Skandaliczne wezwanie do białych kobiet, żeby usuwały ciąże, aby tak zakończyć "supremację białych"!!!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nie ma końca liberalnemu szaleństwu. Oficjalnie już szerzy się ideologię wzywającą do zabijania dzieci białych ludzi, co nazywa się Białą Aborcją (White Abortion) i ma być rzekomo sposobem na zakończenie panowania białego człowieka na świecie. Lewacy w swoich żądaniach posunęli się zatem do tego, że otwarcie wzywają do eksterminacji ludzi ze względu na kolor ich skóry.

Jak wiadomo środowiska liberalne są przeważnie fanami zabijania dzieci przed ich narodzeniem, dla swojej wygody. Aby upowszechnić te praktyki jest to przedstawiane jak nic nie znaczący zabieg bez konsekwencji, niczym usunięcie wyrostka robaczkowego. W przypadku neokomunistów powszechne jest też stosowanie nowomowy odczłowieczającej dzieci wzrastającyh w łonie matki, nazywając ich płodami czy zygotami. Teraz okazuje się, że następny krok po przyzwoleniu na ten proceder, to skierowanie ostrza aborcji konkretnie w białą rasę, której depopulacja ma spowodować, że skończy się rasizm. 

 

To, że lewactwo dąży do totalitaryzmu jest zresztą raczej oczywiste. Do tego samego od początku istnienia dążył przecież do tego Związek Radziecki. Obecni zwolennicy chorej komunistycznej, odczłowieczonej ideologii, wyewoluowali. W świecie, który teraz budują to biali będą pełnić rolę podobną do Żydów za czasów Nazistów. Już teraz imigranci o innych kolorach skóry atakują bezkarnie białych mieszkańców Europy i robią to często z powodu na kolor skóry, ale dla lewaków to nie jest rasizm. 

Znany socjalista Adolf Hitler również zachęcał do aborcji i usuwania ciąż przez kobiety z gorszych jego zdaniem ras. Prowadził w ten sposób skutecznie między innymi eksterminację Słowian, wprowadzając powszechne prawo do aborcji. Teraz obecne lewactwo znalazło nowego wroga - białego prawicowca. Zatem jak pozbyć się takiego wroga? Najlepiej, żeby się nie urodził, bo każdy biały w pewnym momencie nękany przez multikulturalne eksperymenty, jest na kursie i ścieżce do zostania prawicowcem.

Biała populacja staje się więc według tych ultrarasistów nieporządanym elementem. Aby to osiągnąć konsekwentnie indoktrynuje się młode kobiety wmawiając im rozmaite głupoty na przykłąd stwarzając wrażenie, że wolność to praca dla jakiejś korporacji, a zniewoleniem jest wychowanie dziecka z odpowiedzialnym partnerem. Jednak gdy mimo prób zniechęcania rodziny, gdy takiej parze przydarzy się ciąża, zwłaszcza gdy oboje są biali, to zdaniem lewicowych ideologów, lepiej takie dziecko od razu, aby nie być rasistką, która przyczyni się tym samym do rzekomej supremacji białych na świecie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika alternatywny

Nie no bądźmy poważni...

Nie no bądźmy poważni... przecież źródło tej informacji to jakiś żart, czym wy sie tu emocjonujecie?

Jeżeli artykuły są opierane właściwie o jakieś blogi i wypociny noname'ów to ja dziękuje za takie info, postoje jednak obok xD

Pozdrowienia dla tych co jeszcze myślą samodzielnie... za resztę trzeba trzymać kciuki że wyjdą z tego amoku nienawiści i szerzenia nawiedzonych tez, których zadaniem jest sianie strachu.

Portret użytkownika Bee

Hmmm najbardziej mnie wkurza,

Hmmm najbardziej mnie wkurza, gdy na sprawy zwiaz. typowo z kobietami i ich cialem odzywa sie grono męskie. O tak! Mezczyzni bardzo sie martwia kobietami i dziecmi!!! Bardzo!!! Dlatego brakuje na np: - na bezbolesne porody, - dlatego niektorzy nie płacą alimentow, - dlatego niepelnosprawne dzieci nie maja na wygodne wozki, - dlatego gluche dzieci nie maja za darmo wymienianych aparatow sluchowych ( gdy rosna) na szczescie sa fundacje , ktore wspieraja rodzicow, - dlatego brak kasy na protezy dobre dla dzieci itd......

A wszystko na glowach matek, szczegolnie tych pozostawionych samych [email protected]@

A wogole, po cho...j ten art?! Co ma wniesc!?

 Na plecach kobiet jest wychowanie dzieci, jeszcze gorzej gdy pozostawione same sobie! 

Dlatego wlasnie kobieta powinna decydowac o swoim zyciu i decyzji czy chce czy nie urodzic i wychowac dziecko.

Jestem za tym, aby kobieta w tej najwazniejszej sprawie miala prawo glosu! To ona poniesie konsekwencje...nie faceci

Strony

Skomentuj