Setki martwych ptaków spadły na ulice w Winnipeg

Kategorie: 

Źródło:BORIS MINKEVICH / WINNIPEG FREE PRESS

W kanadyjskim mieście Winnipeg doszło do przypadku śmierci ptaków. Zwierzęta spadały na chodniki i ulice bez wyraźnego powodu, wzbudzając tym zdumienie i zaniepokojenie mieszkańców.

 

Martwe ptaki należały w większości do gatunku wilgowronów, przedstawiciela wróblowatych. Według świadków ptaki jeden po drugim spadały z drzew, co wyglądało niesamowicie. Większość osób, które widziały tę scenę uznały to za coś niezwykłego.

 

Mimo, że do zdarzenia doszło przed dwoma dniami do dzisiaj nie wiadomość o mogło wywołać tak masowy pomór. Istnieją podejrzenia, że ptaki mogły zostać zatrute. Padły sugestie, że zwierzęta mogły spożyć truciznę, którą wyłożono na dachu pobliskiego centrum handlowego.

 

Aby jednak ustalić przyczyny śmierci ptaków ponad wszelką wątpliwość, konieczne są badania toksykologiczne, które są aktualnie przeprowadzane. Ptaki wyglądały na zdrowe, nie były wychudzone, więc ich śmierć musiała być przyczyną oddziaływania czynnika, który spowodował ich śmierć w szybkim tempie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Roni Tornado

W filmach s-f jest czasem

W filmach s-f jest czasem poruszany wątek spadającego na ziemię i rozbijającego się na oknach ptactwa, a przyczyną tego mają być zmiany zachodzące w magnetyzmie ziemskim. Reżyserowie takowych filmów zapewne chcą widzom przekazać to, o czym w massmediach wogóle się nie mówi. Niestety ludzie nie zauważają ważnego przekazu zawartego w filmach s-f i traktują je jako rozrywkę i wymysły ludzkie. Nie wiadomo dokładnie, co powoduje spadanie ptactwa na ziemię i jego zgon, można jedynie wysnówać przypuszczenia. Może przyczynia się do tego system anten naziemnych HAARP lub inna podobna instalacja, może to wina zmian w magnetyzmie ziemskim, a może to wina jakiegoś tajemniczego pola siłowego ?

Portret użytkownika maciejgracjan

Przegłeś pałke Kostek

Przegłeś pałke Kostek (spoter). Mam dość twoich oszczerstw i wyzwisk.
ZNIEWAŻENIE
"Zniewaga to ubliżenie komuś słowem lub czynem, ciężka obraza.
Najczęściej zewnętrzną jej postacią będzie słowo (użycie słów
wulgarnych, epitetów), gest, pismo (np. list o obraźliwej treści),
rysunek (np. karykatura), a nawet, jak się wydaje, zachowanie (np.
odwrócenie się plecami). To, czy dane słowo, gest bądź zachowanie uznane
zostanie za zniewagę, zależy od zdeterminowanych kulturowo w danym
środowisku i powszechnie przyjętych ocen, niezależnie od odczuć samego
pokrzywdzonego."
Sankcje i kara - art. 216 KK
„Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej
nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej
dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności".

Be yourself, no matter what they say

Strony

Skomentuj