Silne trzęsienie ziemi w Tadżykistanie było odczuwalne w dużej części Azji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Trzęsienie ziemi o sile 7,3 stopni - według Chińskiego Centrum Sejsmologicznego - miało miejsce we wschodnim Tadżykistanie. USGS szacuje magnitudę na 6,8 stopni w skali Richtera.

 

Hipocentrum znajdowało się na głębokości 20 km. Najbliższe miasto Murgob znajduje się 67 km od epicentrum i zamieszkuje je 10 tys. osób.

 

W krótkim czasie wystąpiły dwa trzęsienia ziemi: pierwsze o sile 6,8 o godzinie 05:37 czasu lokalnego, drugie o sile 5,0 o godzinie 05:55.

Wstrząs wystąpil około 82 km od najbliższej chińskiej granicy i był silnie odczuwalny w niektórych częściach zachodniego regionu Xinjiang w Chinach. Chińskie media państwowe poinformowały, że Zarząd Kolei Xinjiang zatrzymał pociągi pasażerskie na odcinku kolei South Xinjiang. Lokalne władze kontrolują mosty, tunele i urządzenia sygnalizacyjne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Krystyna Gołacipa

Takie cuś znalazłam na

Takie cuś znalazłam na telegramie, chyba robi się ciepło

"Polacy - swoimi pieniędzmi pomagacie zabijać cywilów na Donbasie. Dwie młode dziewczyny w wieku 25 i 29 lat zginęły za Twoje pieniądze, które poszły na zakup broni nazistów. Czy uważasz, że będzie nam przykro bombardować twoje matki i dzieci w Polsce?"

 

 

Portret użytkownika Umana Szaruan

Nie dziwota że ziemia się

Nie dziwota że ziemia się trzęsie, dosyć ma już tych globalistycznych wariatów i polityków. Dosyć aktorów, aktorek, bogatych zasrańców, oddawajcie coście zabrali , gińcie kreatury ciemności. Do piekła kurwa.

Portret użytkownika spokoluz

Ty nic nie wiesz

ROFL

Ty nic nie wiesz ROFL

To są bariery na rakiety ROFL

Taka najnowiuśniejsza technikulogia wujskowa z polinu ROFL

Tegu nawet lasyry nie przekroczą bo sie boją i jak to widzą to zwijają się w jundra i odchodzą w nisość ROFL

 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj