Skandal medyczny we Francji. Postanowiono zagłodzić pacjenta

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Francją wstrząsnął skandal medyczny. Wszystko za sprawą pacjenta, Vincenta Lambert, którego zdecydowano zabić w majestacie prawa, za pomocą przymusowej eutanazji. Na dodatek wybrano wyjątkowo niehumanitarną metodę, postanowiono go zagłodzić odcinając mu pożywienie. 

Europejczycy są poruszeni dramatem jaki rozgrywa się aktualnie we Francji. Ujawniła się tam w całej okazałości europejska cywilizacja śmierci. Postanowiono zabić 42 letniego pacjenta, który od 2008 roku jest w stanie ograniczonego kontaktu. 

 

To ostatnio coraz częstsze przypadki, gdy w Unii Europejskiej legalizuje sie zabijanie nie tylko nienarodzonych, ale i urodzonych już osób, które mogą zostać legalnie zamordowane na mocy prawa jeśli nie spełniają określonych kryteriów. Taki los spotkał małego Alfiego Evans w Wielkiej Brytanii, który po uszkodzeniach neurologicznych na skutek szczepionki, znalazł się w stanie wegetatywnym i w końcu został odłączony od aparatury podtrzymującej życie na wniosek szpitala. 

 

Podobny los miał spotkać Vincenta Lamberta, pacjenta, który od 10 lat pozostaje w stanie ograniczonego kontaktu z otoczeniem. Wyrok na niego podpisała Agnès Buzyn, francuska minister zdrowia, która zadecydowała, aby zagłodzić na śmierć chorego człowieka odcinając mu pożywienie, a nawet wodę. 

 

Matka chorego była zdruzgotana. Zwłaszcza, że zabroniono jej pożegnać się z synem. Poprosiła go tylko, żeby nie płakał i pogłaskała go na pożegnanie, bo zakazano jej go przytulić. Vincent od 2008 pozostaje w stanie minim. świadomości, sądy i trybunały skazały go na śmierć przez zagłodzenie.

 

Na szczęście sprawa zrobiła się głośna, a francuskie media zaczęły interesować się sprawą. Presja społeczna spowodowała, że Sąd Apelacyjny w Paryżu nakazał szpitalowi wznowienie odżywiania Vincenta Lamberta. Oprócz tego zobligowano państwo francuskie do podjęcie wszelkich działań, w celu zapewnienia środków na przeżycie Lamberta, o które w dniu 3 maja 2019 wystąpił Komitet ds. Niepełnosprawnych ONZ. Prawdopodobnie skończy się to przeniesieniem Lamberta do innego szpitala. 

 

Mordowanie chorych i niepełnosprawnych w UE stało się ostatnio upiornym standardem. Bez cienia przesady przypomina to praktyki nazistowskich Niemiec. Odbywa się to przy jednoczesnym braku kary śmierci dla skazanych morderców, co najlepiej świadczy o upadku cywilizacyjnym jaki następuje w Europie w ostatnich latach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Kangur.

Przecież to był test,

Przecież to był test, sprawdzali, czy Francuzi zareagują tak jak angole i pozwolą w majestacie „prawa” uśmiercić człowieka…skur***łe angole pozwoliły lewactwu zamordować małego Alfiego, Francuzi się postawili i szacunek im za to.

Pamiętajmy...

Alfie Evans

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika kapitan ameryka

WY WSZYSCY JESEŚCIE TACY

WY WSZYSCY JESEŚCIE TACY DOBRZY!!! CZYTAM I CZYTAM CO PISZECIE JAKI MACIE OGROM EMPATII DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA,PEWNIE MACIE SIE ZA IDEALISTÓW,CO TYDZIEŃ DO KOSCIOŁA Z RODZINA UDAJĄC ŚWIETEGO I PORZĄDNEGO ,A ILU Z WAS WPUSCIŁO BY ALBO JUZ TO ZROBIŁO ...KTO Z WAS BY WPUSCIŁ BEZDOMENGO NA WIGILIE????JESTESCIE WSZYSCY ŻAŁOSNI BEZ WYJĄTKÓW!!!!!

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

(Ban - Cosiek)

Strony

Skomentuj