Seria brutalnych ataków na tle seksualnym w Niemczech – grupy młodych islamistów osaczały kobiety niczym zwierzynę łowną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ubogacenie kulturowe, którego tak pragnie europejska lewica postępuje chyba zgodnie z planem. W sylwestrową noc w Niemczech doszło do kilkuset brutalnych ataków na bawiących się ludzi. Grupki młodych islamistów sprowadzonych przez Angelę Merkel, urządziły sobie polowania na na kobiety. Doszło do setek przypadków prób gwałtu, molestowania seksualnego i rozbojów.

 

Młodzi islamiści organizowali się w kilkunastoosobowe gangi, osaczali kobiety, po czym macali je po piersiach, pośladkach i próbowali je gwałcić. Wiele z nich rozebrano do naga, a prawie wszystkie zostały okradzione. Do bezprecedensowej skali ataków doszło szczególnie w Kolonii, Hamburgu i w Stuttgarcie. Dowiadujemy się o tym dopiero teraz, ponieważ niemiecka policja starała się tuszować te zajścia, aby nie potęgować niechęci Niemców do przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Gdy poinformowały o tym niemieckie brukowce, początkowo nikt nie chciał wierzyć w tak szokujące doniesienia prasowe. Ostatecznie jednak policja potwierdziła, że do napaści rzeczywiście dochodziło, a nawet nadal mają miejsce kolejne. W samej Kolonii ataki zgłosiło 70 kobiet, a prawdopodobnie setki napadniętych postanowiło o tym nie donosić.

 

Islamiści polowali na kobiety w grupach liczących po kilkudziesięciu mężczyzn. Z niektórych zrywali ubrania, obrzucali je obelgami, opluwali a na koniec okradali. Sytuacja w Kolonii była tak zła, że miejscowe władze powołały sztab kryzysowy. Władze miast przez długi czas nawet nie zauważyły, że utraciły kontrolę nad tym co się w nich dzieje. Dziennikarze z Die Welt zastanawiają się jak to możliwe, że policja nie zauważyła zorganizowanych napaści tysięcy islamistów zorganizowanych w gangi.

 

Oczywiście poinformowano, że prowadzone są liczne śledztwa, ale najwyraźniej polityczna poprawność wtłoczona do otumanionych niemieckich głów nie pozwala na opisanie tego co się dzieje według aparatu pojęciowego stosowanego przez normalnych ludzi. Zresztą przez kilka dni milczały też niemieckie media starając się jakoś zamieść ten skandal po dywan.

 

Wiadomo że w samej Kolonii napastników było nawet półtora tysiąca, a teren wokół dworca głównego wygląda jak strefa wojny. Szef kolońskiej policji, Wolfgang Albers oświadczył na konferencjo prasowej, że to co dzieje się od noworocznej nocy "to nowy wymiar przemocy seksualnej".

 

Podobne problemy mają tez mieszkańcy Norwegii czy Szwecji, gdzie nawet wprowadzono szkolenia dla islamistów, podczas których namawia się ich do tego, aby jednak nie gwałcili europejskich kobiet. Jednak co z tego, skoro wzywają ich do tego muzułmańscy przywódcy religijni? Napaść seksualna jest przez wyznawców tej religii traktowana jako forma podboju zdobywanych obszarów i żadne lewackie bajanie tego nie zmieni.

 

Jest to też przysłowiowy "śmiech na sali", że niemieckie media, które tak bardzo niepokoją się rzekomo zagrożoną demokracją w Polsce, bezczelnie przemilczały setki, a może nawet tysiące ataków na tle seksualnym i rabunkowym dokonanych na tamtejszych kobietach. Wcześniej te same media wzywały do cichej zabawy bez fajerwerków, które mogą przypominać islamistom "traumę wojny w Syrii". Jak się okazało traumę przeżyły raczej tysiące Niemek, a politycznie poprawne media przez 5 dni nawet się o tym nie zająknęły i do dzisiaj mówią o tym zdawkowo, obawiając się potęgowania niechęci do tych, młodych islamskich bandytów.


 



 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen




Komentarze

Portret użytkownika H.R.

W świetle zarzutów stawianych

W świetle zarzutów stawianych w Unii Polsce na temat rzekomego ograniczania wolności mediów, warto zapytać ich, jak się ma do tego rzekoma "wolność" i "rzetelność" mediów niemieckich, skoro nawet ich państwowa TV przez 5(!) dni milczała na temat tych zajść????? Jak do tego celowo sprowadzanego do Europy zagrożenia ma się niedawny pomysł tej c...py z Polski, ponoć lewej dupy Tuska, która jest tam jakimś komisarzem i wyskoczyła z pomysłem nowelizacji przepisów i utrudnieniem obywatelom dostępu do broni !??To wszystko są celowe działania. Celowo sprowadza się BEZPRAWNIE hordy semickich najeźdźców, celowo neguje się i prześladuje ugrupowania nacjonalistyczne w Europie, celowo pozwala się tym nielegalnym, bezprawnie przebywającym w Europie dzikim Semitom na dalsze łamanie prawa i celowo usiłuje się rozbroić nasze społeczeństwa, wprowadzając utrudnienia w dostępie do broni, bo to rzekomo zagrożenie i czasem z tej broni giną ludzie. To gigantyczna bzdura, bo nieskończenie więcej ludzi ginie zabitych przez samochody, a żaden z tych brukselskich EUropedałów nie krzyczy, żeby zabronić dostępu do samochodów i ograniczyć ich sprzedaż. Wczoraj widziałem w niemieckiej TV tego amerykańskiego pajaca Obamę, który wylewał rzewne łzy przed kamerą na konferencji prasowej z powodu śmierci kilkunastu uczniów zastrzelonych przez takiego samego jak on pojeba, w szkole. Przy okazji co powiedział??? Oczywiście to, że chce ograniczyć dostęp obywateli do broni! To było już totalne przegięcie z pajacowaniem tego cymbała i było to po prostu obraźliwe zachowanie w stosunku do widzów. Tak samo obraźliwe dla Niemców były wypowiedzi polityków i pani burmistrz Kolonii, w których kłamliwie przekonywali widzów, że nie wolno tych bandytów nazywać Imigrantami, bo to błędny skrót myślowy, a poza tym nie mażadnych dowodów że ci bandyci pochodzą z tegorocznych imigrantów. Takie wypowiedzi są nie tylko obraźliwe, ale zarazem wyraźnie pokazują, że rząd Niemiec czynnie bierze udział w tych bandyckich procederach i przyzwala na nie. O tym też świadczy bierna postawa policji we WSZYSTKICH miastach, gdzie doszło do tych brutalnych napaści. Ta bierność nie była przypadkowa przez swą jednostkowość, ale miała miejsce we wszystkich miastach, to była reguła, a to oznacza, że policja miała rozkaz nieinterweniować. To znaczy, że zgodnie z zaleceniem rządu Merkel, te semickie paparuchy, nielegalnie przybyłe i nielegalnie wciąż przebywające w Europie są pod OCHRONĄ RZĄDU MERKEL ! I tego faktu nie da się ukryć i nie da się zamieść pod dywan. Nie wspomnę o cichym, dyskretnym "karaniu" obywateli Bawarii i Alpenlandu za sprzeciwy, palenie heimów dla "uciekinierów" i demonstracje przeciwko nielegalnemu przyjmowaniu tych rzekomych "uchodźców". Krótko to ujmując, rząd federalny w Berlinie zdradził Republikę i jej interes narodowy. Tusk, synku, nie styd ci za twoją "mamusię" Angelę? Pewnie nie, boś taki sam, jak i "mamusia".

Portret użytkownika Rodak

To było do przewidzenia, że

To było do przewidzenia, że wczesniej niz później dojdzie do tego rodzaju  przestepstw, a Merkel ukrywała wczesniejsze  zagrożenie bezpieczeństwa  swoich Obywatelii. A Niemcy chca u nas zaprowadzać  porządek, gdy nie potrafia u siebie zapanowac nad  stworzonym przez nich samych bałaganem.

Portret użytkownika Zenek :)

1. "Kolonia okolo 1000

1.
"Kolonia okolo 1000 muslimow i murzynow 5 dni sprawa byla tuszowana do dzis 100 zgloszonych napadow w tym gwalty i zero w mediach ale wiele zagranicznych turystek sie zglosilo do swoich konsulatow bo i dokumenty zostaly skradzione dlatego wyszla sprawa. Niemcy sa obywatelami 2 kategorii i jak im sie krzywda dzieje to scheiß egal , Hamburg podobnie teraz dochodzi i Stuttgart. W niemieckich mediach ostro sie krytykuje tych co mowia ze to imigranci tzw uchodzcy. Zero policji , zero namierzynia skradzionych komorek . Do dzis ANI 1 SPRAWCA NIE ZOSTAL ZATRZYMANY. Nie daj boze bedzie to tzw uchodzca. "

2.
"Były doradca Nicolasa Sarkozy’ego, Maxime Tandonnet, na łamach francuskiego dziennika „Le Figaro”:

"Osiągnąłem już taki poziom obrzydzenia i odrazy, że najchętniej bym milczał. Ale sumienie mi na to nie pozwala. Ogromna fala imigrantów, głównie młodych mężczyzn, ucieka z Iraku i Syrii do Europy, pozostawiając za sobą garstkę kobiet, jazydek, które w ich miejscu walczą z Państwem Islamskim. Kobiety walczą, a mężczyźni uciekają. Fajnie, co? A Europa rozlewa łzy nad tymi mężczyznami i szeroko otwiera im swoje drzwi. Jazydki i chrześcijanki są więzione przez Państwo Islamskie, publicznie gwałcone i torturowane. Sprzedaje się je w niewolę. I gdzie są feministki? A gdzie obrońcy praw człowieka? Europa sączy obłudę, tchórzostwo, ślepotę, do tego stopnia, że robi się od tego niedobrze. To, że Europa na coś takiego pozwala, na takie barbarzyństwo, to hańba absolutna! Polityka, chęć do działania, do podejmowania decyzji, zdechła w Brukseli już dawno jak stara opona. Zastąpił ją tani moralizm propagowany przez najgorszych klaunów. Dziękujemy droga Komisjo, jesteś aż za dobra dla nas. Dziękujemy. Bruksela domaga się, by nasze (francuskie-red.) gminy przyjęły 36 tys. imigrantów, jakby nie miały ich już wystarczająco. Każdy poucza każdego. Papież Franciszek (i mówię to z największą przykrością) robi dokładnie to samo. Poucza nas, katolików, ilu muzułmanów powinniśmy przyjąć. Jednocześnie nie zająknął się słowem o mordowanych na Bliskim Wschodzie chrześcijanach. Jak to możliwe, że Watykan nie zamienił się jeszcze w obóz dla chrześcijańskich uchodźców? Co tu się dzieje, bo nie rozumiem? — pyta były doradca byłego prezydenta Francji. Jego zdaniem Europa, która „pozwala na mord chrześcijan o dwa kroki od siebie, z tchórzostwa i zaślepienia, jednocześnie chełpiąc się swoją własną dobrocią, rezygnując po drodze ze swoich granic, to Europa, która jest w trakcie poddania się najgorszemu rodzajowi totalitaryzmu i niewolnictwa, którym jest islam. To Europa u końca swojej drogi — dodaje Tandonnet. Najgorszymi hipokrytami, uważa politolog i historyk, są Niemcy." "

3.
"Ludzie, a nie macie czasami takiej myśli, że ktoś to celowo robi... Wpuszcza obcych kulturowo i w sumie to i rasowo "emigrantów" do ospałej Europy, toleruje ich "wybryki" i czeka aż miejscowi ludzie zaczną się burzyć i dojdzie do samosądów... A wtedy .....

Owszem. To co się dzieje przypomina zamysł wprowadzana ACTA tylnymi drzwiami. Nie dało się wprowadzić ograniczeń swobód obywatelskich normalną drogą prawną, bo ludzie zaprotestowali robiąc demonstracje, to ktoś wymyślił, że dokona najpierw inżynierii społecznej, wprowadzając bezprawie. Wynikiem tego może być wprowadzenie ograniczenia swobód poprzez wymuszenie poparcie u obywateli. A dlaczego w Niemczech? Bo Niemcy są narodem zdyscyplinowanym na tyle, że są przez to wręcz ubezwłasnowolnieni jak stado baranów. I tam najłatwiej jest wprowadzić takie ograniczenia. A co po Kolonii zrobią pokrzywdzeni Niemcy? nic. Będą czekać na "sprawiedliwość wynikającą z prawa". Czyli będą czekać aż sprawa umrze śmiercią naturalną, bo władze nic nie zrobią."

4.
"Oburzenie to można wyrażać jak ktoś publicznie załatwi się na chodnik. Ciekawe że meczety w Europie ochraniane są przez wojsko i policję a rdzenne Europejki na dworcach i w miejscach publicznych zostawione są na pastwę Arabów, nawet dzieci na placach zabaw są bez ochrony policji czy wojska murzyni i araby mogą z nimi wyrabiać co się rzewnie podoba a sprawy zwłaszcza gwałty na dzieciach przez muzułmanów w Anglii w Niemczech, Szwecji są tuszowane przez policję i skrzętnie przemilczane przez media - ,,wolnościowe zachodu". "

5.
" Przetestowały muślimy, wiedzą, ze wszystko im wolno. Za komuny ( choć oczywiscie cos takiego nie miałoby m-ca). Ulice wokół placu zostałyby zablokowane przez ZOMO. Chłopaki zostawiłymy 1 ulicę jako wyjście. Najpierw potrzymaliby na mrozie prtrzez parę godzin muślimków polewajac ich lodowatą wodą. A potem dla rozgrzewki ścieżka zdrowie.

A tak w ogóle to przy takiej postawie policji Niemcy zaczną brać sprawy we własne ręce. Nazistowskie bojówki typu rosyjskiej Bojowej Organizacji Rosyjskich Nacjonalistów mają Niemcy zapewnione. Za rok-dwa. a w perspektywie rządy Adolfa. "

6.
"jezdze czesto z Holandii do Polski pociągiem przez NIemcy. To, co sie dzieje od pól roku to masakra. Dworce kolejowe są bardzo niebezpieczne - czarno od czarnych/arabskich facetów, wchodza wszedzie, nawet do zatrzymujących sie pociagow miedzynarodowych, przechodzą przez wagon, kradnąc co sie daje, wysiadają od razu, albo na nastepnej stacji, ktora jest za np. 20 minut. Przesiadka wieczorna (niestety konieczna) to igranie z losem. Jechalam przed swietami i po nowym roku - na szczescie z powrotem było b. zimno, to ich trochę przetrzebiło z peronow, ale przedtem robili raban, policja była, ale to przeciez nie jest normalne. Nie mowiac o tym jaki syf robią. Niemcy obecne robią sie rynsztokiem, a były takie czysciutkie. Przestrzegam podrozujących. "

7.
" Pan Tusk powinien w trybie pilnym zorganizować nadzwyczajne posiedzenie rady UE NA TEMAT ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA W KRAJU SOJUSZNICZYM .Trzeba pomóc Niemcom dodatkowymi patrolami policji i międzynarodowymi SIŁAMI PORZĄDKOWYMI, bo jak twierdzili bohaterscy niemieccy funkcjonariusze nie było sposobu na przebicie się przez hordy agresywnych wypasionych byków o rysach negrów albo nawet arabskich ale za to ze spuchniętymi jajami ,napastujących, okradających niemieckie kobiety na dodatek w miejscu publicznym. A to dopiero początek. Są dopiero pół roku........ "

8.
" Demokracja to nie tylko możliwość wypowiedzenia się, ale też dostęp do Informacji i ochrona obywateli.

Ostatnie wydarzenia w Kolonii, Monachium, Berlinie, Hamburgu i wielu innych niemieckich miastach stawiają pod znakiem zapytania "Stan Demokracji" w BRD. Nasuwają się pytania : "Czy obecny rząd federalny panuje nad sytuacją ?", "Czy prawa autonomiczne ludności są przestrzegane ?", "Dlaczego rząd wprowadził cenzurę na te wydarzania?". "Czy UE planuje wprowadzenie zarządu komisarycznego , który zastąpiłby obecny nieudolny rząd?".
zatroskany łamaniem demokracji w BRD obywatel polski.

9.
A tu? O net kłamie, zataja, na polecenie niemieckich szefów. /spacje konieczne, cenzura/.

Rzekomo " O sprawie zrobiło się głośno dopiero dzisiaj" czyli w dn. 05 stycznia. Kiedy rzekomo "dopiero" miały zacząć się zgłaszać ofiary. Tymczasem konferencja ....

Raczej nie. Przestępstwo, aby skutecznie schwytać przestępcę, zgłaszane jest jak najszybciej. Zgwałcona nie pójdzie po kilku dniach zgłosić gwałtu, bo to wtedy jest już pozbawione sensu. To samo dotyczy kradzieży. Kradzież dokumentów może mieć przykre następstwa. Dlatego nikt nie odkłada takich rzeczy na "za kilka dni". Tutaj raczej mamy do czynienia z wyciszaniem spraw przestępstw. Czyli rząd i urzędy niemieckie działają na niekorzyść poszkodowanych i na korzyść przestępców. Może nie są z przestępcami w zmowie, ale ta spolegliwość wobec przestępców też nie jest przypadkowa. Dlatego z dużą dozą pewności można powiedzieć, że za takim działaniem policji, mediów i rządu stoją konkretni ludzie, którzy podjęli decyzję o wyciszaniu przestępstw. Być może oni są w zmowie z tymi "inżynierami społecznymi", którzy aktualnie prowadzą tą inżynierię. Ale to by znaczyło, że dzieje się to na poziomie rządu. Być może na poziomie Merkel. "

(http://wiadomosci.onet.pl/swiat/poruszenie-w-niemczech-po-serii-atakow-na-kobiety/we81wc)

Bo polityk to taka ku.wa ku.ew - wszystko zrobi dla utrzymania się na stołku..... a wyborcy jak wierni to dla niego MOTŁOCH, to NARZĘDZIE DLA ZDOBYCIA I UTRZYMYWANIA SWOJEJ WŁADZY....... A ponieważ biblijny NAZIZM wymaga OFIAR nim zaprowadzi te swoje NAZI WORD ORDER.... to są właśnie prowadzone TESTY SPOLEGLIWOŚCI NARODOWEJ..... na niemkach.......

Ciekawym jest także co zrobi policyjna czy urzędnicza ku.wa jak to kogoś z jego rodziny ci żydowscy terroryści zamordują czy zgwałcą..... Zacznie wtedy WYĆ DO NIEBA Z OBURZENIA..... czy też jak PRZYKŁADNY GEJROPEJSKI KRETYN...... UKAMIENUJE SWOJĄ ŻONĘ/ DZIECI za WPADKĘ z semickim terrorystą...... za to ŻE SIĘ ODWAŻYŁA POSKARŻYĆ W URZĘDZIE sprowadzając na rodzinę hańbę.....?

A wiecie co na to "wasi kapłani" czyli kryptożydzi w myckach i sutannach? Ich polityczni bracia głoszą "Arbeit macht Free", oni "CIERPIENIE USZLACHETNIA"......czy "ŻYJECIE BY.... WIERNIE....SŁUŻYĆ... INNYM"..... WIEC CIERPCIE I SIĘ IM SPOWIADAJCIE Z NIEGO BY W ZAKRYSTIACH MIELI BEKĘ Z WASZEGO KRETYNIZMU...... ŻE IM DAJECIE NA TACĘ ZAMIAST POGONIĆ NA KOPACH WRAZ ZE SPONSORAMI "ARABSKIEGO" TERRORYZMU.....

Bo to dopiero POCZĄTEK 3.5 ROKU BOLEŚCI. 3.5 ROKU BESTIALSKIEGO TERRORU WASZYCH "DOBRYCH ŻYDKÓW".....

A i nie wyjcie o pomoc do Boga(*).... mieliście go w dupie jak nawoływał do nawrócenia więc WYMIERAJCIE jak oddane żydowskiemu nazizmowi.... intelektualne i emocjonalne eunuchy....... Janczarze Biblijnej Bestii.... bo jej po swoich katolickich bluźnicach cześć oddajecie.

(*) - wycie zaś do demona jezuska czy biblijnej bestii maryji sprowadzi zaś na was kolejne zastępy żydowskich terrorystów z Azji czy Afryki byście się mogli DOGŁĘBNIE z nimi INTEGROWAĆ jako wyznawcy "WIARY O WSPÓLNYCH (voodooistycznych) KORZENIACH"

Portret użytkownika Alien1974

To właśnie wasz cudowny

To właśnie wasz cudowny Kościółek sprowadził Muzułmanów do Europy, bo owieczki są niegrzeczne i ośmieliły się odejść od Kościoła, a utrzymanie takiej masy nierobów i świątyń ze złotymi klamkami kosztuje, a jak to mówi stare przysłowie, jak trwoga to do Boga - bóg potwór i sadysta już na was czeka, żebyście wrócili do Kościółka i przynieśli dużo pieniążków. Jak rząd Polski Donalda Tuska w 2012 roku gwałcił psami w Sądzie Rejonowym w Kaliszu, to nikt z superkato...lików z Pejsbooka nie zareagował, polecieli tylko dać grubaśne koperty czarnym gwałcicielom z Lichenia, bo seks z psem diabeł Szatan rzuca uroki. UOP ABW policja byli agenci Stasi oraz wysocy funkcjonariusze Ubecji zrobili zoofilski przektęt na PSA i wszystko cacy jeden samobójca w tą czy w tamtą coza różnica. Policja i tajne służby zterroryzowały pół Wielkopolski, żeby tylko zadowolić czarną mafię. Ale wy kochacie gwałcicieli własne dzieci dajecie w łapy morderców i gwałcicieli w czarnych jak smoła kieckach, to jeden przygłup załatwiony na psa to żaden problem. A później wszyscy udali się na ciepłe emeryturki, prezydent Poznania Grobelny, prezydent Kalisza Pęcherz, dzielny burmistrz pewnego małego miasteczka, Donald Tusk na ciepłą posadę, Bronek miał dostać reelekcję, ale zaczął skakać po fotelach w Japonii i nawet biskupi w bronkobusach nic nie pomogli oszedł z kretesem czyszcząc pałac jak ten ubek z Kalisza co wsadzał kobietom psy między nogi. Wszyscy dostali cieplutkie posadki albo emeryturki a ofiara ubeckiego gwałtu na psa zdycha z glodu, bo jeszcze nie wykończyły go leki z psychiatryka na samobojstwo. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Polskie sądownictwo jest

Polskie sądownictwo jest rodem z Ukrainy, te biedne dzieci co tu piszą romantyczne dyrdymały nie wiedzą jak jest. Wszystko co piszesz jest prawdą - bardzo bolesną. Na świecie do 2014 roku 5 milionów ludzi zamordowano szemranymi lekami stosowanymi w psychiatrii - to są oficjalne dane z WHO i nikogo to nie rusza. Dlatego te dzieci omijają prawdę bo łatwiej im bić romantyczną pianę złudzeń.

Portret użytkownika n..

Oj tam, oj tam, przecież

Oj tam, oj tam, przecież Niemcom potrzebny "na gwałt" przyrost naturalny i jakieś nowe mocne geny, więc o co tyle krzyku? Jakby tylko same "planowane" dzieci się rodziły to ludzkość dawno by wymarła a ponadto, prawie wszystkie dzisiejsze młode europejskie siksy lubią "ten sport" i "tego" stale pragną, więc bezmyślnie zeszmacają się z byle kim i byle gdzie chętnie opróżniając kolejne obolałe jądra! (poza nielicznymi i oczywistymi chwalebnymi wyjątkami jak np. u szanujących się kobiet ŚJ)

Portret użytkownika PIRI PIRI

Po fakcie zawsze wychodzi, że

Po fakcie zawsze wychodzi, że w prostocie siła... Także w myśleniu. Z innej beczki: większość podświadomie! świadomie WIE, że rządzą nami DEBILE, głupcy... I teraz pytanie... skoro widać to jak na przysłowiowej dłoni, zaznaczam, większość to po prostu czuje, wie, u władzy są idioci, A ludzie myślący, dobrzy, itp.gniją gdzieś w tym czymś czyt.system Smile skoro tzw.dobrych, mądrych nie ma u władzy, to musi być grupa, ktoś, zwał jak zwał, kto do tego nie dopuszcza... Szklanka wkrótce się przeleje... myślcie.

Strony

Skomentuj