Setki sztabek złota spadły z nieba w Rosji

Kategorie: 

Źródło: ABC News, pixabay.com

Czy złoto może spaść z nieba? Okazuje się, że tak. Właśnie takie niezwykłe wydarzenie miało miejsce w ostatni czwartek. To wtedy przewożący sztabki złota i srebra, warte 368 milionów dolarów, rosyjski samolot uległ poważnej awarii. W rezultacie na ziemię spadły 3 tony fragmentów sztabek tych szlachetnych metali.

Jak podają media, samolot uległ katastrofie zaraz po starcie z lotniska w Jakucku. Bryły drogocennego kruszcu zostały rozrzucone po okolicy. W wyniku rozerwania kadłuba, z samolotu wypadła około 1/3 ładunku. Załoga wylądowała awaryjnie na najbliższym lotnisku. Nikt nie został ranny.

Szef lotniska w Jakucku, Nikolai Mesnikow, powiedział, że ładunek zawierał sztabki drogocennych metali, min. srebra i złota. Każda z nich ważyła około 20 kilogramów.

Zdjęcia zrobione na miejscu katastrofy ukazują dziesiątki sztabek, porozrzucanych po płycie lotniska. Jak donoszą lokalne media, mieszkańcy okolicznych miejscowości zaczęli przeszukiwać okolicę w poszukiwaniu drogocennych metali. Poinformowanp, że władzom udało się dotychczas odnaleźć w sumie 172 sztabki.

.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika Kodiak

Teraz po wygranych wyborach

Teraz po wygranych wyborach putin moze obwiescic ze w Rosji zloto z nieba leci, razem z manna - oczywiscie dzieki niemu.

Ktos wierzy jeszcze w wybory w tej krainie dobrobytu? Taka farsa ma miejsce jeszcze tylko w jednym miejscu - Korei PN. 

Ogolnie Swiat porzada miru rosyjskiego albo co najmniej koreanskiego. Kazdy chce miec tak dobrze jak maja dobrze rosjanie ze swym skromnym, pracowitym wybotnym dżucze - Putinem! Szczegolnie panstwa zachodu ucisnione przez USA i UE pragna zycia w stylu rosyjskim... dlatego caly zamożny swiat przenosi do rosji swe majatki, tam edukuje swoje dzieci, tam cumuja swe jachty mozni tego swiata. Z rosji pochodza najnowoczesniejsze technologie. O rosji kazdy mowi jako o oazie pokoju, zamoznosci i bezpieczenstwa. To dzieki rosji i rosjanom polska przez ostatnie kilkadziesiat lat stala sie jedna z potęg swiatowych - jedynie ostatnie 14 lat to kołchoz europejski ktory nas ciemięzy i okrada. Takze nic tylko z ruskim pod pache - ku dobrobytowi!!! 

Portret użytkownika Medium

Takze nic tylko z ruskim pod

Takze nic tylko z ruskim pod pache - ku dobrobytowi!!!

Dobrobyt to marny cel, przynajmniej dla mnie.

Mnie się marzy sprawiedliwe społeczeństwo, odpowiedzialna i mądra władza, brak waśni wśród spokrewnionych krajów i co najważniejsze możliwości rozwoju pod każdym względem.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie marudź. Olbrzymiemu

Nie marudź. Olbrzymiemu poparciu dla Putina w Rosji nie zaprzeczają nawet żydo-uSSmańskie meNdia głównego ścieku, więc po co te płacze? Z drugiej strony rozumiem, że musisz odreagować te wybory. Farsę to masz na zdegenerowanym żydo-zachodzie, który właśnie popełnia samobójstwo islamizując samego siebie. Bez względu na to, czy jakieś państwa chcą życia w stylu "rosyjskim" (co to za styl?), czy nie, to na pewno coraz więcej z nich ma dosyć życia w stylu uSSmańskim. Szczególnie kraje europy wschodniej traktowane jak kraje drugiej, albo trzeciej kategorii i robiące głównie za rynki zbytu zachodnich producentów (po wcześniejszym wyniszczeniu ich konkurencyjnych dla zachodniej mafii gałęzi przemysłu) oraz za rezerwuar taniej siły roboczej. Mało tego. W uSSmańskim stylu życia od Polaków wymaga się spłaty kilkuset miliardów dolarów w ramach bezprawnych roszczeń uSSmańskiego żydostwa, które to roszczenia są wspierane przez twojego uSSmańskiego "sojusznika". Ustawa 447 już jest gotowa. Jakoś nie wspominasz jednak o tych "drobnych" kwestiach w ramach "sojuszu" z największym światowym bandziorem? 

I zrozum jedną kwestię panie kodiak. Żydo-anglo-uSSmańska klika po to opanowała olbrzymią większość najpotężniejszych mediów świata, aby głosić przez nie to, co jest "jedynie słuszne". Dlatego w tych tubach propagandowych słyszysz non-stop, jaki to uSSmański hegemon i jego klakiery są cacy, a ci, którzy im się przeciwstawiają, to "demony zła". Rzeczywistość jednak wygląda inaczej, niż przedstawiają to te meNdialne prostytutki i coraz więcej ludzi to dostrzega. Kwiki nic nie pomogą panie kodiak.

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat Polska została potęgą światową??????????? Mówisz o Polsce za czasów żydo-komuny, czy tej obecnej???????? Ostatnio właśnie widzieliśmy, do jakiej "potęgi" doprowadził nas "sojusz" z uSSmańskim zbirem, kiedy to na kolanach i w pokłonach tłumaczyliśmy się jemu i jego protegowanemu z Bliskiego Wschodu (a nawet banderowskiemu bankrutowi) z nowelizacji do ustawy o IPN. To był niesamowity pokaz "światowej potęgi", do jakiej doprowadził Polskę "sojusz" z uSSmańskim zbirem i jego klakierami. I co? Polska ma nadal tkwić w tym zdegenerowanym "sojuszu" przy boku upadającego bandyckiego zachodu z uSSmanami na czele? To chyba kpiny? 

Co do współpracy z Rosją, to jak najbardziej. Rosja zwalcza banderowski światopogląd, który jest bardzo niebezpieczny dla Polski, oraz wyhamowuje uSSmańskiego zbira, który ten banderowski światopogląd wspiera. Ostatnio to właśnie Rosja wsparła Polskę w kwestii nowelizacji ustawy IPN, gdy w tym samym czasie uSSmański bandzior Polskę brutalnie atakował. Inne kraje Wyszehradu (i nie tylko one) już robią to, co i my powinniśmy robić, czyli współpracują z Rosją i Chinami.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Kodiak

Rosja jest glownym

Rosja jest glownym krzewicielem nacjonalizmu na Ukrainie. Dzieki temu osiaga swoj cel bo nikt nie wezmie do UE Ukrainy z Bandera na flagach. Ale to juz sa „kejsy” dla myslacych.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Rosja jest głównym

Rosja jest głównym krzewicielem nacjonalizmu na ukrainie? Czyli to Rosja zorganizowała nazi-majdan? Rosja obaliła pro-rosyjskiego Janukowycza i osadziła na jego miejsce pro-uSSmańskiego poroszenkę-waltzmana? Rosja szkoli bandrerowskie bojówki junty kijowskiej? Masz coś nie tak z głową? Od dekad banderyzm był i jest wspierany przez niemców i uSSmanów. Victoria Nuland sama przyznała, że na banderowski majdan w kijpowie uSSmania wyłożyła 5 mld dolarów. A może twoim zdaniem kłamała i w ten sposób ochrania Putina? Może asystent sekretarza stanu był agentem Putina? No i z twoich "przemyśleń" wynika, że poroszenko to też agent Putina, bo to przecież on podpisał ustawę gloryfikującą banderyzm na ukrainie.

Reasumując dziwię się, że nie zauważacie śmieszności swoich wypowiedzi, które nie tylko, że nie są w stanie nikogo normalnego przekonać. bo zaprzeczają zdrowemu rozsądkowi, to po prostu was ośmieszają sprowadzając do poziomu błaznów. Moim zdaniem wychodzicie z głupiego przekonania, że to co trafia do zindoktrynowanych banderyzmem głów na zachodniej bander-ukrainie, trafi też to głów Polaków. Ale jak widzisz, odbijacie się tylko jak od ściany.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Na razie Rosja rzeczywiście

Na razie Rosja rzeczywiście płaci, ale uSSmanom i ich bandyckim klakierom za ich zbrodnie i agresje, co obecnie widzimy w Syrii. I dzięki Bogu, że mamy na świecie dwa takie kraje jak Rosja i Chiny, które jako jedyne mogą stanąć na drodze bandyckiemu uSSmanowi w jego planach totalnej dominacji nad wszystkim i wszystkimi.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Dlatego ja na twoim miejscu

Dlatego ja na twoim miejscu rzuciłbym to, co robisz, bo angole i uSSmany nie mają skrupułów i gdy jest taka potrzeba poświęcają nawet swoich podwójnych agentów, jak to właśnie miało miejsce ostatnio. 

Rosyjski portal? Twoim zdaniem Polacy powinni popierać uSSmana, który finansuje banderyzm i bezprawnie żąda od Polski wypłaty setek miliardów dolarów dla żydowskich środowisk? Za to mają opluwać Rosję, która zwalcza ten banderyzm i poparła Polaków w kwestii nowelizacji ustawy IPN? Takie CUDA mogą się tylko dziać na waszych ściekach meNdialnych typu tvn24 i jemu podobnych.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Pio'76

Vivat Rasija! Vivat Putin!

Vivat Rasija! Vivat Putin!

Rasija przeprowadziła własne próby sterowania klimatem poprzez rozpylenie sztabek złota tuż nad ziemią. Wynik propagandowy okazał się wielkim sukcesem. Cały Świat mówi o Rosji w związku z tym wydarzeniem. Rezultat naukowy pozostaje nieznany, ale jeśli okaże się pozytywny, Rosja zaatakuje swoich wrogów w ten wyrafinowany sposób. Z resztą sam efekt zastraszający jest nie do przecenienia.

Strony

Skomentuj