Sinkhole z Peru pochłonął 25 tańczących osób

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Studenci świętowali ukończenie szkoły w Peru, kiedy nagle zawalił się betonowy parkiet taneczny, wysyłając 25 z nich do krateru wielkości kilku samochodów.

 

Grupa chłopców i dziewcząt skuliła się w ciasnej grupie, podskakując w rytm muzyki, gdy nagle otworzył się lej krasowy, doprowadzając do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji.

 

Incydent został opisany przez peruwiańską gazetę El Popular, która poinformowała, że ​​nie było ofiar śmiertelnych, ale nie jest jasne, czy na pewno nie doszło do poważnych obrażeń, na przykład złamań.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Fred flinston

Co robia ateiści w dzień

Co robia ateiści w dzień świat Bożego Narodzenia?kiedy nawet komunikacja nie jeździ normalnie.jak spędzacie np Wigilie też zrecie 12 potraw czy jednak jak to prawdziwi ateiści odmawiacie ...A co z pozostałymi świętami jak pozamykane sklepy co wtedy?

Portret użytkownika dziadek

JESTEŚMY NIEWIERZĄCY

JESTEŚMY NIEWIERZĄCY
Kiedy śmierć się przypomina
Wstydzić musi się rodzina
Że ateizm głosi wszędzie
A dziś prosi pogrzeb z Księdzem.

Ksiądz nie głupi, kasa czeka
To się pochowa człowieka
Tylko niech się wyspowiada
Zwłaszcza gdy do ręki gada.

Za komuny to rodzice
Dali chrzest jako przyłbice
Dziecko samo zdecyduje
Jak dorośnie co poczuje.

I dorosło za Stalina
Wiara uszła, czyja wina
Widać taka wola Boga
Kiedy koniec, lament, trwoga.

Wiele w życiu nawywijał
Często groził i kryminał
Bo bez Boga powiem skrycie
Marne jest człowieka życie.

Ale kiedy jego kraniec
Sam z sumieniem nagle staniesz
I dostaniesz swój rachunek
Tam już nie pomoże trunek.

Za to, że łamałeś krzyże
Mordowałeś na sybirze
Kasę miałeś za klawisza
To ci nie pomoże dzisiaj.

Nawet woda ta święcona
Jak reduta jest Ordona
Już nic nie da na tej ziemi
Rozliczenie w świecie cieni.

Portret użytkownika inzynier magister

u mnie w rodzinie się

u mnie w rodzinie się poszczepiła część rodziny, spora część i teraz już chorują poważnie, boimy się o nich, bo wyglądają na bardzo słabych i schorowanych ! a ostrzegaliśmy ale telewizja im wyprała mózgi ! hitlerowcy NWO pomordowali bardzo wiele osób w Polsce, straszliwy mord hitlerowców enwuowskich to fakt !!!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Lommo

Osobiście przypuszczam że

Osobiście przypuszczam że tą całą akcję pt. Zaraza i szczepionki zaprojektowała sztuczna inteligencja bo najgenialniejsi ludzie mogli by na to nie wpaść aby tak zlasować ludziom mózgi. Nie wiem ile tych szpryc nakazali w Polsce ale mam info zza granicy ( rodzeństwu zakomunikowałem że pi szprycy mogą już do mnie nie przyjeżdżać bo nie mam przyjemności zarazić się jakimś białkiem kolczastym) że poszprycowani non stop chorują , łapią wszelkie możliwe infekcje . I teraz jest najlepsze : uważają że to dlatego że nie mają jeszcze całego kompletu szpryc. No wiadomo trzeba wziąść jeszcze najważniejszą 4-tą dawkę odprowadzającą. Zauważyłem ostatnio w mediach zwiększoną ilość nekrologów znanych ludzi. Nie znani ludzie oczywiscie nie trafiają do serwisów informacyjnych. Za to zakłady pogrzebowe dają ogłoszenia poszukiwania pracowników do radia. Powiem że po raz pierwszy słyszałem tego typu zapotrzebowanie w radiu. A zaraz , jeszcze mi się przypomniała sprawa sprzed 2 m-cy gdzie byłem w firmie ubezpieczeniowej i przeleciał gościu z awanturą że wysłał pismo że żona urodziła dziecko a firma pogratulowała bo nie doczytała do końca że dziecko było martwe. Tak że sprawa depopulacji tak jakby dopiero się rozkręcała. To wszystko jest oczywiście straszne ale w gruncie rzeczy mniej straszne niż tradycyjne metody depopulacyjne za pomocą wysyłania milionów na front gdzie ginęli bez wiesci lub co gorsza wracali strasznymi kalekami. Kiedyś znalazłem spis poległych w czasie I wojny mojej wsi która co prawda jest największą w gminie ale 135 trupów z frontu jak na wieś to ogrom. Za II wojnę to nie mam spisu ale ówczesna gazeta codzienna zawiera już od 1943 praktycznie same nekrologi " Poległ za Führera i III Rzeszę". Gwałtowny wzrost ludności w XIX wieku wyrósł na bazie rabunkowej gospodarki zasobami przyrodniczymi, to akurat tak jakby Bóg nie zabraniał. Ale od lat 70 -tych XX wieku to już wszytko polega na wyższej szkole fantystyki i czarów polegających na wyciąganiu pieniędzy z powietrza. I tak jakby ten system finansowy jest już bliski swojego kresu. Bo owszem część braków można jednak zadrukować pieniądzem i sięgnąć po kosztowne w eksploatacji czy wytworzeniu zasoby. Ale nawet i takie metody mają swoje granicę. Potem to już jest czyste drukowanie pieniędzy bez pokrycia. Jackowskiemu śniło się paliwo po 23 zł za litr. Powiem tylko że też miewam prorocze sny ,a w zeszłym tygodniu śniło mi się jak się zbulwersowałem w jakimś fast foodzie na kebsa za ponad 100 zł.

Portret użytkownika spokoluz

Od kiedy ksiunc ma rodzinę ? 

Od kiedy ksiunc ma rodzinę ?  Aaaaa , kościelny fundusz alimentacyjny na to pozwała - za dwojke dzieci kiundca płaca podatnicy a za trzecie musi ksiunc już płacić ze skaładek na tacę czyli też z pieniedzy opodatkowanych na rzund i na konkordat ( z tego idzie na dwójkę dzieci ksiunca ) - ksiunce i reszta funkcjonariuszy komitetu centralnego katolikopolinu doją wyszystkich i utrzymują swoje dzieci z podatków płaconych przez Polaków.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Piszesz o prałacie  i

Piszesz o prałacie  i biskupie ??   innej rodziny  , do mszalnego , nie masz   zakało  Polskości  

Zmień nik , ten który posiadzasz nie nadaje się się do twojej  "pracy" , urąga  osobom   o tym tytule 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika oswiecony77

jest nadzieja dla zywych

jest nadzieja dla zywych martwych czyli 80 procent spoleczenstwa Wy fanatycy religijni jestescie idiotami kato muslim hindusi i jeszcze inna ch nia Macie swoje bozki [demony] ktore wami steruja Przyklad numer jeden https://www.youtube.com/watch?v=0wrDPMVGYak&t=113s  bawia sie wami Bog czeka na nawrocenie ze zlych nauk Zreszta Jezus czego was uczyl ??Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie. Miejcie się na baczności przed ludźmi  nieswiadomymi   Prawdziwym celem zycia jest wiedza Zdobtwanie doswiadczen ciagle szukanie odpowiedzi  Dazenie do oswiecenia duszy KLEPANIE zdrowasiek rozancow bezsensownych modlow nic nie daja Bog przenika wsztstko zna wasze mysli Bo jest Bogiem a wy  tylko ograniczonymi umyslowo istotami Nie znacie go tak samo jak ateisci

 

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Endymion

"nieskazitelni jak gołębie."?

"nieskazitelni jak gołębie."??gołębie są siedliskiem kleszczy, takie są nieskazitelne.. Piszesz w osobie trzeciej, Ciebie to już nie dotyczy? Ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz!!!!!!!!!! Czego mnie żydowski Jeshua nauczył? Abym był niewolnikiem i wilebił swego pana. Ty masz do Boga prawdziwego Haszem daleko! Ty z Insztalatorem będziesz się gotował w jednym kotle piekielnym. Ty Boga nigdy nie poznałeś, a pisząc "wy" zamiast "nas" stajesz się wysłąnnikiem ZŁA.  Idź i przepadnij zadaniowana ku.wo głosić swoje mundrości pod dworcem PKP.. pobij, przekonaj jechowitó na swoje poglądy i wróć tutaj proszę, opisać wyniki. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj