Silne trzęsienie ziemi w Ekwadorze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na terenie ekwadorskiej prowincji Manabi, położonej w północno - zachodniej części kraju Ameryki Południowej, miało miejsce trzęsienie ziemi o magnitudzie 4.7.

 

 

Wiadomo, że w wyniku kataklizmu odnotowano wiele zniszczeń.

 

Według ekwadorskiego Instytutu Geologicznego, epicentrum trzęsienia znajdowało się na głębokości 3,89 km w odległości 14 km od miasta Rocafuerte i 15 od miasta Portoviejo.

 

Katastrofa spowodowały panikę i wiele niepokoju wśród ludności Manabi, gdzie 16 kwietnia br. wystąpiło silne trzęsienie ziemi o sile 7,8, w którym zginęło 673 osoby.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika emek

Nie wieżcie we wszystko co tu

Nie wieżcie we wszystko co tu piszą wiele informacji nie ma potwierdzenia, autor storny wysysa je z palca albo innej tandetnej strony która pisze rzekomo o poważnych sprawach, prawda jest taka że niektóre aktykuły są jak z taniego szmatławca (trudno doszukiwać się w nich prawdny) żałuję że odwiedzałem tą strone i dawałem się nabierać na bajki pisane z braku autentycznych rzeczowych tematów, takie pisanie raz prawdny raz bajek mija się z celem. Widocznie strona jest tylko dla zysku z reklam a nie po to żebyś się czegoś autentycznego dowiedział. ZNZ to spam 

 

Skomentuj