Skandal w Sejmie! Posłowie głosowali przeciwko temu aby krytyczną infrastrukturą zarządzali wyłącznie Polacy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ostatnie wydarzenia w Sejmie, o których żadne media głównego nurtu nawet nie wspomniały, pokazują, że wybrani w demokratycznych wyborach reprezentanci narodu właśnie dokonali zdrady stanu i oddali Polskę w obce ręce!

W ostatnim czasie jedna z sejmowych komisji zajmowała się ustawą o zarządzaniu kryzysowym. Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zaapelował, żeby w punkcie 15 projektu tej ustawy znalazł się arcyważny zapis o tym, żeby wyznaczeni koordynatorzy zarządzający sprawami bezpieczeństwa w czasie kryzysu byli obywatelami Polski, zamieszkałymi na terytorium naszego państwa i reprezentujący wyłącznie interes Polski.

Chodziło o to, by nie otworzyć furtki dla interesów osób innych narodowości nie podlegających polskiemu prawu. Jeżeli ich lojalność wobec Polski okazałaby się mrzonką, nie byłoby możliwe wprowadzenie jakichkolwiek sankcji wobec tych wrogich sił.

A tacy ludzie mogliby zdradzać tajne informacje pozyskane w Polsce i wykorzystywać je przeciwko naszemu społeczeństwu, dzieląc się nimi nie wiadomo gdzie, nie wiadomo z kim i nie wiadomo po co.

Przykładem może być umowa podpisana przez Polskie Sieci Energetyczne o zabieganiu o cyberbezpieczeństwo razem z izraelskim partnerem. Izraelskie Sieci Energetyczne zostały wprowadzone do strefy bezpieczeństwa państwa polskiego.

Braun nawoływał posłów do tego, by nie igrali z ogniem. Jego postulat był oczywisty: ludzie którzy mają koordynować kwestie bezpieczeństwa związane z najważniejszymi elementami infrastruktury zapewniającej ochronę Polski, powinni być Polakami.

Co się wydarzyło w czasie głosowania nad propozycją posła Brauna? W głosowaniu nad poprawką ustawy głosowało 29 posłów. I uwaga: „za” był tylko Grzegorz Braun, a przeciw aż 26 posłów! Dwóch wstrzymało się od głosu. Tym samym polscy parlamentarzyści zdecydowali o tym, że kontrolę nad kluczowymi sektorami Polski mogą przejąć ludzie spoza Polski!

To głosowanie pokazało, że w polskim Sejmie praktycznie większość to osoby reprezentujące interes sprzeczny z interesem RP!

Braun głosowanie nazwał „hańbą” i trudno się dziwić. Na własne oczy i uszy możemy zobaczyć i usłyszeć jak doszło do zdrady Polski!

To było być może głosowanie, oznaczające faktyczny koniec naszej państwowości. Ta ustawa otwiera szeroką drogę do przejęcia kontroli nad polskimi służbami specjalnymi przez agentów Mossadu a docelowo całkowitą ich wymianę na kadry izraelskie.

Agenci służb specjalnych są faktycznie ponad prawem. Oni w ramach pracy operacyjnej mogą dokonywać „eliminacji” osób stojących na przeszkodzie polityce ich mocodawców. Mogą bez problemu dowolnej osobie zorganizować zawał serca, samobójstwo albo nieszczęśliwy wypadek. Są jednocześnie całkowicie bezkarni, bo policja nie ma prawa ich aresztować. Skoro tylko Grzegorz Braun głosował za poprawką uniemożliwiającą powoływanie obywateli obcych państw na stanowisko koordynatorów służb specjalnych, to znaczy, że wszystkie podziały pomiędzy partiami są fikcją, bo w sprawach kluczowych wszystkie realizują interes żydowski kosztem Polaków! Dodajmy do tego podpisanie ustawy 447, która zmusi nas do wypłaty odszkodowań za mienie bezspadkowe dla Żydów, a teoria
o budowie Judeopolonii przestanie być jedynie political fiction.

Głosowanie jest od 5 minuty 57 sekundy:

https://www.youtube.com/watch?v=-uYHQcQID0U

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika BonzoKali

Ale ktoś na ten PiS głosował

Ale ktoś na ten PiS głosował i nada większościowo popiera. Więc nie rozumiem skąd te żale, a nazwisko Braun brzmi tak polsko jak Nowak? A cała ta konfederacja to kolejne farbowańce popaprańce. Jedynie towarzysz Kaczyński ma jakąś wizję - reszta to karierowicze.

 

Portret użytkownika Ewelina

No i sami widzicie jaki to

No i sami widzicie jaki to wybraliśmy sobe rząd.Swoją drogą to ktoś za to powinien beknąć!!!.Rozwiązać ten zdradziecki parlment i tyle,a za wszystkie złe,szkodliwe ustawy do kicia powsadzać natychmiast.

Portret użytkownika asa

Im więcej obcych- NIE POLAKÓW

Im więcej obcych- NIE POLAKÓW rządzi tym krajem  tym więcej zakazów, nakazów ,biurokracji, oszustw i robienia w ch...ja Polaków.  Ale o dziwo polacy się cieszą i sami chcą być robieni w ch..ja nawet ochoczo współpracują i wybierają do władz tych obcych. Qurva co jest nie tak z tymi Polakami???? Za PRL-u strajki goniłyby starajki- teraz cicho siedzą te mendy solidarnościowe w swoich willach za wysokim płotem i popijają koniaki.O TAKE POLSKE WALCZYLI? Chyba tak bo inaczej to by się nie dali tak sqruwić.

Portret użytkownika Elwer

Wy naprawdę wierzycie że

Wy naprawdę wierzycie że polska to niepodległe państwo. Pusty śmiech ogarnia. Polska to buforowe kondominium zarządzane przes Niemcy, Francję i Żydów reprezentowanych przez USA. Jest to strefa oddzielająca zachód od Rosji i ewentualne pole bitwy w razie konfliktu. Władze w Polsce są jak kierownik niższego szczebla w zagranicznej korporacji. 

Portret użytkownika Precz z kościołem

Do tego kondominium trzeba

Do tego kondominium trzeba dodać jeszcze PASOŻYTÓW w kieckach, co już 1000 lat wciskają ciemnotę i religijne dyrdymały, doją z nas kasę, a do tego jeszcze dzieci rypią i sa ponad prawem. Niech wypi***ją to watykanistanu!

Portret użytkownika 777

A tu jest inna wizja !!!

A tu jest inna wizja !!!

Widzę, ze otrzymałem bardzo dużo minusów, jeśli chodzi o to że określiłem pojazd NASA jako "technologię kamienia łupanego" to miałem na myśli, to że istoty które hodują rasę ludzką na planecie Ziemia posiadają cudowną technologię bogów, która pozwala im uprawiać ludzi, doglądać nas w każdej chwili, możliwe że jedna z sond kosmicznych ogrodników sprawdzała pojazd istot zrobionych z "gliny", co to jest za technologia "kamienia łupanego" ?  W porównaniu do technologii bogów pojazd istot z "gliny" to kamień łupany !

Kosmiczna interpretacja Apokalipsy - kto się uratuje z hodowli kosmicznych ogrodników ? Symbole

https://www.youtube.com/watch?v=fI0cZTpj8eQ

Strony

Skomentuj