Skandaliczna wypowiedź egipskiego prawnika - "gwałcenie kobiet w podartych dżinsach jest naszym narodowym obowiązkiem"

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/Al-Assema TV

W przeciągu kilku ostatnich lat przekonaliśmy się jak w praktyce wygląda ubogacanie kulturowe Europy. Podczas gdy islamofile starają się za wszelką cenę wybielać nachodźców i przedstawiać ich wyłącznie w jak najlepszym świetle, wyznawcy islamu zwykle nie ukrywają swoich prawdziwych zamiarów. Niektórzy z nich mówią otwarcie i publicznie co myślą o tzw. zachodniej kulturze, a nawet nawołują do popełniania rasistowskich przestępstw, czego oczywiście nikt nie traktuje jako rasizm.

 

W trakcie programu telewizyjnego w egipskiej stacji telewizyjnej Al-Assema wybuchła burza, gdy gość programu prawnik Nabih al-Wahsh przekonywał, że gwałt na kobietach nie jest zły, jeśli dobrowolnie odsłaniają choćby najmniejszy fragment ciała. Według niego kobiety same prowokują mężczyzn swoim ubiorem dlatego to one odpowiadają za molestowania seksualne i gwałty.

Nabih al-Wahsh tłumaczył osobom obecnym w studiu, że gwałcenie kobiet ubranych w podarte dżinsy jest wręcz narodowym obowiązkiem. A jak dobrze wiemy - podarte dżinsy są bardzo popularne w kulturze zachodniej. Jego komentarze zostały potępione nie tylko przez samych gości programu, ale także wielu internautów. Przewodnicząca Krajowej Rady Kobiet Maya Mursi wyraziła zdziwienie, że słowa te zostały wypowiedziane przez prawnika.

 

Powyższa wypowiedź niestety nie jest pojedynczym przypadkiem. Wyznawcy islamu coraz częściej publicznie wypowiadają się w sposób rasistowski, nawołują do gwałtów na kobietach i zapowiadają islamizację poszczególnych państw w Europie oraz na świecie. W lipcu bieżącego roku islamizację Australii zapowiadał szef Urzędu Certyfikacji Halal, Mohamed Elmouelhy. Sytuacja pokazuje, że islam to nie tylko kultura gwałtu, ale także myślenie rodem ze średniowiecza, które stopniowo zalewa cały tzw. Zachód.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Ortodks

A ja to profesora rozumiem bo

A ja to profesora rozumiem bo 7:27 koranie napisano wyraźnie o tym. Także kultura prawosławna też nie pozwala na skąpe ubieranie sie i dziwkarstwo. Z zachodu zepsuta moda która po prostu u prostych ludzi powoduje wkur***nie. Niestety ale baba w kulturze zachodniej jest synonimem obrzydzenia i zgnilizny moralnej. Nie dziwie sie arabom, zresztą nie oni są jedyną kulturą którzy mają takie poglądy. Jak wojna z marksizmem kulturowym i bluźnierstwem przeciw słowu bożemu to na całego. 

Portret użytkownika oziRysss

NAWET TU kolejna chętna na

NAWET TU kolejna chętna na heeeebaNowegooOkutasssaa??Wiec nie ma sie co dziwic że sobie używają! Koniec Europy jest bliski - trzeba sie porzadnie zastanowic gdzieby tu spier..lic! Im dalej od takich wywłok (bo jeszcze mnie czym zarażą) i jak najdalej od hebanowych!;b

Skomentuj