SKANDAL! Czy papież Franciszek „lajkuje” zdjęcia modelek w erotycznych strojach?!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Zachowania najwyższych dostojników kościoła katolickiego coraz bardziej szokują. Czy to już koniec tej instytucji?

Kilka dni po opublikowaniu raportu, z którego wynika, że papież Jan Paweł II najprawdopodobniej wiedział o aferach pedofilskich z udziałem kardynałów, co skutkuje tym, że coraz więcej osób chce, by odebrano mu tytuł świętego oraz usunięto jego patronat nad wieloma miejscami na świecie, okazało się, że papież Franciszek, który z rzekomym heroizmem próbuje oczyścić Kościół z wszelkich dewiacji, sam być może takim dewiacjom podlega!

Modelka Natalia Garibotto zauważyła, że @franciscus (instagramowe konto Papieża Franciszka) „polajkowało” jej zdjęcie! To może być gigantyczny skandal - jeśli nie jest to „fejk”. Modelka ma na sobie bowiem erotyczny strój uczennicy!

O sprawie informuje portal ladbible.com.

Strój nie zasłania nawet nagich pośladków pozującej Garibotto:

I teraz pytanie: czy papież Franciszek przypadkowo polubił owe zdjęcie? A może zrobił to ktoś inny, co skutkuje tym, że wydarzenie to rzuca ogromny cień na działalność Franciszka, zwłaszcza teraz, w obliczu nowych faktów o pedofilskich czynach kardynałów!

Wiarygodność papieża, który najpierw odbiera przywileje kardynałom w ramach kary za ich seksualne wyskoki, a potem sam bądź „wkopany” przez kogoś lajkuje zdjęcia prawie gołych modelek, spada praktycznie do zera. Kto ukarze Franciszka, jeśli wyjdzie, że to on lajkował owe fotografie?

To może być jeden z ostatecznych ciosów wymierzonych w kierunku religii katolickiej przez samych hierarchów. Czy zbliżamy się do końca ery tej religii?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Jędrzej Jarosławski

Oby jak najszybciej, a w

Oby jak najszybciej, a w Polsce oby miejsce ogłupiacza rzymskiego zajęło Prawosławie, a heretyka papieża oby zajął Metropolita lub Patriarcha Polski. I nie ten ubek Sawa, tylko ktoś reprezentujący prawdziwe Prawosławie.

Portret użytkownika kolo21

Etam zaraz ktoś z Watykanu

Etam zaraz ktoś z Watykanu stwierdzi że nastąpił atak hakerski na konto owej wielgomości. I to on odpowiada ża lajkowanie gołej pupy. Gdy by chcieli zrobić aferę to po lajkował by jakiegoś pół nagiego chłopca. A nie dorosłą kobitę z otworem waginalnym wielkości stodoły.

kolo21

Portret użytkownika Balibajura

W dupie mam frantiszku z

W dupie mam frantiszku z rzymsko katolskej mafi ale przeczytajcie to:

"(11) Powiedz im: Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, a raczej, by się bezbożny odwrócił od swojej drogi, a żył. Zawróćcie, zawróćcie ze swoich złych dróg! Dlaczego macie umrzeć, domu izraelski?

(12) A ty, synu człowieczy, mów do swoich rodaków: Sprawiedliwość nie uratuje sprawiedliwego, gdy popełnia występek, a bezbożność nie doprowadzi bezbożnego do upadku, gdy się odwróci od swojej bezbożności. Lecz i sprawiedliwy nie może żyć, gdy grzeszy.

(13) Gdy mówię do sprawiedliwego: Na pewno będziesz żył, a on, polegając na swojej sprawiedliwości, popełni występek, wtedy nie będzie się pamiętało wszystkich jego sprawiedliwych uczynków, lecz umrze z powodu występku, który popełnił.

(14) Lecz gdy mówię do bezbożnego: Na pewno umrzesz, a on odwróci się od swojego grzechu, będzie wypełniał prawo i sprawiedliwość,

(15) Będzie oddawał zastaw, zwracał to, co zagrabił, postępował zgodnie z zasadami życia, nie popełniając występku, na pewno będzie żył, nie umrze.

(16) Nie będzie się pamiętało żadnych jego grzechów, które popełnił; będzie wypełniał prawo i sprawiedliwość; na pewno będzie żył.'

 

Portret użytkownika Kwazar

Czy papież lajkuje erotyczne

Czy papież lajkuje erotyczne zdjęcia ? Powiem krótko NIE. Dlaczego ? Bo gdyby to robił, musiałby być niespełna rozumu. Ale wcześniej, nigdy nie zostałby papieżem, bo już wtedy i "zanim" dałoby się to spokojnie odkryć. 

Portret użytkownika Quark

A co może być nagannego w tym

A co może być nagannego w tym ,że dorosłemu chłopu (choć w sutannie) podoba się zdjęcie pół nagiej pełnoletniej dziewczyny ?, nawet gdyby to była prawda . Wszak celibat zabrania jedynie czynności a popatrzeć zawsze można . 

Portret użytkownika Logik

Miejmy nadzieje ze to koniec

Miejmy nadzieje ze to koniec tej religi i kazdej innej tez, ale jesli chodzi o samego Franka, to jak autor tego artykulu moze nazwyac dewiantem goscia co lubi gole dupy ?  To chyba normalne a nie zadna dewiacja ???!! No chyba to ja jestem w bledzie, a to by znaczylo ze to koniec swiata a nie religii.  Zdrowy facet niezaleznie od wieku nie kryje sie ze lubi baby. Kryja sie jego kumple co lubia meskie i dzieciece dupy, ale to juz sie konczy pomalu, wiec jak se Franio klikna dupeczke to zaden skandal a oznaka że może albo przynajmniej chcialby móc .

 

 

Strony

Skomentuj