Singapur kończy z covidowym szaleństwem i będzie traktował koronawirusa jak grypę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Singapur ogłosił "powrót do normalności". To azjatyckie państwo-miasto postanowiło skończyć z kwarantanną i codziennym podawaniem statystyk dotyczących zachorowań. Tamtejszy rząd będzie traktował COVID-19 na równi z grypą i innymi chorobami endemicznymi.

 

Singapur to niewielkie państwo zamieszkałe przez ok. 5,7 mln ludzi, gdzie dzienna liczba nowych przypadków zakażeń od wielu miesięcy utrzymuje się na bardzo niskim poziomie, a z powodu COVID-19 zmarło zaledwie 35 osób. Można powiedzieć, że tamtejsze władze w pewnym sensie ogłosiły koniec pandemii.

 

Minister handlu i przemysłu Gan Kim Yong, minister finansów Lawrence Wong oraz minister zdrowia Ong Ye Kung w artykule zamieszczonym w lokalnym dzienniku The Straits Times zapowiedzieli, że Singapur (w pewnym sensie) wraca do normalnego życia. Władze nie będą podawać codziennych informacji o liczbie zakażeń, nie będzie też obowiązku kwarantanny. Rząd uznał, że koronawirus raczej na stałe pozostanie w społeczeństwie, ale będzie też można z nim żyć.

Jednak "nowa normalność" będzie wymagała od obywateli, aby przed pójściem do pracy lub sklepu poddali się testom na COVID-19. Singapur przyspieszy również z programem szczepień i nie ukrywa, że w przyszłości potrzebne będzie odnawianie szczepień. Tamtejszy rząd twierdzi, że COVID-19 może stać się znacznie mniej groźną chorobą, podobnie jak inne choroby endemiczne.

 

W artykule zamieszczonym w The Straits Times kilka razy powołano się na Izrael, który dzięki zmasowanej akcji szczepień znacznie ograniczył zachorowalność na COVID-19. Z drugiej strony, wariant Delta koronawirusa zaczął atakować również osoby zaszczepione i coraz więcej mówi się o konieczności ulepszania szczepionek i powtarzania szczepień.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

" szczepionki NIE działają na

" szczepionki NIE działają na odmianę delta koronki "

Ależ zadziałały, przecież to właśnie "szczepionki" stworzyły wersję delta...a wyszczepione głupki ją rozsiały wśród normalnych ludzi.

...ale jak widać, każdy kolejny mutant jest coraz mniej groźny dla niewyszczepionych ludzi, za to, dla wyszczepionych głupków, każdy kolejny staje się coraz  bardziej śmiertelny.

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Chyba już każdy kraj jest

Chyba już każdy kraj jest gdzieś zarejestrowany jako korporacja/przedsiębiorstwo. Za eksperymenty kasa też jest więc jeżeli jakieś państwo sięga po takie środki nawet kosztem zdrowia swoich obywateli pozostałe mają podobne poczucie a przynajmniej nie chcą zostać w tyle. Izrael jako najbardziej cięty na kasę zrobił to najszybciej. Zastanawiam sie co będzie gdy szczepionki okażą się jednak bombą z opóźnionym zapłonem, co wtedy będą robić zaszczepieni skoro zrobili to całymi rodzinami czy ktoś nie wykryje wtedy ich żydowskich korzeni i nie zarząda odszkodowań (sarkazm). Od rządów rzecz jasna które się tego dopuściły, producent z odpowiedzialności jest zwolniony.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać

Portret użytkownika Robaczkowa

read://https_rapsodia.fi/?url

 

W niektórych parlamentach posłowie już się budzą - COVID Vaccine Genocide – ENGLISH SUBTITLES – Rapsodia     To jest przemówienie jednego z fińskich posłów - Ano Turtiainen  (tłumaczenie automatyczne):

"Szanowny Przewodniczący, sprawozdanie komisji wspomina o wielu rzeczywistych wyzwaniach dla bezpieczeństwa Finlandii. W przedmiotowym sprawozdaniu brakuje jednak bardzo poważnego wyzwania dla bezpieczeństwa Finlandii i Finów w naszym codziennym życiu codziennym. Odnoszę się do tak zwanych szczepionek COVID, które również podzieliły naszych ludzi na dwie części; obudzeni i błędne.

Drodzy posłowie do Parlamentu Europejskiego, przekażę państwu teraz następujące informacje, aby nigdy więcej nie powoływać się na ignorancję po zapoznaniu się z tymi informacjami na temat ryzyka, na jakie narażenie zostali narażeni obywatele Finlandii. Finlandia obecnie wstrzykuje swoim obywatelom toksyny przebrane za szczepionki COVID. Słuchaj uważnie. Żadna z tych wstrzykniętych trucizn przebranych za szczepionki COVID nie posiada pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w Finlandii, a jedynie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu przez Europejską Agencję Leków (EMA). Warunki licencji warunkowej stanowią, że zezwolenie jest warunkowe, cytat: "Dostępne informacje muszą wykazać, że korzyści z produktu medycznego przewyższają ryzyko. 

Po drugie, drodzy koledzy, pomimo powtarzania się mediów mamy do tej pory oficjalnie zero zgonów COVID w Finlandii. Według THL (odpowiednika CDC) oficjalne przyczyny zgonów od 2020 r. nie zostaną opublikowane do 2022 r. Jednak według Fimea (odpowiednik VAERS) 78 osób zmarło z powodu szczepionek COVID w Finlandii i istnieje 1306 poważnych zgłoszeń działań niepożądanych i 3630 nieprzetworzył raportów. Szacuje się, że około 57% przetworzonych zgłoszeń ma poważne działania niepożądane. Źródłem tego jest Fimea (www.fimea.fi).

Po trzecie, warunkowa licencja na obrót tymi substancjami toksycznymi, które są ukryte jako szczepionki COVID, również mówi, cytując: "Wnioskodawca musi być w stanie dostarczyć wyczerpujących informacji klinicznych w przyszłości." Szanowni koledzy, tekst ten pochodzi bezpośrednio ze strony internetowej Europejskiej Agencji Leków (EMA). Wielokrotnie mówiłem, że jest to eksperyment na ludziach. Z naruszeniem kodeksu norymberskiego Finowie nie zostali poinformowani, że jest to eksperyment na ludziach.

Dzięki tej wypowiedzi uświadomiłem wam wszystkim, a także mediom, że jest to eksperyment na ludziach i że jego wyniki są straszne. Dla porównania, wcześniej nieudany eksperyment szczepionkowy Pandemrix został zatrzymany z 32 razy mniej efektów niż to, co mamy teraz. Więc teraz pytam was wszystkich: ilu jeszcze ludzi powinno umrzeć lub zranić, zanim przerwiemy to zabijanie ludzi?

Drodzy koledzy, teraz zdajesz sobie sprawę z tego skrajnie poważnego zagrożenia dla bezpieczeństwa naszego narodu i że wady zastrzyków przeważają nad korzyściami. Nie macie już powodu, aby nie działać, aby ocalić nasz naród.

Wreszcie, jeśli nadal wprowadzasz w błąd naszych obywateli, mówiąc im na przykład bajki, że szczepionki są bezpieczne i mają pozwolenie na marketing, jesteście celowo zaangażowani w kilka przestępstw, najpoważniejsze z nich może być nawet ludobójstwo. Jeszcze raz przypominam wam tutaj: przestępstwo staje się celowe, gdy jest popełniane świadomie. Teraz wszyscy jesteście świadomi. Dziękuję."

 

 

Portret użytkownika drako_tr

@ Demiurg - tu się z Tobą

@ Demiurg - tu się z Tobą częściowo zgodzę, nie powinien już ten człowiek przeszkadzać, w owczym pędzie, ku "szczepionkowej"zagładzie, jednak dobrze zrobił, uświadamiając swoich kolegów, gdyż teraz będzie ich można oskarżyć o ludobójstwo, jak tylko zaczną padać wyszczepieńcy.

Tak więc ugotują się 3 pieczenie przy jednym ogniu, ludzka populacja uwolni się od głupków...uwolni się od tych, co wytępili głupków i dodatkowo nabierzemy odporności na mutacje, które przedśmiertnie naprodukują wyszczepieńcy.

Portret użytkownika Set

Nie czujesz hipokryzji, że

Nie czujesz hipokryzji, że korzystając z okazji, (uwolnienia się od głupków), jesteś częścią ludobójczej machiny, czy dla Ciebie to tylko strategiczny termin prawny? Podobnie jak dla nich? Spokojnie, ty nie lubisz głupków, oni masy robotniczej i hołoty. Każdy czegoś nie lubi i chce się tego pozbyć (:

Portret użytkownika drako_tr

Nie Se, absolutnie nie czuję

Nie Set, absolutnie nie czuję hipokryzji, bo nie jestem trybikiem w tej machinie śmierci.

Gdybym chciał się ich pozbyć, to nie ostrzegałbym od ponad roku tych głupków przed śmiertelnym zagrożeniem, nie tłumaczyłbym, że trwa wojna o naszą świadomość i nasze decyzje będą kluczowe i nieodwracalne... to nie ja ich uważałem za wrogów czy hołotę, tylko oni mnie uważali za wroga, to ja dla nich byłem tylko tępym foliarzem.

Teraz to ja mam ich tam, gdzie oni mieli mnie, czas uświadamiania minął ... i powiem Ci, że już przestałem się nad nimi użalać.

Strony

Skomentuj