Setki martwych ryb znaleziono na drodze międzystanowej w Karolinie Północnej

Kategorie: 

Źródło: ABC Television Stations/Youtube.com

Huragan Florence ustąpił, ale powstałe w jego wyniku spustoszenia jeszcze długo będą przypominać o kataklizmie. Żywioł pochłonął 44 ofiar śmiertelnych, zalał tysiące domów, a także spustoszył środowisko przyrodnicze. Jednym z takich efektów jest przypadek z Północnej Karoliny, gdzie na jednej z autostrad znaleziono setki martwych ryb, które odkryła cofająca się woda.

 

Służby radzą sobie z problemem, jak mogą, spłukując ryby z drogi za pomocą wężów strażackich. Biorący udział w akcji mężczyźni żartują sobie, że mogą dodać „pranie drogi międzystanowej” do długiej listy ciekawych rzeczy, których mogą doświadczyć strażacy.

 

Huragan Florence spowodował w Północnej Karolinie ogromne powodzie, które pozwoliły rybom na przemieszczenie się daleko od ich naturalnego środowiska. Niestety, woda ustąpiła, a ryby pozostały skazane na śmierć.

 

Teraz w sieci krążą nagrania, na których zarejestrowano te nietypowe dla przyrody okoliczności. Jednak martwe ryby to nie tylko sensacja – mieszkańcy zaczynają już skarżyć się na rosnący odór w całej okolicy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Skomentuj