Setki ryb głębinowych wyrzucone na plażę w Meksyku

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

Ocean wyrzucił na plażę Palmares w Puerto Vallarta w Meksyku, setki dziwnych ryb głębinowych. Rybacy zauważyli, że nie można często zobaczyć tych gatunków w pobliżu plaży, ponieważ ryby te zwykle żyją w oceanie na głębokości do 600 metrów.

 

Naliczono około 200 dużych przedstawicieli gatunku Trichiurus lepturus. Władze badają teraz przyczynę tego tajemniczego zdarzenia. Przyczyny tego masowego wymierania ryb głębinowych nie są znane, ale może mieć to jakiś związek z erupcją podwodnego wulkanu Tonga.

 

Warto zauważyć, że wybuch wulkanu w pobliżu królestwa Tonga okazał się najpotężniejszym w ciągu ostatnich 40 lat. Wywołał tsunami i doprowadził do wahań poziomu pływów na wybrzeżach różnych krajów, w tym Meksyku.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sfgsg

Tonga to nie wybuch wulkanu.

Tonga to nie wybuch wulkanu. Tak pisze  Fulford. 

Według źródeł CIA w regionie Południowego Pacyfiku: “Było to zniszczenie ogromnej głębokiej podziemnej bazy wojskowej (DUMB) z tunelami biegnącymi w każdym kierunku. Zauważcie, że w tym samym czasie doszło do dużego trzęsienia ziemi w Cieśninie Sundajskiej w Indonezji. Kolejny DUMB został zniszczony.

Dodano kolejny kontakt:

“Tonga ma kilka tuneli należących do Chińczyków i dostęp do głębokich łodzi podwodnych. Dzięki głębokim wodom, które otaczają płytką linię brzegową koralowców. Zostały one zniszczone.”

Portret użytkownika Kamil Sowa

Kolego Ósmy przypominam że

Kolego Ósmy przypominam że naukowcy potrafią określić czym zatruły się ryby bez ich oglądania a nawet gdyby to się stało 100 milionów lat temu i tak zgadną. Tak, to jest potęga "nauki" panie Lol więcej wiary w naukę Lol

Skomentuj