Słodkie napoje mogą powodować łysienie i ogólnie szkodzić zdrowiu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Ostatnie badania wykazały, w jaki sposób słodzone napoje mogą prowadzić do poważnej utraty włosów.

 

 

Oczywiście, jeśli od czasu do czasu pijesz słodkie napoje, wszystko będzie dobrze. Jednak częste ich stosowanie znacznie zwiększa ryzyko wypadania włosów u mężczyzn, aż o 42%.

Zespół badawczy z Uniwersytetu Tsinghua w Chinach zbadał związek między łysieniem typu męskiego a spożyciem słodkich napojów. Autorzy przeprowadzili ankietę wśród ponad tysiąca mężczyzn i poinstruowali ich, aby co tydzień wypijali od 1 do 3 litrów słodkich napojów. Eksperci odkryli, że wyższe spożycie było istotnie skorelowane z wyższym ryzykiem łysienia.

 

Ponadto spożywanie słodkich napojów jest istotnie związane z otyłością, przyrostem masy ciała, chorobami serca, cukrzycą typu 2, niealkoholowymi chorobami wątroby, chorobami nerek, próchnicą zębów, zapaleniem stawów i dną moczanową.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika euklide⁣s

Oczywiście znowu przypadkowo

Oczywiście znowu przypadkowo PiS prowadził krucjatę przeciwko słodkim napojom zakończoną ich opodatkowaniem.... NWOwcy chcą cukier dozować bydłu w formie nagrody. Oczywiście każda używka musi być owiana mitem szkodliwości, wręcz nielegalności, żeby była dobrem luksusowym i porządanym przez masochistyczne społeczeństwo. Tylko wtedy społeczeństwo po nią sięgnie. To są zdumiewające fakty.

Portret użytkownika Fred flinston

Lysina to wada genetyczna

Lysina to wada genetyczna chazarkow .czyli taki gosc ma korzenie chazarskie.. a co do lysych cp sie gola to wg psychologii oznacza ze taki ktos jest zly na zycie i manifestuje brakiem wlosow agresje. Co do kobiet co gola miejsce lonowe to pznacza ze nie jest to kobieta uczuciowa.

Portret użytkownika Endymion

Jaki z niego facet? To

Jaki z niego facet? To gimbaza wychowana na kradzionych niemieckich pornolach ojcu na VHS, gdzie nie goliły się, stąd jego pojęcie.. a może jeszcze prypadkiem matkę widział przez serduszko w wychodku.. te trolle ubliżają zawodówce, bo same mają tylko kurs trolowania w internecie prowadzony przez Kurskiego. Ta swołocz nie potrafi logicznie sklecić zdania, gdzie są te trolle co to studia humanistyczne chociaż pokończyły? Taki profesor nadzwyczajny Emel, przynajmniej elokwentny jest, a to zwykłe pchły, co nic nie mają do powiedzenia poza obrażaniem innych.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Endymion

Taki starodawny wojownik

Taki starodawny wojownik dłubał w nosie i jadł kozy. Natura tak to urządziła, że miał zatkany nos, ale potrzeba była dobrego węchu, a i płaszcza z niedźwiedzia szkoda do wycierania smarków. Kobiety od natury dostały owłosione nożki jak sarenki, ale teraz noszą rajstopy i to owłosienie nie spełnia swojej roli itd.  Natura naturą, ale cywilizacja ma jakieś osiągnięcia w kwestii rozwoju odzieży, higieny oraz estetyki. Sama natura musiała nadążyć za:

"

Wyrostek robaczkowy

Inaczej ślepa kiszka. To niewielka, zaślepiona cewka, która wyrasta z jelita grubego. U naszych przodków była niezbędna do trawienia cellulozy. Dziś uznaje się, że nie ma zastosowania, w dodatku powoduje problem, gdy dojdzie do zapalenia i wyrostek trzeba usunąć." Ludzie przestali jeść celulozę, więc organ zanikł.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika spokoluz

Ja nie mam problemu z Tobą

Ja nie mam problemu z Tobą Smile

Jesli masz ze mna problem to sam go sobie wygenerowałeś bo wiele razy Ci pisałem , że myślę samodzielnie i jeśli jestem za czymś za to jestem za a jeśli nie  - to NIE i nic i nikt   tego nie jest w stanie zmienić.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj