Skandaliczne zachowanie Nancy Pelosi podczas przemówienia Trumpa

Kategorie: 

Źródło: internet

Piątego lutego 2020, w Izbie Reprezentantów,p rezydent  Donald Trump zwyczajowo  wygłosił swoje oficjalne przemówienie o stanie państwa. Jego zaciekła przeciwniczka i jednocześnie zwolenniczka globalnej lewackiej rewolucji, Nancy Pelosi, ostentacyjnie podarła dokument z treścią blond włosego prezydenta. W USA trwa zażarta duchowo-ideologiczna wojna.

Po jednej stronie stoją zwolennicy duchowego i gospodarczego upadku USA, co ma skutkować oddaniem władzy coraz bardziej potężnym Chinom, a po drugiej amerykańscy patrioci, często chrześcijanie.

Podobnie jest w Polsce, po jednej stronie mamy polityków pragnących oddania naszych resztek suwerenności niemieckiej Unii Eurokołchozowej i rozpłynięcia się w bezdusznym konglomeracie multi-kulti, a po drugiej Polaków dbających o Ojczyznę oraz wiarę w Chrystusa, w zawołanie Bóg, Honor, Ojczyzna.

Donald Trump w czasie przemówienia chwalił się poddzwignięciem amerykańskiej gospodarki, która za rządów Obamy stała się całkowicie niewydolna, była w rozsypce. Inny Donald, ten z Polski, zostawił nam polską gospodarkę w jeszcze większym bałaganie niż lewacki murzyn Barack.

Przed wygłoszeniem przemówienia Trump, zgodnie z obyczajem, przekazał głównej sejmowej mówczyni Nancy Pelosi dokument z treścią swojej mowy. Ta wyciągnęła do Trumpa rękę na powitanie, ale prezydent zignorował ją i nie uścisnął jej dłoni. Ta jak widać dostała szału. Pod koniec orędzia demokratka ostentacyjnie podarła na pół kartkę z jego przemówieniem, a stało się to tuż po tym jak amerykański prezydent powiedział "Boże błogosław Amerykę", co zdaje się jeszcze bardziej jej dopiekło!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika ronin

gospodarka chin nieznacznie

gospodarka chin nieznacznie tylko spadla gospodarka usa dalej wali sie na leb na szyje wiec chiny tylko nieznacznie stracily tempo wzrostu i to w stosunku do usa w tym czasie inne panstwa zyskaly i nadgonily 2,3 krotnie  swoje zacofanie w stosunku do usa i to nie tylko gospodarczo ale tez i militarnie co oznacza ze juz nie dlugo beda wychodzic na prosta chce tylko powiedziec ze nie da sie powstrzymac nieuchronego czy to tak trudno zrozumiec ??

Portret użytkownika 3plabc

Ale "fałszywego proroka" z

Ale "fałszywego proroka" z Apokalipsy, "złotą głowę" z księgi Daniela, Nabuchodonozora Donalda Trumpa to zwiedzony autor artu to wychwalać będzie... hehehe. Jak za trzy lata karzą się wam zachipować to wam pała zmięknie zwiedzone matołki.... hahaha. Trump NWO będzie wprowadzał, a wy matoły będziecie mu przyklaskiwać.... śmiech na sali, tym bardziej na tym portalu.... hehehe.

Portret użytkownika kojak

PIS dba o ojczyzne

PIS dba o ojczyzne instalujaca obce armie na polskiej ziemi ! Dajac tez amerykanskim zoldakom wszelka bezkarnosc  dla ich bandycko  - kryminalnych wyczynow ! Bandziory z USA army pobily Poakow i bydlak pulkowinik ich armi smial sie w twarz Polakom i  mowil zeby zamkneli  mordy bo ich nudzi !  Kiedys zoldacy USA pomyli drogi na poligon i wjechali do wioski. traktujac ludzi,  jak bydlo w podbitym kraju ! To wszystko ma pelne poparcie i zrozuminie w PIS ! Morawiecki podczas pobytu w Japoni chelpil sie przed calym swiatem ze POlska przyjmuje najwiecej na swiecie emigrantow !!! W Polsce ten sam Morawieccki bezczelnie i chamowato bredzi ze on nie chce emiugratow !  Nie piszvcie wiec o patriotycznym PIS -ie bo to piramidalna bzdura ! PIS nadetymi  sloganami o Polsce wyciera sobie nimi tylko beczelnie i chamowato gebe oglupiajc nimi naiwnych Polakow !

Portret użytkownika znawca

Partia Konfederacja i jej

Partia Konfederacja i jej stosunek do NATO, w procesie zarządzania ryzykiem.

"Po jednej stronie stoją zwolennicy duchowego i gospodarczego upadku USA, co ma skutkować oddaniem władzy coraz bardziej potężnym Chinom, a po drugiej amerykańscy patrioci, często chrześcijanie."

Pozwoliłem sobie na obszerne cytaty z artykułu, są bardzo przydatne do wpisu, a w zasadzie to proszę czytać środek :

W Polsce mamy dwa rodzaje ugrupowań politycznych. Ci pierwsi to czubki EU socialstaat NATO - nie widzący tego, jak bardzo narażają nasz kraj, przy trwaniu na rozkaz z Zachodu/konsekwencje dla RP przy potencjalnym konflikcie z Rosją. Ci drudzy to sejmowa Konfederacja anty socjalistyczna, która - ma to zagrożenie NATO-wskie, zwyczajnie w d*pie i woli trwać u boku Amerykanów. Ci pierwsi pasują mentalnie do cytatu z góry, z kolei drudzy - psychologicznie wkomponują się w cytat dolny.

Z oceny końcowej (Pelosi, a Trump), to pozostaje jedno do powiedzenia : totalne ciulostwo alias plastikowa kicha to USA. Jeszcze nie widziałem, by spiker izby parlamentu miał tak ostentacyjnie w poważaniu głowę państwa. Przypomnijmy - w USA prezydent (zazwyczaj po zażartych i ostrych wyborach) ma jakby podwójnie liczony mandat społeczny, do sprawowania władzy. Wpierw obywatele głosują, a potem jeszcze elektorzy. Wszystko jakby po raz drugi się odbywa i dopiero po tej procedurze, kandydat zwycięski obejmuje urząd w państwie - a ich konstytucjonalizm i ich legislacja mówią, że najważniejszy.

"Podobnie jest w Polsce, po jednej stronie mamy polityków pragnących oddania naszych resztek suwerenności niemieckiej Unii Eurokołchozowej i rozpłynięcia się w bezdusznym konglomeracie multi-kulti, a po drugiej Polaków dbających o Ojczyznę oraz wiarę w Chrystusa, w zawołanie Bóg, Honor, Ojczyzna."

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika zdzichumichu

Widziałem tych cudownych

Widziałem tych cudownych "polaków" od Boga ,honoru i ojczyzny.Banda nieudaczników,którzy wpadli na pomysł straszenia innych.Zakompleksione łyse chłopaczki ,które znają tylko prawo pięści .A Chrystus ?Gdzie w pedofilskim kościele?A może na salonach biskupów??Gdzie się pytam,jest Ewangelia,przebaczenie,miłosierdzie.Bóg,honor i Ojczyzna były kiedyś.Teraz mamy falangi ,bandy degenerató używających 100 qrwa na minutę.Dodatkowo władzę w tym kraju stanowi pro-putinowska partia faryzeuszy.Pieprzę taki kraj,taki honor i taką ojczyznę.Nie takich wzorców oczekuję i nie po to nasi Przodkowie ginęli,żeby teraz rasistowskie małpy odgrywały patriotyczny cyrk,bezczeszcząc pamięć o prawdziwych Patriotach.

Portret użytkownika znawca

To znaczy tak ... do treści o

To znaczy tak ... do treści o Bogu i religii się nie odniosę, bo nie tego dotyczy tematyka, jaką zamieściłem we wpisie (mowa jest w nim o polityce, a kwestia uczestnictwa w wierze w ramach prowadzenia polityki, to sprawa - w mej laickiej opinii, prywatna).

Ale do polityki się odniosę, tzn. grubą przesadą jest twierdzenie/bądź insynuowanie tego, że Konfederacja to jakiś rodzaj pro-Putinowskiej agentury, np. to by musiało oznaczać, że to środowisko polityczne, faktycznie prowadzi politykę na telefon z Moskwy (władzy ta partia nie dzierży, więc też nie mogło się Panu rozchodzić o pro-jankeski PiS, pełnego oszołomów i przeciętniaków).

Oraz to też trzeba ciągle przypominać, że nie po to w przeszłości, tyle Naród Polski poniósł tony ofiary i maksymalnych wyrzeczeń, plus wykonał gigantyczną pracę - na rzecz niepodległości, by teraz - jakieś społeczeństwo/teraźniejsze pokolenia, nie były w stanie prowadzić należycie własnego państwa. 

Szansę dał nam los większą niż naszym przodkom, dlatego należy ją wykorzystać w pełni, aż nadto z sukcesem dla nas.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Strony

Skomentuj