Silny wiatr porwał cyrk na Jamale

Kategorie: 

Źródło: vk.ru

Silny wiatr rozdarł kopułę namiotu omskiego cyrku Aurora w Nadym.

 

 

Burze i wichury szaleją na Półwyspie Jamalskim. 01 czerwca br. pod koniec dnia wiał bardzo silny wiatr, osiągający 22-27 m/s, a na wybrzeżu nawet 30 m/s.

 

W miejscowości Nadym odnotowano wiele szkód. Wiatr łamał drzewa i zrywał dachy budynków. Ponadto, zniszczony został namiot cyrkowców z Omska. Pech chciał, że był to początek ich artystycznej trasy.

 

Namiot o średnicy 25 metrów, który może pomieścić 600 osób, został rozdarty na dwie części.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Też tak myślałam jeszcze do

Też tak myślałam jeszcze do niedawna. Teraz rozumiem, że zwierzę postrzega człowieka jako istotę wyższą, z którą kontakt tak czy inaczej rozwija i doskonali. W podległości istotom na wyższym stopniu rozwoju duchowego (nie mieszać z rozwojem technologicznym) nie ma nic złego.

Dodać trzeba, że większość treserów kocha swoje zwierzęta i z cała pewnościa przywiązuje się do nich, więc raczej nie ma mowy jakichś tam przerośniętych ego.

Mam psy i tak to dokładnie rozumiem. Akurat moje psy wychowuję raczej niż tresuję, a ludzie podziwiają, jakie grzeczne.

 

Skomentuj