Seria przypadkowych wypadków polskich polityków, czy coś więcej?

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2016 - European Parliament

W ostatnich miesiącach dochodziło do dziwnych wypadków samochodowych polskich oficjeli. Nie byłoby w tym nic zastanawiającego, gdyby nie pamiętny Smoleńsk. Wszyscy jesteśmy wyczuleni na to co się dzieje z rządzącymi Polską, dlatego warto się przyjrzeć jakim sprzętem poruszają się osobistości rządu, który dla wielu państw jest bardzo niewygodny.

 

Rząd pani Szydło ma zamiar wprowadzić podatki dla supermarketów, zastopować miliardowe napady na warszawskie kamienice oraz całkowicie zatrzymać wywóz bilionów watowskich pieniędzy.

Można wyliczać więcej posunięć, które powinny być już dawno wykonane, a które z jakichś powodów nie zostały zrealizowane. Wszyscy wiemy, albo podejrzewamy dlaczego tak było, dlatego to, jakie wyposażenie, jakie akcesoria i jakie pojazdy służą rządzącym jest tak istotne. Nie zapominajmy o dziwnych wypadkach głównego krytyka Unii Europejskiej, Nigela Farge, któremu w czasie jazdy samochodem "odpadło" koło. Jakimś cudem uszedł śmierci. Wiemy o wielu poprzednich akcjach z "podpiłowanymi" oponami niewygodnych polskich polityków.

Na dodatek mamy ciągle niewyjaśnioną sprawę samochodowej śmierci Rafała Wójcikowskiego, posła Kukiz 15. Tak wielkie nagromadzenie wypadków samochodowych, w tak niedługim odcinku czasu, musi skłaniać do przemyśleń. Proszę zobaczyć jak grube są drzwi limuzyny Trumpa. Gdyby taki pojazd posiadali pan prezydent i pani premier Polski, to można być pewnym, że "papierowe" cinquecento nie dało by rady. ( A może "pancerne"?)

 

Źródła:

http://zmianynaziemi.pl/wideo/czy-ktos-mogl-probowac-zabic-znanego-krytyka-ue-nigela-faragea

http://www.businessinsider.com/the-beast-presidents-limo-2015-2?IR=T

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/szokujace-informacje-na-temat-wypadku-posla-kukiz15-r...

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/75435-nigel-farage-mial-wypadek-nie-wyk...

http://www.focus.de/auto/ratgeber/sicherheit/neue-panzerlimousine-fuer-donald-trump-donald...

Ocena: 

3
Średnio: 2.6 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Antyparch

WOW !!! Bolec !

WOW !!! Bolec !

Aleś wymóżdżył !!!

Wiecie parszki po czym was można najszybciej poznać? Po waszym mentorskim tonie. A po chwili zastanowienia, przeciętny Polak widzi, że ktoś pieprzy jakieś nadrukowane we łbie bzdury. I przez to wyginiecie, bo już nie raz zarozumiałość wygubiła całe narody. Z wami parchami też tak będzie.

p.s. pozdrowienia od Winnetou.

965

Portret użytkownika Rodak

Czy to przypadki, gdy

Czy to przypadki, gdy ujawniono w internecie , że wydane zostało zlecenie na rząd, bo mafia sądownicza, adwokacka, i proikuratorska , na szczytach władzy, nie lubi tracic ogromnych pieniędzyz przekrętów watowskich, złodziejskiej reprywatyzacji i wielu innych przekrętów i to jest prawdopodobne, że są to ostrzeżenia dla rządu i jego członków, a w BOR wielu jest zaufanych fanów PO , Nowoczesnej , PSL i SLD, którzy wykonują określone zadania, przy ogromnym hejcie opozycji, która czuje sie winna i dąży do likwidacji Polski, bo wielu z opozycji jest obcych narodowo , a tym nie zależy na Polsce , a na własnych karierach io rob ia to na zlecenie obcych służb

Portret użytkownika SurvivorMan

To nie jest ani "PRZYPADEK",

To nie jest ani "PRZYPADEK", ani "COŚ WIĘCEJ"... To po prostu zwykła GŁUPOTA!
Brawura, olewatorstwo, niekompetencja, poczucie ze może się wszystko na tym świecie, oraz zwykłe polskie "a, jakoś to będzie"!!! TYLE!!!
Tak było w tym wypadku, tak było z oponą Prezydenta i tak było w Smoleńsku!
W przypadku Pani Premier było tak:
1. Zła organizacja przejazdu kolumny rządowej!
2. Niewłaściwe zasygnalizowanie "uprzywilejowania"!
3. Nadmierna prędkość!
4. Manewr wyprzedzania niezgodny z Kodeksem Drogowym!
5. Łamanie zasad poruszania się w kolumnie!
Pytanie moje jest takie:
CZEGO WIĘCEJ CHCIEĆ, BY DOSZŁO DO NIESZCZĘŚCIA NA DRODZE???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SN69ll

Samochody jadące w kolumnie

Samochody jadące w kolumnie uprzywilejowanej nie obowiązują przepisy kodeksu drogowego...mogą wyprzedzać na podwójnej ciągłej i jechać z prędkością większą od ustalonej na danym odcinku drogi...resztę pierdół które zamieściłeś szkoda komentować...następnym razem odrób lepiej lekcje, albo przestań oglądać tvn...

Portret użytkownika SurvivorMan

Ja i TVN... Widać żeś tu

Ja i TVN... Widać żeś tu świeżak... Szkoda Ci coś komentować? Czy może nie masz merytorycznych kontrargumentów???
Zapoznaj się z Kodeksem Drogowym, zanim zaczniesz się pienić...
Szczególnie polecam Art.32.4, oraz Art.53.2.1, Art.53.2.2, Art.53.2.3 
Żeby być pojazdem uprzywilejowanym jadącym w kolumnie, należy spełniać najpierw WSZYSTKIE warunki narzucane przez Kodeks Drogowy w tym zakresie!
Jeśli chodzi o wypadek Pani Premier:
Po pierwsze, nie ma mowy o uprzywilejowaniu, ponieważ był TYLKO SYGNAŁ ŚWIETLNY!
Po drugie, pojazd uprzywilejowany może nie stosować się do przepisów POD WARUNKIEM ZACHOWANIA SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI!
Po trzecie jazda w kolumnie NIE ZWALNIA KIERUJĄCEGO Z PRZESTRZEGANIA OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO!

Jak to powiedział Max Kolonko w odcinku dotyczącym tego wypadku: "Jest coś takiego jak Polska dwóch prędkości. Jedna dla władzy, druga dla ludzi".

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SN69ll

Widziszi jak tu nie posądzać

Widziszi jak tu nie posądzać cię o sympatię do tvn...ta stacja właśnie i jej podobne media twierdzą że brakowało sygnału dzwiękowego...co innego twierdzą świadkowie, a sam kierowca cienkasa niejest pewien bo słuchał głośnej muzyki...a jak chcesz się bawić w art. KD, to proponuję zestaw Art.53.1.2.c.

Jadąc dalej z tematem

1. Na podstawie jakich faktów twierdzisz że kolumna została źle zorganizowana.

2. Niewłaściwe sygnalizowanie uprzywilejowania potwierdza opozycja i ich media, prokuratura i              świadkowie twierdzą co innego, dlatego jest to najwyżej kwestia sporna.

3. Nadmierna prędkość...brak dowodów...chyba że uwierzymy tvn.

4. Manewr wyprzedzania niezgodny z KD...tu właśnie działa Art. 53.1.2.c.

5. O łamaniu jakich zasad chciałbyś podyskutować w tym punkcie ?

A na maxia za bardzo bym się nie powoływał...zdaje się że jego pszeszłość jest trochę kontrowersyjna.

Portret użytkownika SurvivorMan

Co to za pokręcona retoryka??

Co to za pokręcona retoryka??? To tak jakby powiedzieć, że skoro Ty wiesz kto to Tomasz Lis, to znaczy że prenumerujesz Newsweeka! Bzdura totalna, więc nie rób scen!

Ad.1 Na podstawie tego, że jazda w kolumnie (zgodnie z Kodeksem Drogowym) nie zwalnia kierującego z przetrzegania przepisów ruchu drogowego, a że nie była to kolumna uprzywilejowana, to o zwolnieniu z przestrzegania przepisów nie ma mowy!
Ad. 2 Dopóki się na 100% nie wyjaśni, czy były sygnały dźwiękowe oprócz świetlnych, to możemy sobie pogadać... Ale ok... Nawet jeśli uznać że była to kolumna uprzywilejowana i może w niektórych okolicznościach nie przestrzegać przepisów, to NIE ZWALNIA JEJ TO Z ZACHOWANIA SZCZEGÓWNEJ OSTROŻNOŚCI!!! A to pojęcie to temat rzeka...
Ad.3 - Spójrz na zdjęcie powyżej jak wygląda to pancerne Audi... Tak nie wygląda po zderzeniu z czymkolwiek auto jadące 50km/h...
Ad.4 - Manewr wyprzedzania niezgodny z KD, ponieważ:
          - Kierujący chcący wyprzedzać, ma obowiązek wykonać ten manewr znów - Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI!
 Z ciekawszych podpunktów dotyczących wyprzedzania:
         - Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.
 Ad.5  - Tu nie wiem o co Ci chodzi...
I na koniec... Zdarzenie z moich okolic, pokazujące, że pojazd uprzywilejowany NIE JEST (JAK CI SIĘ WYDAJE) ŚWIĘTĄ KROWĄ!!!
http://www.wykop.pl/ramka/1857084/radiowoz-na-sygnale-wjezdza-w-taksowke-moment-zderzenia-uchwycila-kamera/

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SN69ll

Według prokuratury kierowca

Według prokuratury kierowca cinkasa nie włączył kierunkowskazu...ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI !...co często podkreślasz, nic nie daje w przypadku, gdy sprawca wypadku nie sygnalizuje zamiaru skrętu lub zmiany pasa ruchu...Zaczyna mnie trochę śmieszyć ta dyskusja, ponieważ zaczynacie się zachowywać jak opozycja rządowa...próbujecie ubić pianę w czystej wodzie...mało tego według twojej i tych którzy często razem zwierają pośladki na ZnZ metodologii...kolumna z premierem powinna nieprzekraczać dozwolonych prędkości, przepuszczać miejscowych kierowców, wykorzystywać do przewozu członków rządu większe konwoje, jechać zderzak w zderzak i w asyście miejscowej policji...tyle że wtedy bili byście pianę z innych powodów...

Portret użytkownika SurvivorMan

Widzisz... Ty od razu

Widzisz... Ty od razu stosujesz PiSowsą retorykę, pt. "KTO NIE ZNAMI TEN PRZECIWKO NAM"! Skoro skrytykowałem przejazd świętych krów z Wiejskiej przez Oświęcim, to dla Ciebie z automatu sygnał, by połączyć mnie z opozycją... STOP!!! JEST TYLKO JEDEN PROBLEM: Ja jadę równo i z różnych powodów, po wszystkich pookrągłostołowych, postkomuchach z Wiejskiej! Bez wyjątku, czy to PO, PiS, PSL, czy SLD, oraz wszelkie odpryski tych partii!!!
Tak jeżdżą po polskich drogach święte krowy których bronisz tak zaciekle:
https://www.youtube.com/watch?v=zPevrMjojo4
Albo to:
https://www.youtube.com/watch?v=TKLGDOD5ayE
To jest normalne? Tak ma być według Ciebie???
A jak na tylnym siedzeniu będzie Tusk??? Też będziesz takim obrońcą???
I wiesz co??? Gówno mnie interesuje, której partii krawaciarz akurat siedzi na tylnym siedzeniu tego orszaku śmierci!!! Jak Ci kiedyś te pajace zabiją na drodze kogoś z rodziny, to inaczej będziesz śpiewał!!! BO ROBIĄ CO CHCĄ I TAKA JEST PRAWDA!!!
Przypier..lą w Ciebie a Ty co zrobisz??? Zajrzysz zakrwawiony na tylne siedzenie i powiesz "Oooo to Pani Premier... A to przepraszam... Proszę się nie przejmować... Wyleczę się na własny koszt"???
Zastanów się co Ty pieprzysz, bo tu nie chodzi o sympatię do tej czy tamtej partii.. Tu chodzi o bezpieczeństwo na polskich drogach, które i tak leży i kwiczy!!! A rządzący??? Zamiast przykład z góry dawać, sami zachowują się jak piraci drogowi!!! 
TYLE! Bez odbioru!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SN69ll

Czy ty czytasz przed

Czy ty czytasz przed wysłaniem to co piszesz...z prawie merytorycznej dyskusji z twojej strony...zrobiła się jakaś chisteryczna paplanina...

Ps. Przejżyj sobie statystyki z wypadków na drogach...i weź coś na uspokojenie...

Strony

Skomentuj