Silny wiatr zniszczył płot między Meksykiem a USA

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykański patrol graniczny poinformował, że część muru na granicy między USA a Meksykiem została zburzona przez silne wiatry.

 

Panele stalowe o wysokości ponad dziewięciu metrów są nachylone pod ostrym kątem na granicy między kalifornijskim miastem Galexico i Mexicali. Ta część ściany była jeszcze w budowie podczas incydentu. Kilka godzin wcześniej wylano betonowe fundamenty. Silny wiatr przechylił stalowe panele w stronę meksykańskiej granicy, zanim beton stwardniał.

„Na szczęście meksykańskie służby szybko zareagowały i zdołały odwrócić ruch z pobliskich dróg” - powiedział funkcjonariusz straży granicznej.

Panele zostały już usunięte od strony Meksyku i są wymieniane na nowe.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika znawca

Mamy wpis o płotach

Już niedługo wszyscy na to chętni - będą piać ze śmiechu z Trumpa - tzn. nie wiatr porozrywa płot graniczny USA-Meksyk, a przemytnicy ludzi albo wykopią tunele pod tworzonym murem granicznym, albo młotami udarowymi, potworzą w nich okrągłe otwory dla ucieczki nielegalnych imigrantów Smile

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Skomentuj