Seria alarmów bombowych w amerykańskich samolotach

Kategorie: 

Delta Air Lines - źródło: public domain
W Stanach Zjednoczonych pojawiły się groźby zamachu bombowego - policja musiała ewakuować pasażerów i przeszukać samoloty na kilku lotniskach. Ostatecznie okazało się, że były to fałszywe alarmy.

 

Policja otrzymała w sobotę informacje o bombie, która mogła znajdować się na pokładzie samolotów linii lotniczych Delta i Southwest Airlines. Amerykańskie myśliwce eskortowały dwa samoloty na lotnisko w Atlancie, gdzie pasażerowie zostali natychmiast ewakuowani a policja zaczęła szukać bomb, których ostatecznie nie znaleziono.

 

Dzień później pojawiły się kolejne groźby zamachu - dwa samoloty pasażerskie wylądowały w Seattle a trzeci został przekierowany na lotnisko w Dallas. Również i w tym przypadku nie wykryto żadnej bomby. W niektórych przypadkach groźby zamachu pojawiły się na Twitterze a służby wzięły je na poważnie. Na szczęście okazało sie, że żaden lot nie był w rzeczywistości zagrożony, jednak pasażerowie byli przerażeni.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Krystian

Propaganda

Propaganda :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oni dobrze wiedzieli ze nie ma tam bomb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale przez takieeee sytuacjeeeeeeeeeeeeeeeee wzbudza w spoleczenstwie strach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktore samo zacznie domagac sie wiecej kontroli i policji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MANIUPLACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Kazek12

Przygotowywanie atmosfery w

Przygotowywanie atmosfery w USA, do zastosowania wytycznych Dennisa Bushnella, głownego naukowca z NASA z Longley, ogłoszonego 2 lipca 2001 r na temat przygotowywanej wojny przszłości circa w 2025 r. przez Iluminatów, a opublikowanego na łamach NASA 2 październik,a 2013 r. - You Tube. com/watch ? v = dyjw 17UnvFs.
Ogłaszanie tego to własnie przygotowanie do wojny przyszłości , przeciwko Obywatelom USA i całej populacji na Ziemi, przy popmocy broni laserowej, wi ązkowej oraz promieni lub fal elektromagnetycnych.
Strzeżcie się ludzie tych ogłaszających nowa religię, bo to co oni podaja do wierzenia , to tak jak w reliogiach, musisz wierzyć , choć nie możesz sprfawdzic.

Skomentuj