Skandal w Watykanie! Współpracownik papieża organizował homoseksualne orgie w budynku Świętej Inkwizycji

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Sekretarz wielkiego zwolennika liberalnej reformy kościoła poprzez odpowiednią interpretację adhortacji „Amoris laetitia”, kardynała Francesco Coccopalmerio okazał się homoseksualistą lubującym się w orgie organizowane w Watykanie!! Na dodatek wszystko rozgrywało się w budynku Świętej Inkwizycji! Trudno o lepszy dowód na to czym staje się Kościół Katolicki pod rządami jezuity z Argentyny.

 

Gejowską orgię w budynkach Watykanu odkryli żandarmi z Gwardii Szwajcarskiej. Lokatorem mieszkania gdzie się odbywała jest kapłan, który pracuje jako sekretarz kardynała Francesco Coccopalmerio, przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych. Operacja żandarmerii została uruchomiona ze względu na podejrzaną aktywność. Usiłowano zrozumieć ciągłe przybywanie kolejnych gości do mieszkania prałata.

Kardynał Francesco Coccopalmerio - źródło: Watykan

Złośliwi ludzie zwracają uwagę, że kardynał Francesco Coccopalmerio często pracował razem ze swoimi sekretarzem, do późnych godzin nocnych. Te spotkania z pewnością wyglądają teraz nieco dwuznacznie gdy okazało się, że nie podawany z nazwiska ksiądz nie tylko był narkomanem, ponieważ znaleziono u niego kokainę, a na dodatek okazał się homoseksualistą i seksoholikiem sądząc po rozmachu gejowskich imprez, które organizował za murami Watykanu.

Antypapież Franciszek - źródło: 123rf.com

Wstrząśnięty tymi doniesieniami antypapież Franciszek w ramach retorsji za harce sekretarza kardynała Coccopalmerio, które odbywały się w mieszkaniu za które formalnie odpowiadał, odwołał jego największego adwersarza kardynała Gerharda Müllera, prefekta Kongregacji Nauki Wiary, który otwarcie krytykuje modernistyczne zapędy kard. Coccopalmerio, uważanego za głównego konstruktora kontrowersyjnej adhortacji "Amoris laetitia". Najwyraźniej nawet gejowski skandal nie może zaszkodzić pupilkowi Franciszka.

Wspomniane modernistycznezmiany w kościele zakładają między innymi odstąpienie od zakazu komunii świętej dla rozwiedzionych, co uważane jest za zmianę rozumienia tego co oficjalnie według Kościoła Katolickiego, jest obecnie grzechem. Proponuje się na przykład odstąpienie od nazywania grzechem homoseksualizmu, pozostawanie w związkach nieformalnych (nazywanymi przez katolików cudzołożnikami), ale też w kwestii celibatu, kapłaństwa kobiet czy też akceptacji antykoncepcji. Wszystko wskazuje na to, że antypapież Franciszek dokonuje ostatecznej czystki, aby poprowadzić kościół ku zmianom oczekiwanym przez środowiska liberalne. A jaki będzie tego skutek? Wielka schizma, która już wisi w powietrzu.

 

Źródła:

https://www.thetimes.co.uk/article/clouds-of-scandal-gather-over-vatican-after-police-brea...
http://www.catholicherald.co.uk/commentandblogs/2017/07/03/in-removing-cardinal-muller-pop...
 

Ocena: 

4
Średnio: 3.8 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Taka

No powoli do konca. Niech ta

No powoli do konca. Niech ta ladacznica (wszystkie religie i sekty na swiecie , gdzie wszystkie ich drogi prowadza do Rzymu) w koncu upadnie!!! Nie ma religii prawdziwej!!! Religie to Uklady, Konsorcja, Biznes pod plaszczykiem religii. Pod plaszczykiem religii psychomanipulacja, nie dasz szmalu zginiesz, nie lozysz na Boga nie masz duzej wiary itd.!  Dochodzi do tego ze gdy masz odmienne zdanie: to wszystkie religie tak maja ze: wypier... cie ze swej prawdziwej religii a potem chca cie zdeptac, upier... w pracy i zyciu prywatnym. A rzadzacy tymi wielkimi religiami to : mordercy, pedofile, homoseksualisci, materialisci, nienazarte swinie plywajace w luksusach!!! Ilu tu swietnych, bogobojnych chrzescijan sie wypowiedzialo. Wszyscy tacy ach och, a po co nam w takim ukladze Domy Dziecka??? Po co Domy dla bezdomnych??? Wszyscy Przecie czytaja i znaja Biblie. Stanowisko Boga dobrze znana wszystkim. Po co Wiec te wszystkie instytucje pomagajace roznym ofiarom. Po co Policja??? Mam pytanie Czy ty bogobojny Chrzescijaninie wyszedles dzis na ulice szukajac bezdomnego by poczestowac go obiadem? Czy podziekowales i zaniosles ciepla kawe temu czlowiekowi co codziennie o 3 w nocy sprzata twoje miasto za grosze? Czy ktorys z was podarowal bombonierke sprzataczce , ktora od rana za grosze zapier... klatki? Wiem odpowiedz brzmi : NIE !!!

W motlochu i wyscigu szczurow , ktory stworzyli nam wielcy tego swiata nie mamy czasu o tym myslec. Oni nas tego nauczyli by nie widziec innych oprocz swoich wspolwyznawcow, nie widziec dalej niz czubek nosa lub to w ktora strone nam kaza patrzec.

A ja ide do ludzi bezdomnych z cieplym rosolem i jemy razem , dam sprzataczce czekolade dziekujac jej za prace, codziennie rano wychodze wczesniej do pracy by poczestowac kawa czlowieka, ktory sprzata moje miasto, co sobote jade do domu dziecka by bawic sie z dziecmi. I robie to za darmo z serca. Uwiezcie mi ze te male rzeczy które opisalam i robie zmieniaja swiat na lepszy. I nie jestem w Zadnej religii. Robie to co serce mi podpowiada i to co Bogu sie podoba a nie wielkim pasterzom tego swiata. 

Portret użytkownika Maksymilian1983

Już pierwsze zdania tego

Już pierwsze zdania tego artykułu świadczą o naiwności jego autora."Trudno o lepszy dowód na to czym staje się Kościół Katolicki ,pod rządami Jezuity z Argentyny".Wiem ,że nie lubicie tu Franciszka ,ale ludzie troche obiektywizmu.Kościół jest taki od wieków ,liczba afer seksualnych i pedofilskich choćby za pontyfikatu JP2 była jeszcze większa.Tylko czasy inne ,zwłaszcza w latach 80-90 tyle tego nie wypływało.Teraz w dobie internetu już nic nie da się ukryć ,dlatego mamy wszystko jak na dłoni.Trochę się interesuję tematem ,trochę się naczytałem ,więc jak mi ktoś próbuje wmówic ,że to za Franciszka się jakiś syf dzieje to padam ze smiechu.Cała ta organizacja od swojego zarania to jedno wielkie bagno(dziś mam dobry nastrój więc użyje delikatnego słowa)Nie ma sensu ,żebym się rozpisywał ,jest wystarczająco dużo informacji w internecie i książkach o tej zbrodniczej organizacji.Kto chce ten znajdzie te informacje łatwo, a kto chce mieć klapki na oczach będzie je miał bez względu na to co napiszę.Szkoda tylko ,że są tacy którzy w swojej naiwności uważają ,że Islamowi trzeba się przeciwstawić Katolicyzmem ,a to tak jakby walczyć z ogniem za pomoca benzyny.

Portret użytkownika Gość Niedzielny

Odpowiedź dla Ciebie

Odpowiedź dla Ciebie  MiamiVibe

i nie tylko. Wątpię , że znasz wielu katolików i rozmawiasz z nimi jak to piszesz z jednej prostej przyczyny, gdyby tak było nie pisałbyś tego co piszesz. Jeśli argumenty tego typu jakie tu wypowiadasz ich przekonują lub docierają do nich albo ich zastanawiają to nie są katolikami i chrześcijanami ! Argumenty sam możesz sobie przeczytać ze swoich wypocin, nie będę tu cytował. Żal mi takich ludzi jak większość tutaj komentujących z jednego względu, sami pogrążają się w ciemności nie wiedząc i nie zastanawiając się nad sensem tego wszystkiego co ich otacza, tego co widzą, oraz tego czego doświadczają. Gorzej dla nich jeśli robią to świadomie i z premedytacją, wtedy już nie wyjdą z ciemności nigdy, a ich dusze ehhh nie ma co pisać. Bóg to nie dowódca to Stwórca, a Ty i cała ludzkość ma Wolną Wolę co oznacza że możesz robić co chcesz tylko później za to odpowiesz najpierw przed ludźmi jeśli Cię będą sądzić, na końcu przed Stwórcą. Jeśli pisząc to co piszesz odwiedziesz choćby jedną duszę od Stwórcy skończysz w miejscu gdzie będziesz wył z nienawiści do samego siebie. Jeśli przywiedziesz choć jedną duszę do Boga to będziesz świętym, poczytaj Biblię ze zrozumieniem nie przelatując kartek, jeśli czegoś nie zrozumiesz wróć i przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz, a gwarantuję Ci że szybko zmienisz zdanie nawet jeśli masz tylko 15 lat. O ile byłoby wszystko prostrze gdybyśmy żyli w czasach Pana Naszego Jezusa Chrystusa tak jak to było proste dla apostołów oni WIDZIELI , DOTYKALI , CZULI , WIEDZIELI !!!! Ale byli w gorszej sytuacji niż my. Zdziwisz się jak większość, pamiętaj jednak o jednym o tym co powiedział Pan do św. Tomasza : „Uwierzyłeś, bo Mnie ujrzałeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli”. Na tym kończy się jakakolwiek dyskusja , a zaczyna Twoje i moje życie o którym my sami decydujemy, jeden je traci drugi zyskuje, a bilans u tych którzy chcą je zyskać zawsze powinien być in plus !

Do BigStan trochę błądzisz drogi kolego. Stolica Apostolska nie jest broń Boże odzwierciedleniem tego co się dzieje na niższym szczeblu czy w parafiach. To co się dzieje w całym Kościele jest odzwierciedleniem tego co się dzieje w społeczeństwach i całych narodach. To tam są indoktrynowani młodzi ludzie, to tam jest im wmawiane że Boga nie ma, to tam jest wypaczane wyobrażenie o życiu, to tam odbywa się wykolejanie seksualne i gloryfikacja wszelkiego rodzaju zboczeń, wreszcie to tam zatracane są ich dusze. Kościół to odzwierciedlenie ludzi żyjących w danym kraju, regionie itd. Jacy wierni taki Kościół i jego kapłani !

Pozdrawiam

Robert

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Masz rację, zostawmy to i

Masz rację, zostawmy to i niech życie toczy się dalej, ja i tak pozostanę przy swoim zdaniu, pomimo tego, że skazałeś mnie na męki Smile Bóg jest wszędzie, w każdym człowieku, w każdej części otaczającej nas natury, bardzo blisko, a szukanie go w książkach, niebiosach czy niezbadanych królestwach, sprawi że nigdy go nie znajdziemy, bo dajemy się sprowadzić na manowce środowiskom, dla których jest opłacalne oszukiwanie nas.

,, Kościół to odzwierciedlenie ludzi żyjących w danym kraju, regionie itd. Jacy wierni taki Kościół i jego kapłani ! "

To teraz wychodzi, że zepsucie kościoła, to wina zwykłych ludzi ? Stworzenie poczucia winy u ludzi, to cecha każdej sekty.

Również pozdrawiam Smile

 

Portret użytkownika Gość Niedzielny

Przykro mi że nic nie

Przykro mi że nic nie zrozumiałeś choć starałem się napisać jasno i klarownie , przeczytaj jeszcze raz bez negatywnego nastawienia z otwartym umysłem bez uprzedzeń. Kilkukrotne czytanie ze zrozumieniem naprawdę może czynić cuda.

Pzdr

Portret użytkownika SurvivorMan

Watykan i ogólnie KK zawsze

Watykan i ogólnie KK zawsze był i jest siedliskiem zła... Kiedyś mordy na innowiercach i apostatach, morderstwa i intrygi wewnątrz tej instytucji, tysiące ludzi spalonych na stosie (zgodnie z nakazem biblijnego Boga) za "czary", czy bluźnierstwo...
Dziś pedofilia, pornobiznes i inne szemrane biznesy, możliwe dzięki największej pralni brudnych pieniędzy na świecie, czyli tak zwanemu Bankowi Watykanu!!!
Rzygam już słuchaniem cyklicznie co jakiś czas, jak po przypadkowym wykryciu afery, ten czy tamten wysoko postawiony klecha, bije się w pierś przed kamerami i obiecuje ukaranie winnego!!! To wszystko jedna wielka ściema!!! To wszystko jedna wielka mafia!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika MiamiVibe

Mi się wydaje, że

Mi się wydaje, że najgłówniejszym powodem takiego dziadostwa jest celibat, który jest zaprzeczeniem tego co jest w biblii, na którą o losie mają się powoływać katolicy wg. kościoła:

Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, 3 nie przebierający miary w piciu ... itd.

Cała istota głupich religii Smile

Portret użytkownika Maksymilian1983

Nie rozumiem ludzi ktorzy

Nie rozumiem ludzi ktorzy tłumacza orgie gejowskie i pedofilie celibatem!!!Normalny hetero nawet jak oficjalnie nie może mieć baby to ....ma gosposie, albo skoczy do agencji .Ewentualnie będzie macał dziewczynki.Orientacja seksualna to nie jest wybór, a coś z czym się rodzisz .Więc nie powiem sobie no w sumie skoro nie moge mieć żony to będę bzykał kolege!!!Oni są gejami i pedofilami i by nimi zostali nawet gdyby mieli żony i dzieci.Zresztą współżyjąc z facetami tez łamią celibat, to bez sensu.Miałem w latach młodości dwóch kumpli zdradzających skłonnosci gejowskie ,obaj poszli do seminarium.Jeden zrezygnował ,ale raczej dla tego ,że studia były za ciężkie dla niego, drugi został księdzem.Każdy gej i pedofil wie ,że to fantastyczne srodowisko dla niego i tam garnie i dlatego oni się nigdy z tego nie oczyszczą.Nawet gdyby część z nich miała żony ,nie wiele by to zmieniło ,bo te upodobania które są dziś w znacznej części kleru nagle by nie wyparowały.

Portret użytkownika Eva11

problemem jest chyba nie

problemem jest chyba nie tylko celibat ...a to,ze nei kazdy chce byc ksiedzem dla bycia ksiedzem ...

a to jak opisales biskupa to chyba troszke bez zastanowienia ....bo taki chyba powinien byc kazdy meszczyzna ? no mozna dodac jeszcze - mezny , dumnu i honorowy !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj