Sky News otwarcie mówi o globalnym cyberataku odcinającym prąd, wodę, paliwo i inne niezbędne rzeczy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Analizowanie posunięć Klausa Schwaba i kierowanego przez niego Światowego Forum Ekonomicznego, nie jest już wyłącznie domeną mediów alternatywnych. Ostatnio otwarcie o planach „elit z Davos” wypowiedział się gospodarz Sky News - Cory Bernardi.

Cory Bernardi powrócił do kwestii symulacji Światowego Forum Ekonomicznego, która dotyczy wielkiego cybernetycznego paraliżu. Jego zdaniem pasuje ona do programu Wielkiego Resetu.

W kilkuminutowym materiale, obnażone zostały działania Klausa Schwaba i Davos. Cory Bernardi był bardzo zdecydowany w swojej krytyce działań tego człowieka:

„Jest dużo pieniędzy do zarobienia i władzy do zdobycia poprzez wzbudzanie paniki. Wygląda na to, że niektóre organizacje się w tym wyspecjalizowały. Oczywiście mają też rozwiązania na te problemy, które - zupełnie przypadkowo - zwiększają ich moc”.

Bernardi podkreślił, że wiele z tych organizacji, nie utrzymuje się dzięki prywatnym darczyńcom, ale dzięki środkom redystrybuowanym przez rządy, pozornie dla dobra obywateli:

„Oczywiście problemy nigdy nie znikają, dostosowuje się je do okoliczności i tylko uzupełnianie ich kont bankowych z czyichś pieniędzy pozwoli na uniknięcie totalnej katastrofy, która czeka nas wszystkich.”

Redaktor Sky News uważa, że poprzez nakręcanie paniki, buduje się politykę i wielki biznes również na tak zwanych „zmianach klimatu”.

Bernardi celnie zauważa, że „hipotetyczne” w wypadku Forum w Davos, bardzo szybko zamienia się w „faktyczne”. Tak było po symulacji pandemii „Event 201”. Tak samo może być i po kolejnej symulacji.

Gigantyczny cyber-atak, symulowany przez „bandę Schwaba”, ma spowodować „wyłączenie światowej gospodarki”, co bardzo przybliży realizację agendy Wielkiego Resetu.

Wyobraźmy sobie, jak szybko rozpadłoby się społeczeństwo, gdyby z powodu cyberataku odcięto prąd, wodę, paliwo i inne niezbędne rzeczy. […] Mielibyśmy nowego zbiorowego wroga, przeciwko któremu moglibyśmy się zjednoczyć, żądając oczywiście, by rząd nas wszystkich uratował.

Bernardi bardzo głośno mówi więc o tym, że ostatecznym celem tych, którzy odpowiadają za zamieszanie z COVID-19, jest globalna centralizacja władzy.

Ciekawe, czy któraś polska telewizja, w końcu przestanie mówić to, co chce rząd, inspirowany przez Davos, a zacznie mówić wprost, z czym możemy mieć do czynienia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika dd

DLatego tak dużo ucieka teraz

DLatego tak dużo ucieka teraz na wieś. Na wsi posiadając niewielkie gospodarstwo jesteś w stanie trochę przeżyć bez internetu a nawet bez prądu czy wody. Jak jesteś obrotny to i bez sklepów spożywczych też dasz radę. Niestesty w mieście, mimo dostępności produktów, łatwości w dostępie do wszystkiego jesteś skazany tylko na niemickie sklepy, na ogrzewanie z sieci ciepłowniczej, której właścicielem jest nie wiadomo kto, na dostawy wody, gdzie właściciel wodociągów jest jeden, itd... z łukiem też nie nawojujesz.

Portret użytkownika Czesio i muchy

Jeżeli zrobią tak jak

Jeżeli zrobią tak jak zapowiadają to największym wrogiem dla zwykłych ludzi czyli nas , będą wszystkie organa państwowe. Moim zdaniem ludzie w takim przypadku zgładzą wszystkich kto im stanie na drodze i spowoduje jakiekolwiek niedogodności czy też zagrożenie życia. Kręcą na siebie bat te żydokomuchy. A czas będzie tylko do jesiennych chłodów bo potem w kaloryferach musi być ciepło a w kranie ciepła woda. Ludzie dadzą sobie radę ale władza będzie wisiała na drzewach bez liści.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

I do cyberataku dołącza

I do cyberataku dołącza zagrożenie nuklearne:

Też zamierzone. Ma to być pretekstem do wyłączenia internetu i innych źródeł przekazu.

Coś banki zapowiadają, że mają czas na synchronizację z QFS do 1-go czerwca. I wtedy ma oficjalnie działać tylko jeden system przesyłu pieniędzy: QFS.

Dzień później rozpoczynają się wielkie manewry wojsk Dragon 21. Czyli aresztowania.

No to oglądamy szoł !

Portret użytkownika syriues

W Niemczech kiedys merkelowa

W Niemczech kiedys merkelowa mowila o dwoch tyg zaopatrzenia w razie jakiejś katastrofy, a bylo to 4 lata temu. 

Nie panikujcie,tylko trzymajcie sie celu.nie badzcie baranami,gdzie jeden ucieka a reszta go goni.badzcie raczej pasterzami.

Oni tak latwo masą sterują, bo niektórych łatwo przestraszyc i zmanipulowac.

A wiec,gdy dochodzi do kataklizmu zbieramy sie w kupę i organizujemy.

A wiec zero paniki,a konkretnych działań. 

Strony

Skomentuj