Słoń zaatakował samochody z turystami na Sri Lance

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dziki słoń zaatakował dwa samochody turystyczne w parku narodowym na Sri Lance.

 

Nagranie wykonane przez Sanjaya Madushana Vikrasami w Parku Narodowym Yala pokazuje dużego słonia goniącego jeepa pełnego turystów, wyprzedzającego SUV-a i taranującego go. Kilka minut później nagranie pokazuje, jak wściekły słoń kieruje swój gniew na samochód francuskich turystów.

 

Turyści wspinają się po stacjonarnym pickupie, aby uniknąć ataku słonia, który kilkakrotnie taranuje pojazd. Na szczęście słoń w końcu stracił zainteresowanie i oddalił się od wędrowców, którzy nie zostali ranni w incydencie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Sri Lanka przyjmuje tylko

Sri Lanka przyjmuje tylko zaszczepionych także słoń wyczuł Szczepanka i wiedział, że to już obcy gatunek także Szczepanki niech siedzą w domach i nakładają sobię Ukraińskie flagi na swoje zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych, a nie będą jeszcze słonie prowokować jak jakaś wycwelona gwiazda z TVN dla której sens życia to wylot w tropiki przynajmniej raz do roku.

Skomentuj