Sieci 5G mogą się okazać niebezpieczne

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Ostatnio telekomunikacyjne sieci piątej generacji nie mają dobrej prasy. Niektórzy są nawet przekonani, że roznoszą koronawirusa! Okazuje się jednak, że ich wdrożenie na skalę jaką zapowiedziano może nie być możliwe z innych powodów niż ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne.

 

Eksperci z branży lotniczej wskazali na realne zagrożenie stwarzane przez sieci telekomunikacyjne 5G, które może rzeczywiście doprowadzić do wielu zgonów. Według Radio Technical Commission for Aeronautics (RTCA), która doradza Federalnej Administracji Lotniczej (FAA) w Stanach Zjednoczonych, działanie stacji bazowych 5G operujących na określonej częstotliwości, może zakłócać wysokościomierze radarowe w samolotach wykorzystujących do tego częstotliwość 4,2 do 4,4 GHz.

 

Według raportu RTCA może to wpłynąć na lotnictwo zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie i doprowadzić do potencjalnych katastrof samolotów z wieloma ofiarami śmiertelnymi. Specjaliści z branży lotniczej wskazali na to, że konieczna jest dokładna analiza ryzyka zakłóceń i wpływu 5G na bezpieczeństwo lotnicze. Istnieje bowiem wyższa konieczność zapewnienia ochrony krytycznych dla bezpieczeństwa systemów lotniczych. Ostatecznie wezwano do przeprowadzenia dalszych badań nad wpływem 5G na transport lotniczy.

 

Wcześniej okazało się, że istnieje spore ryzyko, że sieć 5G funkcjonowałaby na tych samych częstotliwościach, na jakich działają radary meteorologiczne, co mogłoby doprowadzić do mniejszej dokładności prognoz pogody. Zdaniem specjalistów, może to zakłócić przesył danych meteorologicznych, a co za tym idzie, wpłynie to negatywnie na zdolność do ostrzegania społeczeństwa przez niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

Badania na temat fal i ich

Badania na temat fal i ich oddziaływania na człowieka i przyrodę prowadzone były w ubiegłym wieku prze wojska tak USA jak i ZSRR, NIezależnie prowadził je też każdy szanujacy się instytut naukowy na świecie. Każdy kto interesuje się tym tematem może z łatwością znaleźć wyniki tych badań w sieci. Niestety, wyniki badań są jednoznaczne. Zakres fal generowanych przez 4G, 5G mają wpływ na otoczenie, podobnie jak wifi. Należy słuchac NAUKOWCÓW, nie polityków i lobbystów.

Czy ktoś jeszcze pamięta  książeczki z obsługą pierwszych telefonów komórkowych? Było tam napisane, że badania przepowadzono na żołnierzach amerykańskich, zdrowych 25 latakach i wyszło im,  że używanie telefonów jest bezpieczne przez 20 minut dziennie! Zwracam uwagę na słowa "ZDROWYCH" i "25LATKÓW"! Dziś nikogo to juz nie obchodzi.

U nas jedyną alternatywą dla przeciwników  wprowadzania tej szkodliwej techniki jest mówienie o "ciemnogrodzie" i "zacofaniu cywilizacyjnym".

"jeśli ludożerców nauczymy jesć widelcem i nożem, to będzie to postęp"? ( Lec)

Portret użytkownika nwo

 

 

 

 

 

 

 

 Organizm ludzki ma niesamowite właściwości adaptacji. Gdyby 200 lat temu poczęstować kogoś żywnością z dzisiejszego supermarketu to zeszedłby z tego  świata. Podobnie po leczeniu pastylkami z dzisiejszej apteki. A ja żyję i mam się dobrze.

Portret użytkownika Ulvhedin

Należy postawić zasadnicze

Należy postawić zasadnicze pytanie: czym 5G jest dla nas Polaków?

Pochylmy się nad tym zagadnieniem...

Ostatnie cztery okupacje poważnie nas osłabiły, skłucono nas ze wszystkimi naszymi dawnymi sojusznikami - tymi prawdziwymi. Rozeznając się w sytuacji wyłania się obraz zniszczenia, dzisiaj zamaskowanym dobrobytem (dług, aż piszczy ze szczęścia). Piąta okupacja (dla zmylki nazwane szumnie Unia Europejska) wymaga od nas zupełnie innego podejścia. To jest zawsze walka o przetrwanie, zawsze... Tylko ludzie którzy zapomnieli o naukach przodków zamykając się duchowo w STRACHU tego nie dostrzegają.

brak reakcji to też odpowiedź.

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika inzynier magister

teraz lepiej sie nie zarazic

teraz lepiej sie nie zarazic covidem bo można dostać zastrzyk hitlerowską i szatańską szczepionką którą już kupują w milionach sztuk !!! Módlmy się za Polaków żeby nie dali sięzaszczepić wynalazkami lucyferian ! Niech Jezus Chrystus i Duch Święty się nami opiekuje !

Według jednej z definicji: „Satanizm — termin określający przekonania i ideologie, charakteryzujące się wierzeniami związanymi z Szatanem lub filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury.” Współczesny satanizm można podzielić na dwa zasadnicze nurty: teistyczny i laveyański. Pierwszy z nich uważa Szatana za realnie istniejącą postać, wręcz bóstwo, któremu oddają cześć. Jedna z małych polskich grup satanizmu teistycznego twierdzi, że ich korzenie można odnaleźć na Dalekim Wschodzie. Chrześcijaństwo, Judaizm, Islam i inne religie traktują oni jako swego rodzaju mistyfikacje. Przekonują, iż chcą te religie: (...) odciągnąć nas od prawdy, a tym samym od mocy, którą możemy posiąść, gdy poznamy samych siebie dzięki naukom Szatana.

Wyznawcy satanizmu teistycznego często powołują się na pisma Aleistera Crowleya (1875 — 1947), który szukał w nich wspólnych cech, łączących starożytne doktryny pogańskie, gnostycyzm, różokrzyżowców, teozofię, buddyzm, chrześcijaństwo, magię oraz wiele innych religii oraz prądów filozoficznych. Crowley stworzył koncept filozoficzno-mistyczny, znany jako Thelema. Wielu współczesnych satanistów z nurtu teistycznego obficie czerpie z jego Thelemy.

Do wspomnianego tu nurtu teistycznego zalicza się m.in. lucyferianizm. Jest to system wierzeń, w których głównym przedmiotem kultu jest Lucyfer. Co ciekawe, pierwsze wzmianki o lucyferianizmie pojawiły się już w XI wieku, w związku z egzekucją w Goslar kilku katarów. Współcześni lucyferianie podczas odprawianych rytuałów składają ofiarę z własnych włosów, paznokci i płynów ustrojowych (oddają się stosunkom płciowym). Włosy i paznokcie zarówno mężczyzn jak i kobiet są utożsamiane z nieczystością. Do współcześnie działających (głównie w USA) grup lucyferian należą m.in.: The Order of Phosphorus, The Church of Adversarial Light, The Ordo Luciferis czy The Temple of the Dark Sun. Należy nadmienić, że jeszcze kilka lat temu w południowej Polsce, działalność małych grup czczących Lucyfera odnotowana była min. w Gliwicach i Krakowie.

Początki współczesnego satanizmu nad Wisłą datuje się na 1986 rok. To właśnie wtedy, w czasie festiwalu muzycznego w Jarocinie miała się odbyć pierwsza czarna msza, a przez kraj przetoczyła się fala tekstów piosenek propagujących kult szatana. Szacuje się, że "wyznawców" było wówczas między 10 a 20 tys., z czego 3 tys. w Szczecinie, uważanego za stolicę polskiego satanizmu.

Ówcześni sataniści, zdaniem dziennikarza muzycznego Grzegorza Kasjaniuka, byli "bardzo komiksowi". Uważa się, że satanizm był na rękę władzom, które chciały odciągnąć ludzi od Kościoła. To czas, kiedy w Polsce dochodziło do profanacji grobów i krzyży, a także dopuszczano się kradzieży Hostii. Tłumaczy się, że był on ucieczką od szarej, PRL-owskiej rzeczywistości i poczucia beznadziei. 

O. Kluz przestrzega przed bagatelizowaniem zjawiska satanizmu, bo jego groźne oblicze również w Polsce istnieje. Potwierdza, że istnieją grupy satanistyczne wzorujące swoje “systemy wiary” na ludziach typu Aleistera Crowleya, Antona La Veya czy innych. Jak mówi, każda taka grupa kształtuje swoje nauczanie i ceremonie tak, by dopasować je do własnych zainteresowań, dlatego posiadają one odrębne oblicza.

–  Są one szczególnie groźne, gdyż mają czasami znamiona kościoła, a rytuały w nich odprawiane są kultem realnego Szatana i często domagają się ofiar - również z ludzi - stwierdza mój rozmówca. Najbardziej jednak znanym i rozpowszechnionym [szczególnie dzięki przetłumaczeniu Biblii Szatana] nurtem satanistycznym w Polsce jest nurt La Vey’owski. Warto tu zauważyć, że sam La Vey nie był prawdziwym satanistą – był ateistą. Nie wierzył w istnienie Boga, ale nie wierzył również w realne istnienie Szatana. Szatan dla niego, to w pewnym sensie idea „kogoś super wolnego”, „kogoś wzruszającego na wszystko ramionami”. Jego satanizm więc, to próba wyzwolenia się ze wszystkiego co nas zniewala. A zniewala nas: religia, Kościół, system wartości, rodzina, szkoła itd. itp. Satanizm La Vey’owski jest więc nie tyle satanizmem okultystycznym, co satanizmem liberalnym czy wręcz anarchistycznym. 

O. Grzegorz Kluz wyjaśnia, że satanizm nie jest religią czczącą szatana ale antyreligią, anarchią. Zasada: „czyń, co ci się podoba”, połączona z przyjęciem ezoteryczno-okultystycznych haseł i praktyk, potwierdza raczej elementy anarchii moralnej i ideowej, nie zaś hołdowanie jakiejś sprecyzowanej ideologii satanistycznej.

– W agresywnych i tajemniczych grupach satanistycznych mamy do czynienia z przekreśleniem norm moralnych oraz autorytetu rodziny, Kościoła i państwa spowodowanych często brakiem doświadczenia prawdziwej miłości. Seks, narkotyki i muzyka heavy metalowa to miejsca gdzie młody człowiek może wyładować swoją agresję wobec świata – wyjaśnia znawca problematyki nowych ruchów religijnych i sekt.

Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS - sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA

https://www.youtube.com/watch?v=-gyu4BLnarw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pitoleusz

Ludziki, po co to pocenie się

Ludziki, po co to pocenie się? Piszecie/-my o tym jak to wygląda, pomijam skrajne teorie/opinie, a większość ludzi i tak tępo podąża za jedynie słuszną linią tej czy inne partii/stacji TV/portalu. Dajcie sobie spokój, szkoda nerwów na uświadamianie ludzi, którzy z założenia są ograniczeni i na nie. Niech ich szlag trafi skoro ich taki wybór, niech idą jak barany na rzeź, dbajmy o siebie i swoje rodziny.

Portret użytkownika Ulvhedin

Tyś jest głupi jak but, bym

Tyś jest głupi jak but, bym powiedział, ale nie powiem. Mam klasę.

Ty nie wiesz, że naszą arystokracje wymordowała arystokracja zachodnia. Arystokracja zachodnia ma się bardzo dobrze, niszcząc nas do tej pory.

Dlatego póki co, mrok wygrywa jednak nie będzie to trwało wiecznie. Od tysięcy lat próbują nas zniszczyć i nadal nie potrafią pojąć PRAWDY...

 

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Strony

Skomentuj