Seria trąb powietrznych widziana na Bałtyku w pobliżu Polski

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj nad polskim morzem zaobserwowano liczne trąby wodne. Były one obserwowane na sporym fragmencie wybrzeża, ale nie dotarły w okolice lądu

 

Spektakularna seria trąb wodnych została zauważona w Polsce w różnych lokalizacjach. Pojawiły się doniesienia i zdjęcia zjawisk z okolic Gdańsk, Gdyni, Sopotu, Władysławowa, Jastarni i Chałupy.

 

Trąby wodne na Bałtyku to nie są anomalie pogodowe. Występują regularnie w letnich burzliwych miesiącach. Bardzo rzadko docierają do lądu, a nawet jeśli to szybko sie rozpraszają ze wzgledu na zupełnie inne ciśnienie atmosferyczne i wilgotność.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika piotrek

Ruscy próbują laserami

Ruscy próbują laserami obrotowymi z orbity zakłócić pogodę, ale nie tym razem mimo chmury bo inne warunki nie pozwalają się rozwinąć wirom. To odwet przez ich nieprzyjaciela, był taki co się z niektórymi nie witał i odwracał się tyłem, to też odwet za odebrane siłą serwery we Frankfurcie co go ominęły w wyborach a nawet kliku jego żołnierzy zginęło podczas tej akcji. Przedwczoraj zalał niemcom co najmniej dwie duże bazy podziemne gdzie było szkolone (unijne tajne wojsko islamskie), chyba się też potopili jak koty, wojsko do zadań specjalnych , gdyby Polska i Węgry były nadaj krnąbrne to kto wie , kto by tutaj przyjechał na Leopardach. Tak czy inaczej EPL bez pleców, więc i retoryka do Polski i Wegier szybko się zmieni.

Portret użytkownika Quark

Kurde naucz się najpierw

Kurde naucz się najpierw człowieku wysławiać poprawnie i z sensem bo tego się czytać nie da ! NIKT Cię nie popędza , wyścigów tu nie ma , na czas się komentarzy nie tworzy . W czym problem ??? Potem się dziwisz , że same minusy zbierasz .. Laserami obrotowymi to sobie można kulę dyskotekową oświetlać . 

Kolejny wariat .

Portret użytkownika Odwazniak

Skowronki gadają, że białe

Skowronki gadają, że białe czapki naprawiają pogodę maszynami przejętymi od złych, czego dowodem ma być piorun centralnie w mural z floydem. Faktycznie zauważam więcej owadów i ptaków, jakby było czyściej i wody więcej.. smugi na niebie dalej są, ale mniej widoczne, nie ma ewidentnych pasków na niebie, tylko takie bardziej kupki, co się z nich rozsypuje. Jakość powietrza lepsza - kaszlę mniej i mniej boli głowa. Pilnuję diety bezgluteno-bezpestycydo faktycznie, ale na robale nie wpływałem, a pojawił się nawet motyl taki w paski, co nigdy nie było. Świerszczy jak 30 lat temu. Roślinność umytą bez białego nalotu - świat przyrody pięknieje! Tylko starych drzew pilnować przed chciwcami... powinno być prawo, ze drzewa powyżej metra średnicy powinny być święte i nietykalne pod karą śmierci. Trudno artyści meblarze... wyrżnęli zbyt wiele. Oko za oko.

Portret użytkownika wszakapa

Witam . Napiszę tak ,jak jest

Witam . Napiszę tak ,jak jest . Jak okoliczne ptactwo ma wyjebne na te "trąby powietrzne " , to czemu szukacie sensacji ?!

Ptaszek, piesek, koń,krowa, czy łoś wiedzą lepiej od nas ...czy zbliża się nibezpieczeństwo .Takich "trąb" nad Bałtykiem jest kilkaset w ciągu roku .Szukacie sensacji .Po co ?! 

Strony

Skomentuj