Silne gradobicie w Stawropolu

Kategorie: 

Źródło:

W sieci publikowanych jest wiele filmów, dokumentujących silne gradobicie w rosyjskim Stawropolu. Przeciętna średnica gradu podczas tego „bombardowania” wynosiła około 4 cm.

 

 

 

W wielu domach potłuczone są okna. Szczególnie duże szkody dotyczą jednak pojazdów, parkowanych „pod chmurką”. Ludzie, którzy próbowali w pośpiechu ratować swoje auta, chwytali wszystko, co mieli pod ręką, tj. kartony, koce i szmaty. To jednak półśrodki, które nie zapobiegły ogromnym zniszczeniom.

Tymczasem ratownicy ostrzegają, że to nie koniec złowrogich prognoz. Jest wielce prawdopodobne, że gradobicie może się znowu powtórzyć. Oczekuje się również silnych burz i wiatrów w porywach do 25 metrów na sekundę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika FuckNWO

Bardzo interesujący wykład

Bardzo interesujący wykład pastora - Steve Cioccolanti. Opublikował w nim ostrzeżenie odnośnie 8 znaków czasów ostatecznych, które pojawią się na niebie w latach 2013 - 2018r. Mogą być one postrzegane, aż i przed 70 urodziny Izraela. Dlaczego 70 jest takie ważne? Ponieważ Izrael spędził 70 lat w niewoli babilońskiej i minęło 70 lat od czasu, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, gdy świątynia Boża została zniszczona. Co więcej, od powstania państwa Izrael - 1948r, które powróciło do swojej ziemi w roku 2018 mija kolejnych 70 lat. W tym czasie Izrael będzie świętował rocznicę swojej niepodległości. Ale to nie wszytko w roku 2017 m.in. obchodzimy 500 lecie jubileuszu reformacji wolności religijnej, w której to Marcin Luter przybił swoich słynnych 95 tez do drzwi kościoła zamkowego w Wittenberdze. Czy czeka nas kolejne wielkie przebudzenie?

https://www.youtube.com/watch?v=aJkF17O3NdA

Portret użytkownika oligarcha duchowy

Jak przeczytasz dokładnie

Jak przeczytasz dokładnie przykazanie Boga w Biblii, że do 3 pokolenia karze za bałwochwalstwo, czyli za stworzenie sobie obrazu, posągu, czy choćby krzyża, za oddawanie im pokłonów, modlenie się przed nimi to się zaraz szybko przebudzisz. (ks. Wyjścia rozdział 20) Kościół Rzymsko Katolicki nie jest tym za kogo się podaje, nigdy nie był. Każdy kapłan, biskup, wyrzekli się życia, ale chcą decydować o życiu innych, nie biorać za to odpowiedzialności. Nienawidzą życia, a chcą mówić jak żyć i być autorytetem moralnym. Kim jest ktoś kto przestaje żyć normalnie z kobietą? Pewnie każda sie na nim poznała przez jego prymitywne zachowanie, wobec kobiet, a ten sfrustrowany poszedł na biskupa i nienawidząc kobiet, wypuściła za nimi swój jad, choćby w postaci zakazu aborcji, żeby je krzywdzić bardziej. Facet chodzący w sukience, musi z natury rzeczy nienawidzieć życia, a zawłaszcza kobiet. Powołują się porzy tym na 5 przykazanie (bezwzglednie), nie bacząc na okoliczności, które niestety zawsze trzeba brać pod uwagę i nawet w prawie współczesnym została ustalona zasada wyższej konieczności, gdzię dobra o większej wartości, chronione prawem ratuje się, poświecając dobro o mniejszej wartości chronionego prawem. Wtedy nie popełnia się przestępstwa. Ci, faceci w sukienkach, nienawidzący kobiet i życia, zakazaliby żyć wszystkim, gdyby mogli i zadali cierpienie kobietom, nie bacząc na skutki morlane i fizyczne. Biskupi to socjopaci, albo ludzie bez wyboraźni - nie ma innej opcji - ponieważ efektem zakazu aborcji jest patologia i depopulacja. 

Portret użytkownika MS

Moglibysmy na ten temat

Moglibysmy na ten temat porozmawiac gdyby czys, smierc i zmartwychwstanie Chrystusa byly pewne i faktycznie mialy miejsce. I to pytanie na koniec: "czy czeka nas kolejne wielkie przebudzenie?".

Zarabiasz przypadkiem w niemieckim TV? Jesli tak to musisz koniecznie dodac imie i nazwisko z tym typowym akcentem na samym koncu!

Portret użytkownika debaucher

Dziękuję pastorowi Stefkowi

Dziękuję pastorowi Stefkowi Czokoladce (mniam,mniam-faktycznie Ciokoladka...),że raczył opublikować swoje uczone androny,które zostały mu przekazane przez samego włóczykija z Galilei,niejakiego chyt...a.

Mianowicie ów chyt..us powiedział mu to jakieś dwa tysiące lat temu (pomimo tego,że Ciokoladka robi karierę w naszych czasach) za pomocą świntej ksiengi spisanej przez "naprutych ziołami"(zapożyczenie od D.R...dzięki!)beduinów-namadów.

Rzeczeni beduini-nomadowie po zjaraniu się pustynnym zielskiem bezbłędnie przewidzieli że:

"od powstania państwa Izrael - 1948r, które powróciło do swojej ziemi w roku 2018 mija kolejnych 70 lat. W tym czasie Izrael będzie świętował rocznicę swojej niepodległości. Ale to nie wszytko w roku 2017 m.in. obchodzimy 500 lecie jubileuszu reformacji wolności religijnej, w której to Marcin Luter przybił swoich słynnych 95 tez do drzwi kościoła zamkowego w Wittenberdze."

Prawda jaką chłopaki miały "moc"?

Tak więc Czekoladka podniosła(podniósł?) mnie na duchu,że czeka nas kolejne wielkie przebudzenie - tylko curva...kiedy było poprzednie?

Odtąd,pokrzepiony na duchu będę czekał nie tracąc czasu!Już od dziś zacznę odmawiać koronki,do czego nie omieszkam wykorzystać koronkowych majteczek mojej niuni!

Pozdro dla magistra...chytrus żyje i rulez....

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Nie mogę się nadziwic.Aż tyle

Nie mogę się nadziwic.Aż tyle rozpusty ,degeneracji w twojej kiepełe.Zapewne podkręciłeś się na marszu KODziejowców luboż tęczowych.Ani to śmieszne ani satyryczne.Bluzgi i grafomańtwo. .Typowe dla (prawdopodobnie) twoich mentorek lub wykładowczyń  :Senyszyn,Płatek ,Środy poprawione samogonem ideowym w stylu Smolara,Hartmana i Szechtera.Klupnij sie chopie w glaca.Tylko poszukaj przed tym odpowiedniego hamera.Najlepiej numer 7,żeby zadziałało.A nuż się na powrót "poustawia".

Skomentuj