Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Windsorowie oskarżeni o rasizm

Kategorie: 

Źródło: internet

Harry i Meghan Windsorowie udzielili kontrowersyjnego wywiadu. Przeprowadziła go znana amerykańska dziennikarka, Oprah Winfrey. Obejrzało go kilkadziesiąt milionów ludzi i wzbudził on spory skandal. 

Książę Harry i księżna Meghan wytoczyli działa i strzelili wprost w pałac Buckingham. Telewizyjny show jaki urządzili był jednym wielkim oskarżeniem Windsorów. Przedstawiono ich jako rasistów i psychopatów. 

 

Księżna Meghan stwierdziła, że na dworze królewskim było tak źle, że chciała popełnić samobójstwo, a książe Harry opowiedział historię z której wynikało, że rodzina królewska martwiła się tym, że dziecko jego i Meghan może mieć czarną skórę. Harry nie zdradził kto zagadywał go o takie rzeczy wyrażając zaniepokojenie, ale można podejrzewać, że chodziło o jego ojca, księcia Karola. 

Od dawna pojawiały się liczne spekulacje z których wynikało, że rodzice Harry'ego, Karol i Diana, często się zdradzali, przez co ostatecznie rozpadło się ich małżeństwo. Okazuje się jednak, że po tych zdradach może być pewien ślad. A konkretnie właśnie książe Harry, który prawdopodobnie nie jest synem księcia Karola, tylko raczej ochroniarza księżnej Diany, Jamesa Hewitta.

Już wcześniej, gdy Harry i Meghan postanowili opuścić dwór, krążyły pogłoski, że doszło do jakiejś wyjątkowo ostrej wymiany zdań między księciem Karolem i księciem Harrym. Podłożem do konfliktu było to, że rodzinie królewskiej nie podobały się zachowania żony Harry'ego, Meghan Markle. Karol miał już dość marudzenia i ciągłych narzekań Meghan. Wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie potraktował go ponoć wyjątkowo podle.

 

Rzekomo wytknął mu wtedy wprost, że nie jest jego synem i nie może się zachowywać tak jakby był pełnoprawnym Windsorem. Bez wątpienia taka wymiana zdań mogła zaognić relacje między rodziną Harrego i Meghan a resztą klanu Windsorów. To co obserwujemy obecnie, może być po prostu konsekwencją tych awantur i rodzajem zemsty na Windsorach.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Moim zdaniem powinniśmy

Moim zdaniem powinniśmy bardziej pilnować naszego podwórka. Harry i Meghan dostali parę milionów dolarów za ten wywiad a o tym admin nie wspomiał. Im wieksza kasa tym większy skandal zapewne też skandal pod nadzorem całej rodziny królewskiej. Coś musi w rodzinie się dziać gdyż to rodzina królewska a media muszą o niej mówić. Swoimi wypowiedziami kontynuują tragedię tej dynastii niczym w serialu o tytule dynastia. Nam potrzebny jest święty spokój i pilnowanie naszego podwórka gdyż niestety tak jest w naszej polskiej sytuacji, że jak sami sobie nie pomożemy to nam nikt z odsieczą nie przyjdzie a historia nie raz nam to pokazała. Zatem radzę patrzeć co u nas się dzieje. Widzicie prze 2 tygodnie są wstrzymane zabiegi a ja nie mogę dostać się do szpitala.

https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/wstrzymanie-planowych-zabiegow-tylko-na-2-3-tygodnie

Takich problemów są tysiące jak ja mam. O tym nikt nie pisze. Dlatego by nie myśleć słucham dużo muzyki. Ostatnio słucham takiej gdzie w teledyskach jest drzewo życia gdyż wtedy odczuwam bezpieczeństwo i harmonię.  Wam też polecam. Teraz słucham sound'n'grace. Tu macie piosenkę z Sylwią Grzeszczak a za nią z tyłu jest jedno wyraziste drzewo. Drzewo życia. 

https://youtu.be/goH0I0aLTS0

Tu macie też sound'n'grace i też jest od 44 sekundy drzewo życia 

https://youtu.be/PeybU7vYh70

A tu macie soun'n'grace z Mateuszem Ziółko i wokalistka też siedzi pod drzewem. Ta piosenka ma 4,4 mln wyświetleń a lubię 44. 

https://youtu.be/KGyqLT3BYEY

Fajnie się słucha zwlaszcza jak jest się chorym. 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Meghan to zwykła celebrytka,

Meghan to zwykła celebrytka, która lubi udawać pokrzywdzoną i robić z tym szum wokół siebie. Zarabia na tym pieniądze i zdobywa fanów, którzy są zapatrzeni ją jak w obrazek i wierzą w jej słowa jak w prawdy objawione.

Portret użytkownika S

Po pierwsze, jeżeli się nam

Po pierwsze, jeżeli się nam uda, to oskarżenia o rasizm będą ich najmniejszym problemem. Oby, trzymajmy kciuki  A po drugie, nawet słabo ogarnięte dziecko wie, że promocja "kochajmy czarnuszków" jest obliczona wyłącznie dla plebsu, więc zaskoczony może być raczej tylko idiota. Pokażcie mi jedną rodzinę wśród elit tego Świata, która paruje się na kolorowo i jest z tego dumna. Czasem zastanawiam się: NWO chcą zrobić rasę "panów" i rasę niewolników, tak? Rasa panów nigdy nie miesza krwi i pozostanie biała. Rasa niewolników zachęcana teraz do mieszanek, może w kilka pokoleń stać się całkowicie śniada. Łatwo będzie odróżnić, kto pan a kto niewolnik, nawet czipy nie będą potrzebne. Już kiedyś tak było, damulki biegały na słońcu z parasolkami, żeby mieć białą skórę, a chłopki zawsze na ciemno opalone. Może stąd ta nachalna, lewacka promocja mieszanych związków?

Portret użytkownika maniek II

https://treborok.wordpress

https://treborok.wordpress.com/zagadkowa-smierc-krolowej-anglii-czy-ukrywana-jest-jej-smierc/comment-page-1/

Windsor to niemiecki rod Coburg-Gota...

W czasie II wojny prezio Banku Angli i Hitler prowadzili wielo godzinne pogaduchy..o ktorym mowi .film Dawida Icka...

poszukajcie sami...

http://davidicke.pl/forum/david-icke-revelations-of-a-mother-goddess-1999-t48.html

 

1. 1. Królowa Brytyjska i handel narkotykami

2. Wielka Brytania – Kraj Testamentu. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezani według zwyczaju żydowskiego.

3. Oficjalne uprawnienia Królowej wielkiej Brytanii

W 16 krajach brytyjska królowa oficjalnie jest uważana za głowę państwa i jej zadaniem jest wyznaczanie generalnego-gubernatora. Wśród tych krajów jest np. Kanada, gdzie brytyjska królowa jeździ co dwa lata z „wizytą przyjaźni”, która w rzeczywistości jest inspekcją.

4. Rodzina królewska i „gospodarze pieniędzy”

Książę Karol kontroluje tzw. „Island Club”, który obejmuje 4000 oligarchów wszystkich krajów Wspólnoty. To finansowo-gospodarcza „pięść” brytyjskiej monarchii, która może otworzyć lub wyłamać wiele drzwi.

Ponadto 117 korporacji, których siedziba znajduje się w City of London jest na liście 500 największych korporacji na świecie. A właściciele i szefowie prawie wszystkie z tych firm są członkami izby Parów.

Założyciele prywatnej prasy drukarskiej – FED USA – Warburgowie, Morganowie, Rockefellerowie i Rothschildowie – oraz brytyjscy parowie lub bankierzy brytyjskich parów.

...reszta brudow w artykule...

https://treborok.wordpress.com/zagadkowa-smierc-krolowej-anglii-czy-ukrywana-jest-jej-smierc

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Prawdziwi ukryci wrogowie

Prawdziwi ukryci wrogowie narodu Polskiego i wszystkich Słowian którzy od setek lat wymordowali dziesiątki jak nie setki milionów naszych braci.

Obecnie ich agentury trzymają za ryj i kontrolują Banderowców na Ukrainie tzn. cała góra organizacyjna tak jak podczas II WŚ to nie czystej krwi Ukraincy z domieszką naszych genów tylko agentura z jakąś małą gartstką Ukrainców ale są to pożyteczni nieświadomi idioci.

Poniżej przodkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej w czasach gdy nasi przodkowie byli już rozwiniętą cywilizacją, ponadto te zjeby dekorują się brylantami i klejontami zrabowanymi z całego świata zwłaszcza z dawnych kolonii:

I my:

 

Idą ci którzy kochają Słowian i was uratują, armia QAnon:

Portret użytkownika 777

Soros rzadzi juz cala europa

Soros rzadzi juz cala europa !

Europejski Trybunał Praw Człowieka to ważny organ, który bywa wykorzystywany do wprowadzania zasad nowego, „progresywnego” ładu na naszym kontynencie. Pokaźną reprezentację sędziów ma tam George Soros. Sędziowie delegowani przez swoje kraje byli często wcześniej „wychowankami” organizacji Open Society i jego przybudówek.

Soros umiejętnie wspierał różne organizacje, zwłaszcza w biedniejszych krajach Europy środkowo-wschodniej i ma tam gotowe kadry prawników, którzy są chętnie witani w ETPC. Ich późniejsze orzeczenia „w służbie postępu” nikogo nie dziwią, chociaż czasami zachodzi nawet konflikt interesów i sędziowie decydują w sprawach wnoszonych przez organizacje powiązane z Sorosem.

W związku z tym tematem alarmował wielokrotnie francuski prawnik Gregor Puppinck. Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu pojawi się w tym trybunale jeszcze jeden „sędzia od Sorosa”, który tym razem będzie przedstawicielem Belgii.

Nowy sędzia zostanie wybrany do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w miejsce Paula Lemmensa, którego mandat wygasa 12 września.

Skomentuj