "..44" "

" Mało kto wie ale w Nieboczowach może być gaz łupkowy i metale ziem rzadkich

Takie Nieboczowy to wielka gratka dla biznesów surowcowych.
Odra naniosła osady przez miliony lat wypłukując złoto, platynę, metale i pierwiastki ziem rzadkich i na głębokości 100 metrów mogą się znajdować złoża warta ponad 1 milion $$$ na hektar.

Dodatkowo osady organiczne oznaczają że na głębokości 300-500 mogą się znajdować łatwo dostępne złoża gazu łupkowego warte 100 razy więcej niż wartość hektara nad nimi.

Polder Nieboczowy jest za mały aby uratować Mimce, Wrocław, Racibórz, gdyż fala powodziowa nadchodzi raz na 20-40 lat i przynosi tyle wody,. że zapełnią 100 takich polderów do pełna.

To jest jedynie bufor czasowy, aby opóźnić powódź we Wrocławiu o 2-3 dni, a w Saksonii o tydzień, ale pojemność polderu Nieboczowy jest 100 krotnie za mała aby zatrzymać falę powodziową skutecznie.

Natomiast wysiedlenie mieszkańców umożliwia pozyskanie tak gazu l€pkowego jak metali ziem rzadkich jak neodym i inne, warte 10 razy tyle co złoto. "

(onet)

ZACZĘŁO SIĘ KOLEJNE .... RU..CHA..NIE.... POLACTWA .... tfu "DEMOKRATYZOWANIE" ..... OPISANYCH od lat 60 ZŁÓŻ..... ABY TYLKO ZDĄŻYĆ JE ZAWŁASZCZYĆ JAK SIĘ JEST PRZY ŻŁOBIE. ABY TYLKO ZDĄŻYĆ PRZED KOLEJNYM "WERSALEM" JAKI PODZIELI NA NOWO EUROPĘ .... NA KOLEJNYCH HRABIÓW ... I MOTŁOCH.....

Portret użytkownika eva11

za duzo uzywasz

za duzo uzywasz slow-polactwo,goi itp........
Polak nie pisze w ten sposob o rodakach,
za kim to tak powtarzasz?
najgorsze to jak Polacy wklejaja zdjecia orla w okowach...........

Portret użytkownika inzynier magister

- W obecnych warunkach musimy

- W obecnych warunkach musimy Polaków uzbrajać, a nie rozbrajać. Właściwie o rozbrojeniu to już ciężko nawet mówić, bo jesteśmy chyba najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Dużo więcej broni mają Niemcy, Francuzi, a u nas ciągle pokutuje postkomunistyczny, totalitarny sposób myślenia, że państwo musi się obawiać obywatela uzbrojonego – zauważył Wilk. Efektem tego jest fakt, że monopol na posiadanie broni w Polsce ma państwo oraz przestępcy. Tymczasem mitem jest to, że posiadacz legalnie zdobytej broni będzie zabijał. Takie przypadki w praktyce właściwie nie występują. - Apelujemy do rządu, by szedł drogą zdrowego rozsądku i tradycji, bo Polacy do czasów zaborów byli narodem dość dobrze uzbrojonym. Dopiero zaborcy, nasi okupanci zaczęli nas rozbrajać. Dlatego postulujemy, by pójść w drugą stronę i ułatwić Polakom dostęp do broni – dodał parlamentarzysta.: http://www.pch24.pl/poslowie-kukiza-przeciwko-antyobywatelskiej-dyrektywie-unijnej--nie-mozna-pozwolic-by-komisja-europejska-nas-rozbroila,39807,i.html#ixzz3tMR9jpgP

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Art

   J ak nie lubię siedzieć na

   J ak nie lubię siedzieć na tym portalu i marnować tu czas to i tak odpowiem bo święte słowa piszesz.
   Obama, Turcja i Arabia Saudyjska to jedno a z tamtąd wywodzi się ISIS. Obama zaprzyjaźnił się z Turkami (sunnici), liże dupę królowi Arabii Saudyjskiej i otacza się we własnym rządzie muzułmanami. Merkel ma dalej kompleks poczucia winy za poczynania hitlerowskie i uważa, że dobrymi gestami przyjmowania uchodźców zbawi europę którą trzęsie.
   Teraz Turcy wejdą do UE i po co nam emigranci, jak sami Turcy rozprzestrzenią się tutaj jak szarańcza i zaprowadzą islam. Kto zaprotestuje, dostanie w dupę od NATO a co dalej tego nie wiemy.
   Najgorzej postąpiła Rosja, mają w rządzie ludzi niejednolitych, wszystko nie jest w kupie tylko w ciemnej dupie. Powinni tak jak Niemcy w Polsce wykupić ukraińskie zakłady na własność, dać Ukraińcom zarobić. Ruscy oligarchowie mogli pobudować im przetwórnie spożywcze i żaden Ukrainiec nie chciałby do UE i NATO jak Polska, nie naśladowaliby nas.
    To ISLAM nas rozgrywa i ruskich też, przez pazerność i chęć rządzenia Putina, jego głupotę widać na odległość, próba zaprowadzenia porządku siłą. Czeczenów Putin kupił, nie dało się inaczej, a Ukraińców ma za nic i w mordę ich, siłą odbić. A tymczasem ISLAM rządzi, mają ropę i Obamę z Erdoganem, Merkel przyjaźnie nastawioną do uchodźców (kompleks po holokauście).
     Polacy - jednoczcie się przeciwko Islamistom w Polsce, nie wpuszczajmy ich puki czas. Polecam obejrzenie filmików "Freddy Big" - Polaka pracującego w Anglii, który relacjonuje na Youtubie, co się tam wyprawia w Anglii przez ISLAM.

Portret użytkownika Rotmistrz

Brawa dla naszych braci

Brawa dla naszych braci Słowaków i Węgrów za to, że pomimo dużej przewagi państw Europy Zachodniej w wielu dziedzinach, mają odwagę przeciwstawiać się decyzjom godzących w ich interes narodowy. Mam nadzieję, że nasz rząd pójdzie za przykładem naszych sojuszników z V4 i zerwie wszelkie umowy podpisane przez zdrajców z PO i PSL. 0 nielegalnych imigrantów w Polsce! 0 zł na pomoc uchodźcom w Turcji!

Skomentuj