Do skandynawskiej organizacji Soldiers of Odin chce się przyłączyć coraz więcej osób obawiających się islamistów

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Fińska grupa Soldiers of Odin sprzeciwiająca się islamizacji Europy, prowadzi rekrutację w Finlandii i Estonii. Żołnierze Odyna, bo tak należy tłumaczyć nazwę organizacji, ma za zadanie robić to, czego nie robi już policja w islamizowanych krajach, czyli chroni przed niebezpiecznymi imigrantami.

 

Indrek Olm Õhtuleht, lider Soldiers of Odin w Estonii, udzielił wywiadu Rus.ERR, w którym stwierdził, że do organizacji chce przyłączyć się również wielu Rosjan.

„Wśród tych, którzy chcą do nas dołączyć, jest wiele osób narodowości rosyjskiej. Wydaja się, że są oni większymi patriotami niż rodowici Estończycy, którzy boją się Putina” - powiedział Indrek Olm Õhtuleht, lider antyimigranckiej organizacji wolontariuszy Soldiers of Odin.

Fińscy i estońscy pomysłodawcy przedsięwzięcia zachęcają każdego, kto chce wziąć udział w ochronie porządku publicznego. Namawiają, aby wstępować w szeregi policji pomocniczej.  Na razie działanie Soldiers of Odin ogranicza się do powstania kilku profili w sieci społecznościowej Facebook. W Estonii mają już ponad 3 tys. zwolenników.

 

Aktywiści wzywają ludzi w Estonii i Finlandii, aby wychodzić na ulicę i nawołują „do ochrony bliskich od tych, którzy plują na nasze wartości rodzinne".

„Ich wypowiedzi mogą być całkowicie legalne, ale ich działania w danej sytuacji mogą wymknąć się spod kontroli i uderzyć zarówno w uczestników tych grup, jak i w tych, którzy mają zamiar chronić innych" - powiedział Walter Pärn, oficer dyżurny policji w Põhja.

 

 

 

Profil fiński: https://www.facebook.com/Soldiers-Of-Odin-Finland-1535890053369400/

Profil estoński: https://www.facebook.com/Soldiers-Of-Odin-Estonia-1670988643184645/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika polaczek

Mieszkam w Anglii znajomy

Mieszkam w Anglii znajomy anglik ostatnio mnie zapytał,, czy jesteś gotowy stanąć i walczyć za ten kraj gdy przyjdzie pora.. ? Jeśli o mnie chodzi przecież nie będę bezczynnie się przyglądał;-)

Portret użytkownika Rezun z UPA

Również mieszkam w UK i

Również mieszkam w UK i słyszałem podobne pytania. Zapytałem: "Czy zdradzicie nas ponownie jak w Monachium i potem we wrześniu 1939? My jesteśmy gotowi walczyć i ginąć za Brytyjski Londyn, a wy? Czy jesteście wreszcie gotowi by ginąć za Polski Gdańsk? Warszawę? Kraków?" Pospuszczali głowy i się nie odezwali. Było im wstyd.

Portret użytkownika nel35

Malo prawdopodobne. Te istoty

Malo prawdopodobne. Te istoty sa od malego szkolone do zabijania na różne sposoby, a koran to tylko przykrywka. Żadna świnia ich nie powstrzyma. Świnie mogą być skuteczne w przypadku "zwykłych" wyznawców a nie terrorystów.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

 

Portret użytkownika Santosz

A możesz napisać w jaki

A możesz napisać w jaki sposób tych niesczesnych Polaków zaczepiali ? bo jakoś nie moge dojrzec nie to, że ich bronie tylko chce od ciebie wiedzieć, a co do ostatniego nagrania jeżeli nazywasz to spacyfikowaniem to żeś hehehehhehehee odleciał hehehehehhe

Portret użytkownika niemand

Podobno jest tylko nie

Podobno jest tylko nie pamietam nazwy. Ktos kiedys zapodal tu linka na yutub o tej organizacji. Ponoc jest juz ich ponad trzydziesci tysiecy,-zwolennikow patriotyzmu i broni. ..Byc moze ktos cos kojarzy??

Portret użytkownika inzynier magister

Finowie to powinni walczyć z

Finowie to powinni walczyć z tymi którzy sprowadzają islamistów do Finlandi a nie zastępować wojsko fińskie czy policję fiońską ! To takie proste i logiczne że aż dziw bierze że ludzie tego nie rozumieją ! W ogóle obywatele państw zachodnich powinni walczyć z masonerią która zalewa europę islamistami a nie sami się przeobrażać w paramilitarne organizacje zastępujące wojsko ! W Polsce też powinniśmy zobligować rząd do tego by za jakieśdwa miesiące w końcu odwołał masońską ustawę 1066 o pomocy innych masonów z innych panstw ! Do tego trzeba poczekać aż rząd ten albo nowy w 2020 roku zdelegalizuje organizacje masońskie w Polsce i ustanowi kary więzienia za przynależność do NWO ! Masonerię łatwo rozpoznać wystarczy posłuchać radia albo telewizję pooglądać by wiedzieć czy są tam masoni czy nie ! Tak proste rzeczy powinny być wyłapywane przez Kurskiego czy nowych dyrektorów radia, chyba że sami są z masonerii ?!

W Polskim Radio nadawane są już słuchowiska dla dzieci w których przedstawia się konieczność chipowania ze względu na bezpieczeństwo (zagubienie się) dzieci. Likwidacja gotówki, a w zamian znamię bestii na rękę. Plany coraz bardziej się krystalizują. 17 lutego 1950 podczas powoływania komisji spraw zagranicznych w Senacie USA finansista i senator James Paul Wartburg stwierdził bez ogródek:"Będziemy mieli rząd światowy bez względu na to, czy się to komuś spodoba czy nie, dobrowolnie albo siłą". Równie niepokojąco brzmiała wypowiedź Davida Rockefellera, który stwierdził:"Znajdujemy się na granicy globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy, to porządny globalny kryzys, a narody zaakceptują nowy porządek świata". Demokracja bez wartości to mniej klub bardziej zakamuflowany totalitaryzm - grzmiał Jan Paweł II dawno temu.

Gdyby po roku 1989 Wałęsa rozwalił komunę (do czego miał idealne warunki), zamiast pić z nimi wódkę, wówczas moglibyśmy machnąć ręką na całość jego współpracy z bezpieką – czytamy w facebookowym wpisie znanego podróżnika.Jak podkreśla Cejrowski, Wałęsa „byłby jak Ryszard Kukliński. Nikt dzisiaj nie sądzi Kuklińskiego z tego, że był wysoko postawionym oficerem komunistycznej armii. Jest bohaterem i patriotą za to, co uczynił potem”.Jednak jak zauważa podróżnik „Wałęsa po roku 1989 chronił czerwonych i pomagał im umocnić ich pozycję. (Wdowa po Kiszczaku pobiera 6000 zł emerytury generalskiej.) Dlatego, zamiast być bohaterem, Wałęsa zostaje zapisany w historii jako kapuś, który donosił na kolegów za pieniądze”.: http://www.pch24.pl/wojciech-cejrowski--walesa-po-roku-1989-chronil-czerwonych-i-pomagal-im-umocnic-ich-pozycje,41388,i.html#ixzz40zIEHMsR

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj