Skandal w Szwecji, starsi pacjenci są uśmiercani specjalnym covidowym koktajlem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Szwecji wielu seniorom w domach opieki zamiast leczenia Covid-19 podawana jest morfina, która hamuje oddychanie. Pojawiły się opinie, że takie "leczenie" to po prostu eutanazja. 

 

Szwecja wydaje się być prymusem postępu i jak na prymusa przystało rozwiązuje swoje problemy. Pojawiają się kolejne doniesienia wskazujące na to, że szwedzcy seniorzy, którzy mieli to nieszczęście, że zachorowali na Covid-19, gdy tylko mieli problemy oddechowe otrzymywali specjalny koktajl środków chemicznych, który miał im pomóc w przeniesieniu się na. 

 

Jak wynika z publikacji w szwedzkim dzienniku Dagens Nyheter, seniorom w domach opieki zamiast leczenia Covid-19 podawana jest morfina, która hamuje oddychanie. Poproszony o wyrażenie opinii na ten temat prof. geriatrii Yngve Gustafson ocenił, że to eutanazja.

 

Zamiast stosować leki wzmacniające wiekowego pacjenta na przykład przeciwzakrzepowe, zamiast podawać tlen oraz antybiotyki w celu eliminacji ewentualnych bakteryjnych przyczyn zapalenia płuc, osobom starszym z problemami oddechowymi, rutynowo podaje się morfinę, haldol oraz midazolam, które hamują oddychanie. 

 

Okazuje się, że ten paliatywny koktajl to zaplanowana metoda radzenia sobie z chorymi uwzględniona w zaleceniach szwedzkiego rządu dotyczących postępowania z pacjentamk u schyłku życia. Wcześniej takie historie o eutamazjach zarządzanych bez zgody pacjenta, wielokrotnie miały miejsce w Belgii i Holandii, które prowadzą eksterminację swoich obywateli już od lat. Teraz do tych postępowców dołącza Szwecja m zabijająca staruszków.

 

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że popierająca mordowanie staruszków i dzieci lewica, nie zauważa tego jak bardzo upodabnia się do swoich poprzedników z NSDAP. Co więcej oni naprawdę wierzą w to, że są antyfaszystami, nawet gdy mordują słabszych tak jak naziści. 

 

 

 

Źródło: MSN 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jack Ravenno

Patrząc na dane EUROMOMO

Patrząc na dane EUROMOMO widze coś zadziwiającego, co w ogóle się nie pokrywa z jakąś epidemią. Tylko niektóre kraje mają wysoki wzrost śmiertelności. Generalnie gdyby to była prawda - wszędzie byłby skok w zbliżonej skali.

Mam straszne podejrzenie, że w tych krajach o zwiększonej śmiertelności ludzie z grupy wiekowej 55+ sa po prostu zabijani. Na różne sposoby, np. respiratorami  albo jakimś rodzajem "leczenia". tego sie nie da zrzucić na genetykę czy środowisko. gdzie UK a gdzie Hiszpania? Co ma wspólnego Szwecja z Włochami? No właśnie...

Portret użytkownika keri

Wsłuchiwałam się. Na co

Wsłuchiwałam się. Na co miałam zwrócić uwagę? Awaria googla; jakiś gościu wszystkiemu zaprzecza, choć zdarzenie widziały tysiące osób nie tylko w Rio; komentator używa głosu robota, wiele osób filmowało zdarzenie; oficjalna wersja to świętowanie w pobliskiej bazie wojskowej, choć data świętowania nie zgadza się z datą zdarzenia.

W necie cisza na ten temat.

Portret użytkownika drako_tr

hmmm zauważ, że dźwięk

hmmm zauważ, że dźwięk dobiega z tą samą prędkością co błyski, a nawet szybciej...w dodatku jego "ton" jest niezwykle niski, takie dźwięki słyszałem tylko w programach do obróbki wideo albo filmach, nie ma mowy, żeby mikrofon telefonu to nagrał...mam słuchawki z tzw. środkowej półki, tak więc nie zniekształcają zbytnio dźwięku...oczywiście nie neguję, że takie zajście miało miejsce, ale ten filmik jest ..."podkręcony"

Portret użytkownika euklides

Fake... Im lepsza technika

Fake... Im lepsza technika tym mniej fajerwerków. Im większa moc tym subtelniejsze działanie. Zaawansowane pojazdy obcych cywilizacji jeśli nas odwiedzają to poruszają się niepostrzeżenie.... i nie rozbijają się o glebę jak ruskie czy amerykańskie samoloty...

Z tego całego bajzlu na pewqno coś wyjdzie, nie będzie to wyglądać spektakularnie, ale skutki będą porażające.

Portret użytkownika MiamiVibe

,, Początek ostatniego

,, Początek ostatniego filmiku niesamowity. "

Zacząłem szukać, czy to aby nie fake i wygląda na to, że nie.

,, A może jesteśmy teraz potrzebni, my, nasze myśli, nasze wysokie wibracje do dobrych zmian Ziemi? "

Ja staram się to robić cały czas, ale porównując wysyłaną wibrację od tej garstki, która mniej więcej rozumie co się dzieje, do tej niskiej wysyłanej od tłumu, to nie wygląda to zbyt dobrze.

Aczkolwiek, jeśli naprawdę ktoś poświęca się dla nas walcząc w bitwie z kabałą i ginąc, to jestem zdziwiony że robi to, dla tak głupiej rasy jak my, albo kierują się takim poziomem miłości, który jest poza naszym zasięgiem zmysłowym. Bardzo ciekawe czasy. 

 

 

Strony

Skomentuj