Skandal w Pradze! Niemieccy kibice skandowali podczas meczu nazistowskie pozdrowienie "Sieg Heil!" - co na to FIFA?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas meczu piłkarskiego Niemcy-Czechy, organizowanego w Pradze, w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji, doszło do skandalu. Kibice niemieccy zaczęli wykrzykiwać nazistowskie hasła w tym znane pozdrowienie Sieg Heil!

Fakt, że stało się to niemal w rocznicę napaści na Polskę w 1939 roku, niektórzy odbierają to jako złośliwość względem naszego kraju, ale do zdarzenia doszło w Czechach, wiec to raczej Czesi mają prawo do oburzenia.

Zdegustowani byli również niemieccy piłkarze, którzy nawet odmówili podejścia do sektora gości po wygranym przez nich 2-1 meczu. Niektórzy z gwiazdorów niemieckich ostro potępiało te ekscesy.

To było złe i nie było mowy o podejściu do trybun. To nie są kibice, tylko szukający kłopotów chuligani, którzy nie mają nic wspólnego z prawdziwymi fanami piłki. Musimy się upewnić, że ci ludzie zostaną zabrani ze stadionu - powiedział Mats Hummels

Co ciekawe Hummels to zdobywca zwycięskiej bramki, która padła w 88 minucie meczu. Według lewackich tropicieli faszyzmu, ta właśnie liczba ma rzekomo oznaczać nazistowski slogan Heil Hitler . Jest to oczywiście zwykły przypadek, ale jakże sugestywny w tej skandalicznej sytuacji.

Swoją drogą ciekawe czy FIFA pójdzie drogą UEFA, chętnie karzącej kluby piłkarskie za rozmaite ekscesy oraz polityczne deklaracje. Warto też zapytać zawodowych "antyfaszystów" co z tym zrobią i czy fakt, że nazistowskie okrzyki wznosili tak lubiani przez nich Niemcy jest wystarczający, aby stwierdzić, że akurat w tym wypadku nie ma żadnego problemu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika lipka

1920 rok, oddziały szturmowe

1920 rok, oddziały szturmowe nsdap, przegrana I wś to był policzek dla Niemców, więc szybko musiały dojść do odzyskania tożsamości a nikt im lepiej tego nie zapewniał jak A.H. Czym była przegrana II wś? Chwilową utratą władzy nad światem, ale wiemy, że Niemcy z pomocą sojuszników powojennych szybko stanęły na nogi stając się gospodarczą potęgą, i wojskową również. Kanclerz Merkel wie jak rządzić swoim krajem dlatego Niemcy są jej posłuszni i prawdopodobnie wygra następne wybory, Helmut utorował jej drogę. 

Portret użytkownika UPAdlina

uspokój się fiksie

uspokój się fiksie rusofobiczny. Tu jest mowa o szwabach i ich nazi-zamiłowaniach tak bliskich twoim zachodnio-upaińskim ziomalom. 

PS: Hehehehe! Podejrzewam, że noc w noc śni ci się Putin i twoje nerwy są już rozstrojone do tego stopnia, że wszędzie i w każdym temacie widzisz ruskich dywersantów. Ogarnij się, bo niedługo będziesz bać się własnego "CIENIA", hehehehehe, "cieniu" alias "ostatni sprawied...."

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

Kraje Europy Zachodniej mają

Kraje Europy Zachodniej mają dobrze opanowane tuszowanie awarii z wyciekami w elektrowniach. Nawet nie informują o nich Agencji Atomistystyki, choć jest to ich obowiązkiem.

Od przestrzegania prawa to są "mniej ważni obywatele".

Przypomnę wcześniejszy temat i mój post:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/eksplozja-we-francuskiej-elektrowni-atomowej-flamanville

http://zmianynaziemi.pl/comment/338871#comment-338871

"Awaria, która była w kwietniu 2014 we francuskiej elektrowni jądrowej Fessenheim w pobliżu granicy z Niemcami, była bardziej poważna, niż podawano. Francuski urząd dozoru jądrowego ASN świadomie ją zbagatelizował.

Wyciek wody na kilku poziomach elektrowni uszkodził wówczas urządzenia elektryczne. Przestał działać jeden z dwu systemów awaryjnego wyłączenia reaktora. Próba przeprowadzenia takiej operacji nie powiodła się, ponieważ nie można było ruszyć prętów kontrolnych.

- Awaria dotknęła jądra reaktora, czyli jego duszę - powiedział Manfred Mertins, ekspert ds. bezpieczeństwa jądrowego. Wg niego było to "bardzo poważne zdarzenie". Na trzy minuty temperatura w jądrze reaktora wymknęła się spod kontroli. W tej dramatycznej sytuacji operator elektrowni powołał sztab kryzysowy, który podjął niecodzienną decyzję: awaryjne wyłączenie reaktora przez wprowadzenie do niego boru.

Francuskie urzędy, podobnie jak operator elektrowni - grupa energetyczna EDF, przedstawiły awarię opinii publicznej jako bagatelę. O zastosowaniu boru nie dowiedziała się nawet Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (IAEA) w Wiedniu. Podano tylko do wiadomości, że wyciek wody miał miejsce w nienuklearnej części elektrowni i uszkodził tylko jeden z systemów elektrycznych do awaryjnego wyłączenia elektrowni. Drugi system funkcjonuje i nie ma powodów do niepokoju.

To tyle na temat oficjalnych komunikatów."

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-zatuszowana-awaria-w-elektrowni-jadrowej-w-przygranicznym-fessenheim/zcps3x

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Ciekawe ile osób wie skąd

Ciekawe ile osób wie skąd wziął się pomysł znakowania żydów charakterystyczną żółtą gwiazdą albo żółtym nakryciem głowy. Otóż niemiaszki uczyli się od najlepszych czyli od państwa kościelnego.

Mianowicie już podczas soboru laterańskiego IV (1215) ustalono, że żydzi mają nosić specjalne oznakowania aby odróżnić ich od katolików. Pierwszym takim postępowym miastem była Wenecja - to tam przyjmuje się, że stworzono pierwsze getto. Natomiast w samym Rzymie pierwsze getto powstało gdzieś tak w 1550roku.

 

Tak więc jak pokazała historia uczeń przerósł samego mistrza.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

To oni nakręcają. Syjon

To oni nakręcają. Syjon nakręca spiralę antysemityzmu by przesunąć masę diabłów do nowego jeruzalem - czyli na Krym, który kupili jeszcze od Stalina. Obecnie go odzyskują po raz drugi, po to był majdan na upadlinie. Izrael jest wyeksploatowany i zniszczony nie ma wolnej przestrzeni gdzie upychać kolejnych silosów z bombami atomowymi. Kopiąc pod ziemią bunkry obniżyli poziom wód gruntowych w całym państwie! Dlatego potrzebna będzie znów przeprowadzka bo przemysł i rolnictwo potrzebują dużo wody.

Portret użytkownika Akamai

Władze IV Rzeszy przygotowały

Władze IV Rzeszy przygotowały najwyraźniej specjalne "bojówki", które mają za zadanie prowokować zamieszki na polecenie obecnej Führer.

Tak było w Hamburgu podczas wizyty Trumpa. To nie były jakieś spontaniczne rozróby, ale dobrze zorganizowana akcja. Bojówkarze byli ubrani na czarno i dobrze wiedzieli co mają robić. A policja nie przeszkadzała im zbytnio.

Ale to są na razie tylko wprawki. Wydaje mi się, że "bojówki" te zostaną wykorzystane do zainicjowania walk pomiedzy młodymi Niemcami i śniadymi imigrantami. Bo to, że media, w tym także niemieckie, tak szeroko opisują "incydent" z Rimini nie jest przypadkowe. 

Z jednej strony będzie więc prowokacja, a z drugiej ciche przyzwolenie władz na zamieszki. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj