Składnik soi zamienia samce ryb w „samice”. Czy to samo może czekać mężczyzn?!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Japonii dokonali dość szokującego odkrycia, którego konsekwencje mogą być olbrzymie dla całej ludzkiej populacji. Może pora zwrócić o wiele większą uwagę na to, co jemy?

Okazuje się, że samce ryb karmione izoflawonami sojowymi, ostatecznie pod ich wpływem, zamieniają się w… „samice”.

Związki soi w bardzo dużym stopniu naśladują żeńskie hormony. Dlatego ​​regularne spożywanie ich, doprowadza do chemicznego uszkodzenia męskich hormonów, takich jak na przykład testosteron. Mało tego, męskie hormony zamieniane są w żeńskie, takie jak estrogen.

W raporcie uczonych padają między innymi następujące konstatacje: 

Chociaż wiadomo, że podawanie żeńskiego hormonu zamienia samce suma w samice, to ta metoda jest zabroniona w przypadku ryb przeznaczonych do spożycia przez ludzi. […] Wyniki te powinny być powodem do niepokoju z jednego prostego powodu: olej sojowy jest najczęściej spożywanym olejem w Stanach Zjednoczonych. […]. Olej sojowy jest wszędzie, zwłaszcza w przetworzonej żywności, która stanowi znaczną część, a nawet większość diety większości ludzi w Ameryce i większości krajów rozwiniętych.

Olej sojowy zawiera ponadto związki powodujące rozregulowanie układu oksytocynowego. Prowadzi to do zaburzeń empatii i więzi społecznych. Stąd być może tak wielu socjopatów w USA, którzy nie wiedzą czym jest miłość, nie są w stanie okazywać współczucia, są samolubni i bezwzględni.

Badania na małpach potwierdziły, że spożywanie zbyt dużych ilości soi wywołuje agresję, uległość i całą gamę zachowań  antyspołecznych.

Wnioski z japońskiego raportu, mogą być z kolei dobrą wiadomością dla sympatyków ideologii gender i wszelkiej maści transseksualistów.

Tak czy inaczej to, co jemy, naprawdę może niszczyć nasze ciała, mózgi i emocje.

Bądźmy więc w swojej konsumpcji mniej rozpasani, jeśli nie chcemy utracić kontroli nad własną płcią i człowieczeństwem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Fitoestrogeny

Ze 20 lat temu była

Ze 20 lat temu była informacja, że w Tamizie złowiono rybę obojnaka. Zmiana płci zachodziła pod wpływem żeńskich hormonów pranych przez panie w wieku powyżej 50 lat (lek na menopauzę). I te estrogeny mogą przecież przenikać przez podłoże do wód podziemnych i dalej do wodociągów. Wody głębinowe trochę dłużej pozostaną czyste, ale już gatunek ludzki zadba o to, by i tam było wszelkie paskudztwo. Później sprzeda się jakieś hiper filtry robiące z wody źródlanej wodę destylowaną. Właściciele fabryk i sprzedawcy będą szczęśliwi. Później jakieś maski przeciwgazowe  z pochłaniaczami i biznes będzie się kręcił aż ostatni chciwiec nie będzie miał już jak zarabiać, bo będzie zbyt brudno, albo wszyscy wymrą w tym śmietnisku.

Portret użytkownika nnx

Pasza - zwłaszcza trzoda

Pasza - zwłaszcza trzoda chlewna i kurczaki.

Komisja Europejska dopuszcza genetycznie zmodyfikowaną soję do celów spożywczych i paszowych

28 września 2020 

To nie jest dziwne w świetle chęci "władców świata" do czystej Ziemi - czystej wody, powietrza ... bez nadmiaru ludzi

Strony

Skomentuj