Skandal w Niemczech! Naukowcy popierali lockdown na zamówienie polityków

Kategorie: 

Źródło: Internet

W ostatnich dniach wyszło na jaw, że niemieccy naukowcy tworzyli na zlecenie rządu zmanipulowane ekspertyzy, aby legitymizować potrzebę restrykcji oraz ograniczania wolności obywateli.

Skandal o gigantycznych rozmiarach opisuje niemiecki dziennik „Welt am Sonntag”. W połowie marca 2020 roku w Niemczech wprowadzono pierwszy lockdown. Stało się tak po sugestiach ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera, który kierował się radami Christiana Drostena oraz Lothara Wielera - szefa Instytutu Kocha.

Gdy lockdown został wprowadzony, Drosten i Wieler, podtrzymywali jedną wersję rozwoju wypadków: krajowi grozi katastrofa, jeśli nastąpi szybkie otwarcie i powrót do normalności. Obaj zalecali podtrzymanie lockdownu na Święta Wielkiej Nocy, czemu przeciwny był minister Seehofer.

Sprawę przejął sekretarz stanu w resorcie - Markus Kerber. Jego plan polegał na zgromadzeniu uznanych naukowców z instytutów badawczych oraz uniwersytetów. Ich zadaniem miało być opracowanie dokumentu, służącego jako instrukcja do dalszych restrykcji.

Uczeni przystali na prośbę Kerbera. W ciągu kilku dni dostarczyli niezbędne informacje w niejawnym artykule, którymi miało posługiwać się Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Artykuł miał w możliwie najbardziej dramatyczny sposób przedstawiać zagrożenie, jakie stwarza koronawirus. Powielano tę narrację we wszystkich mediach głównego nurtu.

W dokumencie nakreślony został między innymi „najgorszy scenariusz”, w którym, gdyby Niemcy nic nie zrobili, do końca mniemanej pandemii koronawirusa zginęłoby ponad milion ludzi w kraju.

Naukowcy zostali zatrudnieni do celów politycznych i z entuzjazmem wypełnili polecenie, jakim było zmanipulowanie niemieckiej opinii publicznej. Nie działali więc zgodnie z duchem nauki, lecz zgodnie z duchem propagandy, pracując nad z góry określonymi założeniami, dla określonego przez polityków celu, jakim było straszenie Niemców i zmuszanie ich do podporządkowania się nowym regułom życia społeczno-gospodarczego.

Można z dużą dozą pewności stwierdzić, że podobne instrukcje powstały w innych krajach, w tym, w Polsce. Sprawa ta udowadnia, że władze od początku pandemii bawią się z obywatelami w „kotka i myszkę”.

 

Źródło: https://www.welt.de/politik/deutschland/article225864597/Interner-E-Mail-Verkehr-Innenministerium-spannte-Wissenschaftler-ein.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Nasi demopolitycy powinni od

Nasi demopolitycy powinni od prawa do lewa popełnić harakiri aby uratować swoim honorowym zachowaniem rodziny . Tak więc przekupione rządy , lekarze , naukowcy itd. będą musieli oddać ukradzione pieniądze bo gdy stracą oparcie w Makreli to dojdzie do rewolucji na wzór francuski .

Portret użytkownika mordo schab ciało

Partie są jak głowy hydry. Na

Partie są jak głowy hydry. Na kogo by ludzie nie zagłosowali, to jest to samo ciało, a jedynie inne sposobności w działaniu takiego stwora, który ma ten sam cel. Władza globalna już dawno temu zainstalowała 'opcje wyboru', nic nie znaczące i identycznie destruktywne wobec gałęzi gospodarek.

Problemem są ci pretensjoniści, którzy buntują i podburzają wszystkich przeciwko wszystkim z powodu oddanego głosu.

Ludzie wtedy oglądają telewizję i nasycają się bredniami medialnymi jeszcze bardziej, zamiast rozmawiać ze sobą, a dzieje się to często z powodu konfliktów spowodowanych tematami teatru politycznego.

Można zagłosować dla checy obojętnie na kogo, nie da to żadnego pozytywnego rezultatu prócz swej prywatnej satysfakcji. Jak już wspomniałem, właściciele państw marionetkowych już zadbali, by odpowiedniego wyboru nie było.

Jeżeli wybraniec zacznie podejmować decyzje niepasujące do wzorców wytycznych, to zostanie albo odsunięty, coś się na niego znajdzie, lub popełni samobójstwo.

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Portret użytkownika Quark

Platformowcy mówili , że są

Platformowcy mówili , że są gotowi przyjąć KAŻDĄ ilość tkz: "uchodźców" ... KAŻDĄ ! Za ich rządów też absolutnie NIC się nie opłacało a wszystkie państwowe firmy przynosiły straty , robili też posłusznie to co im bruksela kazała ! Gdy prawica PiS-u przejęła władzę , stawili OPÓR nakazom "relokacji" - nie wpuszczając bamusów do Polski , odkupili (sporą część) tych firm co PO-wcy sprzedali a firmy państwowe (takie jak LOT czy ORLEN) "nagle" zaczęły wychodzić z zadłużenia i przynosić zyski (!) , znalazły się też pieniądze choć PLATFUSOWY minister bredził , że "piniendzy nie ma i nie będzie.." - bo nie mieli odwagi ścignąć mafii , zaczeto też realizować wielkie inwestycje strukturalne - choć PO jęczało , że "nie warto i nie potrzeba" .. A Ty mówisz , że to wszystko jedno na kogo się zagłosuje ??? Gdyby nie PiS to dzisiaj Polski by już nie było a jedynie kolejny LAND "niemiecki" zaludniony przez tanią siłę roboczą i konsumentów na niemieckie produkty !! Ja wiem , że Konfederacja wiele rzeczy zrobiła by lepiej ale jest takie przysłowie - tak krawiec kraje jak mu materii staje ! Czyli trzeba czasem wybrać mniejsze zło , żeby większego nie było ... przemyśl to !

Portret użytkownika Andrzej Łukaszewicz

ZŁA SIĘ NIE WYBIERA !!!!!!!!!

ZŁA SIĘ NIE WYBIERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MA WIĘKSZEGO LUB MNIEJSZEGO , JEST JEDNO. A co do tego żałosnego wywodu na temat lepszych czy gorszych partii - nie chce się tego nawet komentować.

 

Portret użytkownika fgjftd

Władze mają bardzo

Władze mają bardzo ograniczone możliwości. Mamy parę państwowych spółek i tylko przy tym możem troszkę mederować. Kiedy inni wspierali swoje my likwidowaliśmy i skutek jest taki że Polasy kupują wszystko u obcych a pieniądze idą do nich a nie zostają w kraju. Jak nasza pani minister krzyknęła że chcemy mieć swoje produkty tak ją natychmiast odsunęli i poszła w niebyt. PiS obroni troch podstawowych rzeczy których atakowanie jest skandaliczne ale nie odwróci kierunku. Pokłucimy się troche z Niemcami to więcej koncernów z USA wejdzie i tyle. Koncerny z USA zostawią u nas szczątkowe podatki tak jak manipulują inni. Pracujesz dla kogoś to pracujesz na niego. Z polskich produktów zostanie tylko ten nieszczęsny samochód elektryczny zaprojektowany za granicą, składający się z częsi wyprodukowanych w zagranicznych firmach, poskładany przez polaskich robotników bo taniej. Nadal za drogi dla przeciętnego Polaka który nadal będzie kupował z niemickiego szrotu.

Portret użytkownika .44

Nazichazaria spod menory

Nazichazaria spod menory odpierdala na planecie już taki hoax, że nie ma co się zastanawiać dlaczego to robią, jeżeli ta masa tępych gojów z ego wyjebanym w kosmos, w nazichazarskich portalach 'społecznościowych' oddaje się jak tanie dziwki z rumunii.

Strony

Skomentuj