Skandal w Korei Południowej - prezydent marionetką sekty!

Kategorie: 

Prezydent Park Geun-hye - Źródło:koogle.tv

Choć świat patrzy w stronę USA, gdzie już za kilka dni będzie toczyć się spór o stanowisko prezydenta jednego z najpotężniejszych krajów świata, obok po cichu przemknęła jedna z największych afer XXI wieku. Rządząca od kilku lat prezydent Korei Południowej, Park Geun-hye okazała się tylko marionetką kogoś dużo bardziej wpływowego!

 

Już kilka lat temu pojawiły się plotki, jakoby pani prezydent miała być kontrolowana przez stowarzyszenie "8 bogiń" - ósemki najbogatszych Koreanek. Choć oczywiście, tego typu rewelacje traktowano z przymrużeniem oka, dziś na jaw wyszły nowe fakty. Tajemniczy informator przekazał dziennikarzom zdobyte z trudem dokumenty, wg których Park Geun-hye była już od 23 roku życia pod wpływem kobiety znanej pod imieniem Choi Sun-Sil. Ze swoją żeńską wersją Rasputina konsultowała wszystkie decyzje, ćwiczyła przemowy, a przedziwna loża miała wpływ na każdy aspekt władz w kraju. Historia ta pewnie pozostałaby równie poważana, jak podobne, o pokrewieństwie Angeli Merkel z Hitlerem, gdyby nie pewien przełom - załamana prezydent publicznie potwierdziła wszystkie te informacje, prosząc swój lud o przebaczenie.

W azjatyckim kraju wciąż trwa burza. Szybko okazało się, iż na przestrzeni lat zamknięto w więzieniach wielu dziennikarzy, którzy, nie znając ryzyka, próbowali chwycić temat wpływu loży na władzę. Obywatele starają się dotrzeć również do danych na temat tożsamości pozostałych członkiń organizacji. Sama Choi Sun-Sil ukrywa się najprawdopodobniej w nieznanej lokalizacji, w Niemczech. Nie obyło się także bez ogromnych protestów, by pozbyć się marionetki ze stołka.

Sytuacja ta skłania do pytań - skoro ten często wyśmiewany przez sceptyków scenariusz okazał się stuprocentową prawdą, jak wielu innych przywódców skrywa podobne sekrety? Trzymani na smyczy przez tajne stowarzyszenia, bez większego wpływu na cokolwiek - do tej pory osoby głoszące na przykład o ogromnych wpływach Sorosa były wyśmiewane. Ludzie spiskują w piaskownicy, przedszkolu, z kolegami w pracy - dlaczego wyższe sfery miałyby być od tego wolne? Czy koreański skandal zdoła otworzyć oczy większej części społeczeństwa?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: DoritosNachoCheese
Portret użytkownika DoritosNachoCheese

Komentarze

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jaka tam tajemnicza sekta? To

Jaka tam tajemnicza sekta? To żydy tak sterują. Tam mają na wschodzie Zakon Zielonych Smoków - taki odpowiednik masonerii. Pisze ktoś, że spiskują już dzieci w piaskownicy. Wątpię. Pisał to ktoś kto dziećmi się nie zajmował. Podział społeczny jest o wiele bardziej łatwy i prosty. 1 dzieci robią babki z piasku (tworzą-świat) a 2 dzieci czyli pomiot diabła-żyda knuje jak rozp***** tym 1 dzieciom to co tam stworzyły z tego piasku (to sługi-niszczyciela). Wszystko jedno co to jest, ważne jest tylko to żeby to rozp***** albo ukraść coś z tego dla siebie! Schemat raz utrwalony powtarza się do grobowej deski. Twórczy vs Wsteczni.

Portret użytkownika ds

To, że ktoś ma wpływ na kogoś

To, że ktoś ma wpływ na kogoś nie powinno nikogo dziwić. Każdy wysoko postawiony polityk - rangi premiera czy prezydenta ma całe stado doradców. Czy to oznacza, że jest na sznureczku? Ważne kto doradza. A doradzającym nie jest zwykły, szary forumowicz.

Niestety taki ustrój. Chyba jedyny sposób to decydowanie o losie swojego kraju w formie obowiązkowych referendów. 

Portret użytkownika inzynier magister

W dużym skrócie – ‚ludzie’ ci

W dużym skrócie – ‚ludzie’ ci chcą zniszczyć lud Boży czyli Jego Wybrany Naród – białe Chrześcijaństwo.

W jaki sposób? Spójrzmy na pewne oczywiste fakty.

Liczba białych ludzi obecnie stanowi zaledwie 8% światowej populacji! Po I Wojnie Światowej było nas ponad 25%.

Jak się nas wyniszcza?
  • 1. Zapobieganie zajścia w ciążę, prezerwatywy, tabletki, edukacja dziewcząt o utracie atrakcyjności.
  • 2. Jak zajdzie w ciążę – ostra zachęta do jej przerwania. „Zawsze masz czas na to, kochanie.”
  • 3. Jezeli nie usunie – zaczyna się faszerowanie chemią, zastrzykami ‚podtrzymującymi’ ciążę, oraz szczepieniami ‚ochronnymi’.
  • Wszystko to dla twego ‚dobra’ i dla twojej ‚pomyślności’ – czyli… owe potwory pozornie dbają o ciebie. Owa ‚dbałość’ polega także na tym, że ogólnie niewielu młodych ludzi stać na potomstwo, ponieważ żona musi pracować! Czyli jest to także wyniszczanie ekonomiczne.
  • 4. Dziecię przeżyło, więc szpikuje się je PRZYMUSOWO seriami szczepionek opartych na rtęci – największej truciźnie, jaką można znaleźć na świecie.
  • 5. Oczywiście towarzyszą nam trucizny standardowe, jak MSG w większości pożywienia, sacharyna, rozpylane trucizny za pomocą samolotów, szczególnie niebezpieczne trucizny w szamponach, które łatwo przenikają do organizmu, fluorki w wodzie i pastach do zębów. Mamy do tego Coca Colę na kwasie fosforowym, alkohol w nadmiarze, narkotyki, papierosy, których praktycznie nikt nie zwalcza a obecnie wciska się nam jeszcze większe paskudztwo – genetycznie modyfikowane rośliny z Monsanto. Szczególnie niebezpieczna jest kukurydza oraz zwierzęta, które są nią karmione.
  • 6. Jak dziecko dorośnie, pojawia się owa niezwykła ‚dbałość’ o szczęście dziecka i ‚oświata’ o seksie, rozbudzanie przedwczesne hormonów – wszystko dla ‚dobra’ dziecka i ku wygodzie – pedofilów. No i oczywiście za danie niegrzecznemu maluchowi klapsa grozi ci odebranie praw rodzicielskich a nawet więzienie.
  • http://niezaleznemediapodlasia.pl/ideologia-gender-czyli-jak-zniszczyc-biala-rase/
  • Ilu powinno być Polakow w Polsce ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZnteLKME_EQ

prof. B. Wolniewicz - Światowe Lewactwo, Chrześcijaństwo, multi kulti, antysemityzm, V Kolumna

https://www.youtube.com/watch?v=4H8RVmg_OYU

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Anyari

Człowieku, poza tym, że

Człowieku, poza tym, że często mądrze piszesz, to proszę cię, ogarnij się. ten bożek, którego tak wychwalasz wybrał sobie naród żydów! (Nie do końca białych, z resztą). Ty, my jesteśmy Polakami! Słowianami! Przestań się zachwycać cudzymi, żydowskimi bogami. Masz swoich!

Strony

Skomentuj