Słowacja oficjalnie sprzeciwiła się islamizacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa Wschodnia pogłębia swoje antyislamskie nastawienie. Premier Słowacji Robert Fico oświadczył w zeszłym tygodniu, że w jego kraju "nie ma miejsca dla islamu". Warto dodać, że od 1 lipca Słowacja ma objąć przewodnictwo w Unii Europejskiej.

 

Polityka grupy Wyszehradzkiej stała się poważnym problemem dla UE. Kraje członkowskie V4 są przeciwne przyjmowaniu uchodźców, co jak powszechnie wiadomo jest przykrywką dla zislamizowania danego terytorium. Przekonaliśmy się o tym obserwując Europę Zachodnią, gdzie spełnianie potrzeb migrantów stało się wręcz priorytetem.

Jak powiedział premier Robert Fico, muzułmańscy uchodźcy sami w sobie nie są problemem dla Słowacji, ale chodzi o to że mogliby "zmienić oblicze państwa". Dodał że jego kraj nie życzy sobie takiej przemiany a islamizacja Słowacji nigdy nie nastąpi. W przeszłości, odnosząc się do masowych gwałtów w Niemczech oświadczył, że idea wielokulturowej Europy zawiodła a tzw. uchodźców nie da się zintegrować.

Można oczywiście uznać że tzw. kryzys migracyjny jest po prostu inwazją wyznaców Allaha na Europę. Jest to dość trafne założenie gdy weźmiemy pod uwagę, że kraje najbardziej otwarte na uchodźców stały się jednocześnie najbardziej niebezpieczne i stopniowo przekształcają się w islamskie republiki.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

Jak już tajne elity zniszczą

Jak już tajne elity zniszczą UE przez przymusową islamizaję to sięzabiorą za słowian, dlatego trzeba wzmacniać grupę wyszechradzką oraz grupy modlitewne, ktore wypraszają łaski dla chrześcijańskich panstw, wiemy wszyscy że tylko modlitwa do Jezusa Miłosiernego, Ducha Świętego i Maryi Dziewicy nas może uratować od tajnych terorystów NWO ! "Czy Węgry się „putinizują”? To już prędzej, bo Wiktor Orban postawił sobie za cel wydobycie swego państwa z pułapki zadłużenia, by odzyskać swobodę ruchów, a w przyszłości doprowadzić – kto wie – może nawet do odtworzenia „korony świętego Stefana”? Coś może być na rzeczy, bo czyż w przeciwnym razie ta wzmianka znalazłaby się w preambule nowej węgierskiej konstytucji? Orban rzeczywiście nie uląkł się hałasów rozmaitych najmitów finansowych grandziarzy i wprawdzie ujada na niego Fundusz Walutowy, ujada Unia Europejska, ujadają Żydzi – ale nie Węgrzy, którzy już dwukrotnie udzielili mu wyborczego poparcia z większością konstytucyjną. "

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3656

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Już Ci nie raz pisałem

Już Ci nie raz pisałem Magistrze, że błądzisz w rzymsko-katolickich dogmatach.Modląc się do Maryi modlisz się do trupa ludzkiego, czym wyznajesz kult śmierci, którym brzydzi się Bóg. Jedynym pośrednikiem człowiek-Bóg jest Jezus Chrystus. Co do islamizacji, plan żydomasonów przebiega zgodnie z planem, ale zaczyna być karkołomny i niedbały w swoim pośpiechu, bo o dziwo elit ludzie opierają sie wojnie Smile Osobiście uważam, że jeśli coś się stanie na Euro 2016, szczycie NATO lub ŚDM w Krakowie, będzie to 100% znak, że wyznawcy diabła są bardzo zdesperowani w tym swoim NWO. Co o Słowacji i V4 bardzo kibicuję temu przedsięwzięciu, oby tylko żaden żyd tam nie zasiadał na wysokim stanowisku, albo w ogóle na żadnym Smile Powiem nawet więcej, że NWO mogłoby się sprawdzić, ale tak nie będzie póki człowiekiem kieruje chciwość i pycha. Świat bez granic, barier kulturowych, religijnych i językowych nawet mi wydaje się piękny, ale jesteśmy na razie na to za głupi (nie wszyscy)...

Portret użytkownika fsfkjh

z kolei Ty się mylisz, nie ma

z kolei Ty się mylisz, nie ma pośrednika między Bogiem a człowiekiem i nigdy nie będzie a Ci którzy się za nich podają to oszuści. Ci którzy w nich wierzą to błądzące stado bydląt, jeśli nie zauważasz tego jak jest świat stworzony, nie wierzysz w logikę - najczystszą prawdę stworzoną przez stwórcę i nie potrafisz dostrzec oszustwa pośród prawd to zawsze będziesz poszukiwał Boga u innych, którzy Ci mówią że mają bezpośredni kontakt, i nigdy nie doznasz czystości i oświecenia:)
 

Skomentuj