Skoordynowane islamskie ataki w Brukseli, Londynie i Paryżu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczorajszy wieczór w kilku europejskich stolicach był bardzo niespokojny. Wszystko zaczęło się od ataku islamisty na grupę żołnierzy w Belgii. Kolejne "incydenty" odnotowano również w Londynie i Paryżu i zostały poprzedzone podejrzanym zdarzeniem w Holandii oraz napaścią uzbrojonego mężczyzny w Warszawie. Sprawy te posiadają jeden wspólny mianownik - jest nim pochodzenie sprawców.

 

Wczorajsza seria ataków rozpoczęła się w centrum Brukseli. Uzbrojony w maczetę Somalijczyk napadł na trzech żołnierzy krzycząc "Allahu Akbar" i zranił dwóch z nich. Reakcja wojskowych na agresję obcokrajowca była natychmiastowa - napastnik został postrzelony i zmarł w szpitalu. Dwaj żołnierze odnieśli niewielkie obrażenia.

Niedługo potem kolejny islamski atak nastąpił przy Pałacu Buckingham. 26-latek wyposażony w długi miecz rzucił się na policjantów, raniąc trzech z nich. Również w tym przypadku napastnik krzyczał "Allahu Akbar". Jednak funkcjonariusze potraktowali go łagodnie obezwładniając gazem pieprzowym. Obecnie jest przesłuchiwany.

 

Jeszcze tego samego wieczoru doszło do ataku na przechodniów w Paryżu niedaleko stacji metra Barbes. Policja aresztowała mężczyznę, który rzucił koktajlem Mołotowa w ludzi. Liczba ofiar jest obecnie nieznana, a służby nie podają tożsamości sprawcy.

 

W czwartek wieczorem doszło również do napaści nożownika na policjantów w Warszawie na ulicy Ordynackiej. Ibrahim F. zranił jednego z funkcjonariuszy w twarz, ale został aresztowany. Dzień wcześniej w Rotterdamie zatrzymano mężczyznę, który przewoził w furgonetce butle z gazem i przejeżdzał w pobliżu miejsca, w którym miał odbyć się koncert kalifornijskiego zespołu Allah-Las. Ze względu na zagrożenie atakiem terrorystycznym odwołano go. Kierowca pojazdu jest obecnie przesłuchiwany i podejrzewany o próbę dokonania zamachu. Jego tożsamość nie została podana mediom, jednak burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb wstawił się za nim twierdząc, że samo przewożenie butli z gazem jeszcze o niczym nie świadczy.

Oczywiście można do znudzenia powtarzać co jest przyczyną tych wszystkich zdarzeń, lecz Europa Zachodnia udaje, że nie wie o co chodzi i bagatelizuje problem. Ataki nożowników podobno nie mają nic wspólnego z ich pochodzeniem. W obawie przed oskarżeniami o rasizm traktuje się zamachy jako niewiele znaczące "incydenty".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Młode małżeństwo z Polski

Młode małżeństwo z Polski padło ofiarą brutalnej przemocy. Odpoczywając na plaży we włoskim Rimini nasi rodacy zostali napadnięci przez cztery osoby. Mężczyzna został pobity, a kobieta wielokrotnie zgwałcona. Wedle nieoficjalnych informacji za nieludzką agresję odpowiadają imigranci z Afryki Północnej.Do ataku doszło wieczorem, gdy młode małżeństwo wybrało się na wieczorny spacer. W momencie wypoczynku na leżakach napadła na nich czteroosobowa grupa. Mężczyzna został brutalnie pobity, a potem, na jego oczach, sprawcy zgwałcili jego żonę. Na koniec przestępcy – najpewniej imigranci z Afryki Północnej – okradli małżonków.Dramat pary 26-latków trwał do rana. Dopiero wtedy oszołomionych ludzi odnaleźli turyści, których uwagę przykuły zakrwawione osoby. Kobieta szybko została przewieziona do szpitala, towarzyszył jej mąż.Trwa śledztwo. Policja apeluje o pomoc w ujęciu przestępców. Władze niezwykle popularnego wśród turystów Rimini wyraziły ubolewanie z powodu tragedii Polaków.Sprawa wywołała oburzenie we włoskim społeczeństwie. Lider prawicowej partii Liga Północna Matteo Salvini stwierdził nawet, że kara więzienia, jaka grozi sprawcom, to zbyt mało i za tak potworny czyn przestępców należałoby chemicznie wykastrować. http://www.pch24.pl/napasc--pobicie-i-gwalt--zdaniem-mediow-to-imigranci-z-afryki-stoja-za-dramatem-polakow,54102,i.html#ixzz4qvqiiOB9

Co na to Prymas Polak który nawet dzisiaj na Jasnej Górze musiał upominać o przygarnianiu imigrantów co z uwagą słuchał Prezydent a krążą informacje ze wbrew Premier Szydło szykują pewne siły możliwość przyjęcia w Poldce muzułmanów

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Powinniście pamiętać iż TE

Powinniście pamiętać iż TE WSZELKIE BOJÓWKI SynówSyjonu jakich pododdziałem są ci "arabscy uchodźcy"

tylko CZEKAJĄ NA ZNAK po jakim EUROPA STANIE SIĘ OCEANEM MORDÓW.....

tym znakiem jest ROZBŁYSK SŁOŃCA....ale nie chodzi tu o fizyczne słońce a

KRZYŻ NA NIEBIE... ZNAK PRZYBYCIA NA ZIEMIĘ ICH HITLER-MAMY MARYJI (HEL)

i każdy spęd medytacyjny w tym ten jaki był w niedawny poniedziałek, KAŻDA MEDYTACJA na ten temat JEST PODRZYNANIEM SOBIE GARDEŁ przez ynteligentów w nich uczestniczących... bo to jak w dowcipie o INDYKU i NIEDZIELI... z medytującymi o jak najszybsze jej nadejście "ptactwem".

TEN JEDEN ZNAK ODDZIELA WASZE ŻYCIE OD ŚMIERCI...

BO JAK TYLKO ON WYSTĄPI.... LONDYN DA SYGNAŁ DO RZEZI BIAŁYCH NA KONTYNENTALNEJ EUROPIE..... WSZELKIM SWOIM SYJONISTYCZNYM BOJÓWKOM resztę dobiją ruskie ją "wyzwalając" i mapa Gomberga WEJDZIE W REALNOŚĆ.... (kolejna Jałta stanie się faktem)

TO JEST PLAN ELIT.... reszta to BITWA O STOŁKI w Nowym Hitlerowskim (judaistycznym) Rozdaniu... ŚWIECIE BIBLIJNYCH RZEŹNIKÓW ŚWIĄTYNNYCH i TARGÓW BIAŁEGO BYDŁA HALAL do czczenia Nierządnicy maryji we wszetecznych bluźnicach zwanych synagogami z jakich PONOWNIE BĘDĄ SIĘ WYLEWAŁY RZEKI KRWI.... czyli jak to było w czasach biblijnych do momentu jak tego NIE UKRÓCIŁ IM CHRYSTUS za co go dziś żydki nienawidzą.

Wszelkie też obecnie tlące się po świecie konflikty czekają na ów znak BY PRZEJŚĆ W FAZĘ WRZĄCĄ...... w fazę POGROMÓW CYWILI przez walczące pozornie wrogie sobie WOJSKO..... bo o to chodzi... O JAK NAJWIĘKSZY HOLOKAUST CYWILI...... cel 3 wojny światowej..... rozpętywanej właśnie przez angielski dwór królewski... rękami swoich pachołków....

JEDEN ZNAK - pamiętajcie o nim składając rączki do modlitw....

Portret użytkownika BigStan

Jak długo jeszcze to się

Jak długo jeszcze to się będzie działo ? Widać odmóżdżone narody zachodniej Europy jeszcze nie osiągnęły stanu totalnego wk.... , a do tego wszystko zmierza aby tak się stało po czym zacznie się solidna rozpierducha w którą będą nas chcieli wciągnąć.

Ważne jest by w porę gdy zacznie się dym uszczelnić granice a tu w kraju wsiąść za mordę wszystkie te organizacje jakie ciapatych ściągały by transferować to ścierwo na zachód.

Kilka pokazowych egzekucji , ciapate łajno jakie będzie sprawiało kłopoty , po odstrzeleniu, wrzucać do dołów wypełnianych świńskimi odpadkami i zakopać jako nawóz, skoro ta dzicz nie zna pokojowego współistnienia , nie ma prawa być na Polskiej ziemi.

Portret użytkownika J

W tych atakach biorą udział

W tych atakach biorą udział młodzi ludzie. Myślę że to są takie plotki, które są wypuszczane z rozkazu żeby sprawdzić zachowania europejskich służb. Przybyło do UE tylu żołnierzy-imigrantów, że chętnych nie brakuje. Obserwacja czasu reakcji, wyszkolenia i sposobu reakcji policji i wojska pozwala wyżej postawionym w hierarchii isis na lepsze planowanie. Wszczynanie burd, wykorzystywanie grup np. etiopczyków lub somalijczykow może łatwo oderwać uwagę od innyh rzeczy. Takie ataki same w sobie nie mają sensu, ale jako testowanie zachowań sprawdzają się doskonale. Władze myślą, że to są incydenty, a to jest strategia. Ci ludzie są niestety tylko narzędziem w rękach najbardziej szalonych osobników. Dla nich śmierć nie ma znaczenia. Na zachodzie się ludzi wychowuje, a w biednych krajach pierze się mózgi od małego, bo ludzie są narzędziem zła. A dlaczego są? Bo boją się sprzeciwić i wykonują polecenia.

Portret użytkownika Alasca

Niestety dzis polska para

Niestety dzis polska para zostala zaatakowana przez jakies islamskie malpy z Afryki w Rimini we Wloszech. On ciezko pobity ona wielokrotnie zgwalcona na jego oczach... mysle ze skonczy sie to holokaustem wyznawcow islamu. Wyczerpuja sie resztki tolerancji w Europie, przynajmniej u zwyklych obywateli

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Akcja trwała sporo czasu

Akcja trwała sporo czasu około 300 metrów od hotelu na plaży, ale nikogo to nie interesowało nawet jeśli słyszeli jakieś krzyki, nie zadzwonili telefonem. To objaw znieczulicy i zastraszenia zachodnich społeczeństw. Każdy żyje dla samego siebie i ma w dupie resztę świata ludzi zwierząt czyli olewa całe własne środowisko.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Głupiaś jak but... W Europie

Głupiaś jak but... W Europie zachodniej nikt palcem nie kiwnie, poza służbami, które w cichości będą napuszczać jednych na drugich. Jaki jest najlepszy sposób na grypę? Siedzieć w domu i nie włazić między kichających. Właśnie Rosja jest takim krajem. Tam ciapaty ma sie podporządkowac prawu rosyjskiemu i pracować. Krytykujesz Rosję jełopie a to najlepsza profilaktyka na grypę... Takiej nam potrzeba. Niestety ktoś ( wiadomo, że Żyd) przygotowuje teren pod Judeopolonię sprowadzając inny naród pałający do nas  ( i wzajemnie) nienawiścią, tylko po to, by w czasie instalowania końcowych struktur Wielkiego Izraela napuścić nas i ukrów do zamieszek, w myśl starej żydowskiej zasady: "Dziel i rządź"...

Portret użytkownika Alasca

Sam zes glupi i tepy w

Sam zes glupi i tepy w dodatku... my sobie z ta islamska zaraza swietnie radzimy. Za to islam w rosji ma sie swietnie dzieki wszystkim republikom kaukazkim... rosja z niczym sibie nie radzi zebys podawal ja za przyklad. W tym wschodnim burdelu to dopiero jest rozpizdziel!

Portret użytkownika UPAdlina

o czym ty bredzisz? Czy w

o czym ty bredzisz? Czy w Rosji na porządku dziennym jest taka bezkarność islamskich terrorystów w miastach, jak w zachodnich krajach hujni gejropejskiej? Fiksacja rusofobiczna przesłania ci rzeczywistość trollino. Sam podobno siedziś z w islamizowanym spedalonym burdelu, ale tego nie chcesz zauważyć.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika sceptyyk

W tym wypadku pisze prawdę -

W tym wypadku pisze prawdę - Rosja ma takie same problemy z islamem jak tzw stara UE.      Każdego roku w okresie ramadanu, setki tys muslinów, blokuje ulice Moskwy swoimi modłami i wyciem. A z każdym rokiem jest tego więcej i stają się coraz bardziej zuchwali.                                                                                                                                                                           A putin pieje z zachwytu dla nich...        

"Prezydent Rosji Władimir Putin złożył gratulacje rosyjskim muzułmanom z okazji ich święta

- Eid al-Fitr jest jednym z głównych świąt religijnych, które przez wiele wieków obchodzone było przez wyznawców islamu na całym świecie. Zakończenie świętego miesiąca Ramadanu ma głęboki sens moralny, uosabia radość odnowy oraz pragnienie samodoskonalenia, i gotowości do tworzenia dobra, pomagania potrzebującym - stwierdził Putin w telegramie gratulacyjnym, cytowanym przez służby prasowe Kremla."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         http://kresy.pl/publicystyka/muzulmanska-moskwa/                                                                Na UT sa filmiki z tych "imprez"                                                                   https://youtu.be/ytPPgMgDb-w       https://youtu.be/sPBj49DfiPM                                               Służby mundurowe są sterroryzowane itd itp https://youtu.be/rl-lH9aI3-s                                                                          I tak jest od lat...                                                                                                           

Strony

Skomentuj