Setki martwych ptaków w całej Europie. Mają problemy z oddychaniem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W wielu europejskich miastach, doszło ostatnio do masowych śmierci ptaków różnych gatunków. Przykładowo tysiące martwych jaskółek zostało znalezionych w ciągu ostatnich trzech dni na ulicach Aten, na wyspach Morza Egejskiego i wokół jeziora w pobliżu portu morskiego Naupliya na Peloponezie. 

 

Grecja to jednak nie jedyne miejsce w którym zaobserwowano te niepokojące wydarzenia. W bardzo podobnym incydencie doszło do śmierci 200 kaczek w Danii, ponad 100 czapli w Turcji czy też 1000 szpaków w Rzymie. Nie wiadomo dlaczego, ale ptaki dosłownie spadają z nieba.

Nikt tak naprawdę nie jest w stanie podać przyczyny tych masowych zgonów. Sytuacja ta jest o tyle problematyczna, że do podobnych incydentów dochodzi niemal od początku 2020 roku.

 

Tydzień temu niemieccy ekolodzy zgłosili podobny problem, który dotyczył ogromnej liczby martwych sikorek. 

„Zostaliśmy poinformowani o pierwszych przypadkach wykrycia martwych ptaków 11 marca. Znaleziono je w Nadrenii - Hesji i Nadrenii - Palatynacie” - powiedział ekspert ds. ochrony ptaków NABU. „Do 8 kwietnia ich liczba wzrosła do 150 sztuk. Martwe ptaki znaleziono głównie w Westerwald, Nadrenii - Palatynacie oraz w środkowej części Hesji na zachodzie Turyngii” - dodał Marius Adrion.

W tym przypadku uznano, że sikorki stały się ofiarami nieznanej choroby, która pojawiła się dopiero wiosną. Ptaki chore na tę chorobę są obojętne, nie boją się obecności ludzi i odmawiają jedzenia. Często ich dzioby i oczy są zamknięte, ponadto wydaje się, że mają problemy z oddychaniem.

Równo miesiąc wcześniej, bardzo podobne doniesienia dochodziły ze Szwajcarii. Wówczas ptaki były odnajdywane na chodniku przez przechodniów a ich badaniem zajęła się Marie-Pierre Ryser, kierownik działu dzikiej przyrody na Uniwersytecie w Bernie. Kobieta, zbadała zwierzęta i wyjaśniła że: 

„Szpaki przejawiają krwawienie w płucach i doznały wielu urazów głów”.

Według wstępnych przypuszczeń, stado wpadł na jakąś przeszkodę. Wyklucza się jednak, że później ptaki mogły długo latać. „Mogła to być na przykład ciężarówka”. Dla władz w Thurgau sprawa jest zakończona, po tym, jak zapoznano się wynikami, które przysłano z Berna. Naukowcy wykluczyli zatrucie lub chorobę jako przyczynę śmierci.

 

Najwcześniejszy przypadek tego typu w 2020 roku, został zarejestrowany jeszcze 20 lutego. Wówczas, na jednej z głównych dróg w Katalonii znaleziono setki martwych ptaków. Jeden z mieszkańców nagrał nawet film podczas jazdy autostradą C-31b, łączącą Tarragonę z Salou i udostępnił wideo w sieciach społecznościowych, aby ostrzec policję i ekologów o swoim dziwnym odkryciu.

Zdarzenie przykuło uwagę Grup d’Estudi i Protecció dels Ecosistemes Catalans-Ecologistes de Catalunya (GEPEC), którzy uważają, że śmierć szpaków mogła być spowodowana wyciekami chemicznymi do atmosfery lub masowym zatruciem. Mieszkańcy twierdzą, że w powietrzu odczuwalny był silny zapach chemiczny.

 

Mimo iż teorie są przeróżne, trudno nie odnieść wrażenia, że coś dziwnego dzieje się z populacjami ptaków w Europie. Być może jest to poprostu zbieg okoliczności albo masowe zgony ptactwa rzeczywiście są wywoływane tym samym czynnikiem, na przykład ptasią grypą lub innym patogenem. Jednak w dobie epidemicznego kryzysu z jakim się obecnie mierzymy każde doniesienie o chorobie płuc, która atakuje ptaki, ma prawo niepokoić. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Komentarze

Portret użytkownika Aria

Wojsko dostało rozkaz

Wojsko dostało rozkaz dezynfekcji powietrza na covid środkami rozpylanymi z samolotów. Dokument wyciekł w Hiszpanii. "Pilne ! Wojsko dezynfekuje powietrze środkami biobójczymi w celu ochrony przed...."  usuwali strony z netu  https://www.brighteon.com/43156142-e185-4d47-8ee3-929eba76e8c4  Możliwe , że działają już programy z wież 5G. Ptaki w dziwny sposób atakują te wieże i padają tam martwe. Pracownik montujący wieże znalasł dziwne elementy w środku, płytki z napisem covid 19. Nie wiadomo co to jest, nie można znaleźć producenta dającego takie oznakowania

Portret użytkownika Piotrek

Śmierć ptaków na 200% to

Śmierć ptaków na 200% to dowód !!!!!! że ktoś świadomie i planowo eskaluje pandemie u ludzi covid 19 przez wieże GSM 5G !!! covid19 został za pomocą bioinżynierii powiązany z promieniowaniem 5G celem świadomego sterowania jego działaniem, bez 5G jest prawie normalnym wirusem grypy ALE w potężnym smogu elektormagnetycnzym 5G staje się demonem śmierci. Dowodem są potężnie scyfryzowane elektromagnetycznie obszary Włoch między Brescia Bergamo Mediolan (Lombardia) od kilkunastu lat powietrze tam zwłaszcza latem w obrębie autostrady jest wyszatkowane falami ELM i pachnie pustą piwnica po ziemniakach tam covid 19 jest demonem śmierci !   

Portret użytkownika Djktos

700 lat temu tez byly te

700 lat temu tez byly te zjawiska a 5G nie bylo zmiany klimatu zabojcze promieniowania kosmiczne to procesy naturalne odbywaja sie cyklicznie. 5G co najwyzej moze byc uzyte jako bron psychotroniczna i utrzymaniem miast w przyszlosci gdy ludzi juz nie bedzie

Portret użytkownika sekator

Przyczyna jest znana do

Przyczyna jest znana do dobrej dekady. To "Chemtrails" serwowane nam ostatnio w ilości zwiastującej armagedon. O zupełnie nie zbadanej zawartości. Może spece od broni biologicznej Gatesa, opryskują nas wirusem Covid? ...

Portret użytkownika Łukasz Inny

Ja jednak myślę że na

Ja jednak myślę że na płaskiej ziemi to trzeba by się zdecydowac czy COVId to efekt 5G czy też jednak Chemitrailsów czy też jednak nibiru przeleciało i się coś przebiegunowało

 

 

Strony

Skomentuj