Skompromitowane WHO ostrzega w sprawie koronawirusa - "Najgorsze jeszcze przed nami"

Kategorie: 

Źródło: ONZ

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus, który nie jest nawet lekarzem, ostrzega, że najtrudniejszy etap pandemii koronawirusa jeszcze nie nastąpił. Alarmistyczny ton tej instytucji spotyka się jednak z coraz większą nieufnością, zwłaszcza po tym gdy amerykańska administracja otwarcie zarzuciła WHO działania na rzech Chin i oskarzyła ich o ukrywanie skali zagrożenia.

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, stwierdził kilka dni temu, że WHO nie spełniło swojego zadania. Uznał, że organizacja ta oszukiwała świat od początku kryzysu w Chinach. Wskazał też serię, jego zdaniem fałszywych, informacji jakie ta agenda ONZ przekazywała, być może w porozumieniu z Chinami, co spowodowało spóźnioną reakcję rządów na świecie.

 

Trump zażądał śledztwa w tej sprawie i zawiesił finansowanie WHO, a Stany Zjednoczone są największym na świecie płatnikiem składek członkowskich tej organizacji i rocznie wpłacają aż pół miliarda dolarów. Dla porównania Polska wpłaca rocznie do budżetu tej lewicowej organizacji około 17 mln dolarów. 

 

Zarządzający WHO nic sobie nie robią z krytyki jaka na nich spadła i nazywają formułowane zarzuty absurdalnymi. Brną dalej w koronawirusowej narracji wygłaszając kolejne kontrowersyjne komunikaty.

Najgorsze jeszcze przed nami - oświadczył w Genewie Tedros Adhanom Ghebreyesus

W ten sposób skrytykował zapowiedzi wielu krajów o stopniowym znoszeniu ograniczeń gospodarczych i społecznych. Jak to w przypadku tej skompromitowanej instytucji bywa, Tedros Adhanom Ghebreyesus nie wyjaśnił co dokładnie miał na myśli, mówiąc o najgorszym, które dopiero nadejdzie. Być może chodziło mu o Afrykę, gdzie pandemia dopiero się zaczyna, a jak wiadomo opieka zdrowotna na tym kontynencie jest raczej na niskim poziomie.

 

Szef WHO nadal sieje strach, bo porównał pandemię koronawirusa do grypy "hiszpanki", która w 1918 roku zabiła kilkadziesiąt milionów ludzi.

Ten wirus ma bardzo niebezpieczną kombinację i działa tak jak grypa z 1918 r., która zabiła nawet 100 mln ludzi - wyjaśnił - Teraz mamy technologię i możemy zapobiec katastrofie, możemy zapobiec kryzysowi. Zaufajcie nam. Najgorsze jeszcze przed nami. Uniknijmy tragedii. Jest to wirus, którego wielu ludzi wciąż nie rozumie

Tedros oświadczył, że WHO ostrzegało od pierwszego dnia i nic nie ukrywano przed Stanami Zjednoczonymi ani kimkolwiek. Jednak komunikaty WHO ze stycznia donosiły nawet tak oczywiste nieprawdy jak to, że wirus nie przenosi się z człowieka na człowieka.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kościuszko

Chciałbym przypomnieć, że to

Chciałbym przypomnieć, że to jest wojna. Nawet jeśli uważamy, że obnażyliśmy ich wszystkie klamstwa i coraz więcej osób się budzi, to najważniejszym elementem zawsze jest zaskoczenie.

Bezpodstawnie izolowano ludzi i powoli to do nich dociera, spada liczba obostrzeń ale... wróciły chemtrailsy. Może być tak, że gdy już większość osób wyjdzie z domów i zacznie się śmiać z tej propagandy to puszcza jakiś syf, który masowo położy ludzi - i osiągną swój depopulacyjny cel, oraz odzyskają kontrolę 

To jest tylko jeden z wielu scenariuszy, a osobiście czuję, że zanim nastąpią prawdziwe zmiany w proporcjach sił dobra to mamy przed sobą jeszcze z 2 lata typowej wojny na wyniszczenie. 

 

Trzeba być uważnym i przygotowanym 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Warto obejrzeć:

Warto obejrzeć:

https://www.youtube.com/watch?v=Xx2FBX4NUl4&feature=emb_logo

Konkrety odnośnie artykułu potwierdzające i rozwijające.

Tam są największe obostrzenia w wychodzeniu z domu, gdzie najwięcej chazarów. Czyli u nas.

No to teraz tak:

To nam przyjdzie stoczyć bój ostateczny. Bo to u nas w Polsce Is The Last Stronghold of Parch. Ktoś pytał, czy czas wyjść na ulice. Tak, to ten czas. deBill oracował i zarejestrował szczepionkę-identyfikator pod kodem :06060600000, czyli 666. Mamy znak bestii. Cara Rosyjskiego parchy załatwiły m in. dlatego, że nie chciał przystąpić do Ligi Narodów, czego rozwinięciem jest faking WHO. Trocki 3 lata szkolił się u rotshieta  w NY i na misję rozwalenia Cara i rodziny dostał walichę z 200 miliardami dolarów (dzisiejszy odpowiednik 20 mln.). Dalej wiadomo, rewolucja, czystki, podział Rosji na republiki radzieckie. Nasze województwa.

A tu proszę jak się parchowi przydałoby 237 miliardów PLN (czy USD?) z opierdolenia złóż Sudeckich miedzi i srebra. I zaraz gejchujnia, w niecały tydzień wypłaciła Polsce 237 mld złotych, chyba.

Jak myśli szanowna publiczność, skąd rząd ma obecnie kasę na machloje? Nie z naszych nieprawnie opierdolonych złóż? Jakim prawem jakieś qrwy pisowskie sprzedają naszą ziemię ??? I gdzie ta kasa i na co poszła?? AUDYT RZĄDOWY NATYCHMIAST !!!

W planie mają przymusowe szczepienia i to nie przez lekarzy, a wojsko i policję. No to chyba pora ustalić kto tu qrwa rządzi w tym kraju? My Polacy czy kilkuset jebanych parchów ? ! Policja. Co będzie robić? Wojsko? Domów i rodzin nie macie? Chcecie za parę zyla nawet nie wystawać z dupy parcha??

To dajcie się zaszczepić. Jak do mnie przyjdą, to nikt nie wróci do jednostki, czy na posterunek. Howgh!

No chyba najwyższa pora wypierdolić ten ostatecznie sqrwiały nierząd w kosmos.

Portret użytkownika inzynier magister

„Wierzę, że ludzkość pokona

„Wierzę, że ludzkość pokona tę pandemię, ale tylko wtedy, gdy większość populacji zostanie zaszczepiona. Do tego czasu życie nie wróci do normy” – pisze na łamach brytyjskiego tygodnika „The Economist” Bill Gates.Według Gatesa świat czekają trzy „przełomy medyczne związane z pandemią”. Najważniejszym z nich będzie produkcja i do dostęp do szczepionek nad którą pracują fundacje finansowane m.in. przez Gatesa. Dwa kolejne mają dotyczyć diagnostyki i leków przeciwwirusowych.„Przygotują nas one na następną pandemię, umożliwiając nam wczesną interwencję, gdy liczba przypadków zarażenia będzie wciąż bardzo niska”, podkreśla miliarder.Według znanego z krzewienia depopulacyjnych teorii „filantropa” w momencie, gdy pandemia będzie zanikać w krajach rozwiniętych, będzie się jednocześnie rozwijać w krajach rozwijających się.„Covid-19 przytłoczył miasta takie jak Nowy Jork, ale dane sugerują, że nawet jeden szpital na Manhattanie ma więcej łóżek do intensywnej terapii niż większość krajów afrykańskich. Miliony mogą umrzeć”, stwierdza Bill Gates, dodając, że jedynym rozwiązaniem jest… szczepionka.„Mam nadzieję, że do drugiej połowy 2021 r., zakłady na całym świecie będą produkować szczepionki”, wskazuje.Gates jest ponadto zdania, że w niedalekiej przyszłości powstaną nowe ponadpaństwowe, światowe organizacje na wzór ONZ, które będą „walczyć z następnymi pandemiami i im zapobiegać”.„Będą one mieszanką organizacji krajowych, regionalnych i globalnych. (…) Dzięki temu będziemy gotowi, gdy nowy wirus ponownie przeniesienie się z nietoperzy lub ptaków na ludzi”, podkreśla.

Wraz z pandemią koronawirusa pojawia się temat wprowadzenia obowiązkowych szczepień całego społeczeństwa. Do problemu odniósł się zarówno urzędujący prezydent Andrzej Duda, jak i kandydat na ten urząd, Szymon Hołownia.Problem szczepień pojawił się podczas sesji „Q&A” prezydenta Andrzeja Duda prowadzonej w czwartek na jego profilu na Facebooku. Prezydent zapytany wprost, czy po wynalezieniu szczepionki na koronawirusa, szczepienie powinno być obowiązkowe skłonił się ku takiemu rozwiązaniu.„Powiedziałbym tak: ja oczywiście nie jestem specjalistą, jeśli chodzi o szczepionki i szczepienia, nie jestem lekarzem, nie jestem epidemiologiem, nie jestem także biotechnologiem. Ale powiedziałbym w ten sposób: jeżeli by się okazało, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione, po prostu nie udziela im się takich szczepień, a w związku z tym, każdy kto byłby nosicielem koronawirusa dlatego, że nie chce się zaszczepić, byłby dla nich zagrożeniem, to rozważałbym, czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowych” – mówił Andrzej Duda.„Natomiast gdyby takiej sytuacji nie było, czyli nieszczepiony byłby tylko ten, kto nie chce się zaszczepić i to jest jego wola, to zostawiłbym te szczepienia, jako szczepienia dobrowolne. Po prostu, jak ktoś nie chce się szczepić, to sam ryzykuje. Ale nie może być tak, że on ryzykuje kosztem innej osoby. Jeżeli ktoś mówi nie to musi mieć świadomość tego, że gdyby inna osoba też powiedziała nie i zachorowała, to może go zarazić. I to jest konsekwencja. Ale nie może być takiej sytuacji, że są osoby, które miałyby wolę zaszczepienia się, a z jakichś przyczyn nie mogą się zaszczepić, np. ze względów zdrowotnych, albo są w takim wieku, i w związku z tym mogłyby zostać przez kogoś zarażone wbrew swojej woli, to w tym momencie uważam, że to wkraczałoby już w sferę praw tych osób w sensie negatywnym i należałoby to rozważyć” – dodał prezydent.Andrzej Duda zaznaczał, że dobrowolność czy obowiązkowość szczepień są poważnymi kwestiami wymagającymi dyskusji. Dodał jednak, że wydaje mu się, że w czasie kiedy już będzie dostępna szczepionka na koronawirusa i w sytuacji, gdy z powodu Covid-19 umierają ludzie, to „wszyscy powinni mieć tę wolę, by się zaszczepić, by być bezpiecznymi dla innych i żeby był po prostu święty spokój”.Swój głos za obowiązkowymi szczepieniami w nagraniu opublikowanym na Facebooku oddał też Szymon Hołownia, kandydat na urząd prezydenta RP. „Szczepienia należy wykonywać, bo to jest akt solidarności wobec innych. To, że pani będzie miała swoją wolność zaszczepienia lub niezaszczepienia oznacza, że ja nie będę miał wolności, jeżeli mam słabszą odporność, albo coś innego, albo szczepienie mi się nie przyjęło, w sytuacji, w której pani jako nieszczepiona mnie zarazi” – powiedział.Hołownia ocenił, że szczepienie to jest „akt solidarności, to jest kwestia naszej solidarności społecznej” i dodał, że jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień.

szatańskie NWO już będzie wszystkich modyfikować !!!!

Pojemniki rządców świata mordoru - III część Prawdziwego Władcy Pierścieni

https://youtu.be/miHM6Jp0jQE

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Magister dobrze wiesz, że to

Magister dobrze wiesz, że to nie Juda czy hujownia będą decydować o obowiązkowych szczepieniach a wyżej ustawieni w masonerii i w kabale. Hujownia i Juda mogą sobie pogadać w czasie gdy szykowany jest światowy paszport corona wirusowy. 

obejrzyj sobie ten filmik. Zauważ że logiem covid credentials... jest oroboros. Żmija wpieprzająca swój ogon. Wszystko mają ustawione 5 lat do przodu. 

https://youtu.be/F4oDVpkmEas

Ludzie nieświadomie będą przyjmować szczepionki na prawą rękę z logiem 666 i żmiją pradawną. 

cóż mogę powiedzieć- Ofiary systemu z uśmiechem na twarzy będą szli do szczepień jak na koncert metalowy z znakiem diabła na rękach i innymi symbolami antychrystów.

https://youtu.be/LfrENoTJdo4

 

 

Portret użytkownika ARTUR

Szatan nie może zmusić

Szatan nie może zmusić człowieka do niczego ale może go dręczyć aby osłabić jego wolę , zasiać zwątpienie i mu się pokłonić ( czyt. przypadek Hioba ) . Jeśli szczepionka będzie satanistyczna to będzie dobrowolna gdyż przymusowa nie zadziała , to są takie same zasady jak w szachach i musimy je uznać nie mając na nie wpływu .

Portret użytkownika dziadek

SZCZEPIONKA NOWA

SZCZEPIONKA NOWA

 

Nie szczepionki nam potrzeba na wirusa

A lekarstwa, by wyleczyć się z dzikusa

Jak tak dalej pójdzie z tymi szczepionkami

Wyniszczymy plemię ludzkie sobie sami.

 

Trzeba przyznać się na dzisiaj bez osłonek

Człowiek boi wymyślanych się szczepionek

Jest ich tyle, że aż odruch jest wymiotny

A gdy nowy wirus przyjdzie, jest samotny.

 

Chyba że to jest ten nowy cel wdrażany

Gdy korona wirus będzie zapomniany

To ci mędrcy, co to kasa jest w kieszeni

Marzy im się ludzi w mutantów zmienić.

 

A i chipów wprowadzania nie zarzucą

Już tam Szwedzi ogłupieli i się uczą

Pierwsza polka też wszczepiła to niestety

Co zastąpić ma jej portfel, klucze i bilety.

 

Ratuj Boże jeszcze rozum, gdzie jest kasa

Bo za chwilę, kasta bogatych nie będzie nasza

Im bogactwo bije w głowę, że aż boli

Ludzkość chcieli by wziąć w kleszcze i zniewolić.

 

I nie myślcie mędrcy co to nowi świata

Że się ludzkość nie domyśli i nie zbrata

W końcu widać te podstępy jak na dłoni

Złapie wreszcie złoty kołnierz i pogoni.

 

Więc niech w świat dziś idzie takie ostrzeżenie

Nie wirusa dziś się boi pokolenie

Ale tych co to w swym wielkim, złotym domu

Obmyślają coraz głupsze plany, oszołomów.

Portret użytkownika Cartagina

Komentujacy pisza same

Komentujacy pisza same brednien jak 5G. Nie mowiac na bredniach redaktora. Dokladnie pamietam. Jak pod koniec stycznia WHO apelowalo do wszystkich rzadow panstw o natychmiastowe dzialania, w postaci zamkniecia granic i to juz, teraz, natychmiast, bez ociagania sie, niedowierzania. Wtedy twierdzilo, ze jest to jedyna szansa, zeby powstrzymac epidemie. Nikt nie posluchal, poza wyjatkami. Dlatego nie moge juz czytac tych bredni tutaj i pisania nieprawdy. 

Strony

Skomentuj