Serce przeszczepione człowiekowi od świni GMO okazało się niestabilne elektrycznie

Kategorie: 

Źródło: tg

Pierwszy na świecie pacjent, któremu wykonano ksenoprzeszczep serca od świni, przeżył dwa miesiące. Jak na standardy współczesnej medycyny to ogromny okres, choć naukowcy wciąż ustalają przyczyny śmierci mężczyzny. Przez całe dwa miesiące rehabilitacji człowiek bardzo szybko wracał do zdrowia. W rezultacie znaleziono potencjalną przyczynę, która mogła doprowadzić do śmierci. Są to „nieoczekiwane zmiany elektryczne” w sercu świni. Jego przewodnictwo elektryczne, ze względu na modyfikacje genetyczne, najwyraźniej okazało się niejednorodne.

 

Naukowcy z University of Maryland przeprowadzili w styczniu tego roku historyczną operację przeszczepu serca u mężczyzny z niewydolnością serca od świni GMO. 57-letni pacjent praktycznie nie miał szans na przeżycie nawet z sercem od dawcy. Podejmując wszelkie ryzyko, przeprowadzono operację eksperymentalną. Udało się. W ciągu dwóch miesięcy rehabilitacji pacjentka szybko wróciła do zdrowia. Jego stan gwałtownie się pogorszył w połowie marca, a przyczyna śmierci jest nadal badana.

 

Po przeanalizowaniu danych EKG wiadomo już, że przeszczepione serce wykazało nieoczekiwane zmiany elektryczne, zgodnie ze stroną internetową uniwersytetu. Oznacza to, że jest mało prawdopodobne, aby śmierć była spowodowana niewydolnością serca lub odrzuceniem narządu.

 

Sygnały elektryczne w sercu świń zwykle przemieszczają się bardzo szybko. Sygnały te przemieszczają się szybciej niż w ludzkim sercu. Tymczasem u pacjenta po operacji sygnały rozchodziły się dość wolno, a momentami nawet wolniej niż typowe sygnały w ludzkim sercu. W tym samym czasie rytm serca był prawidłowy.

 

„Zmiany genetyczne wprowadzone w narządzie w celu zmniejszenia ryzyka odrzucenia układu odpornościowego nie były przyczyną nieoczekiwanych wyników widocznych w EKG” – skomentował współautor badania, Muhammad Mohiuddin.

 

Zdaniem naukowców serce świni przeszło liczne zmiany w nowym środowisku ludzkiego ciała, więc jedna lub więcej z tych modyfikacji może mieć wpływ na układ przewodzenia prądu. W przyszłych badaniach ważne jest dokładne określenie tych czynników, aby zminimalizować ryzyko dla dalszego rozwoju technologii ksenotransplantacji i jej wdrożenia w praktyce klinicznej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Szkarłatny

Dlaczego nikt nie pisze i nie

Dlaczego nikt nie pisze i nie mówią w ścierwomediach o tym że liderzy G20 zatwierdzili obowiązkowy paszport kurwidowy/zdrowotny do podróży międzynarodowych? Jeżeli to wejdzie to już jest po nas, bo za chwilkę zlikwidują pieniądz i dołożą do tego paszportu wszystko co możliwe tak jak w chinach łącznie ze "śladem węglowym" czas zacząć rozpie.r.dalać ten system i jego elektroniczne uszy i oczy, to już nie są żarty!!!!!!!!!

Portret użytkownika Mruuuczek

Wreszcie ktoś kto zaczyna

Wreszcie ktoś kto zaczyna rzoumieć.

Widzę to tak żetylko Judyty mogą coś zdziałać. Budowane struktury zinfiltrują i zlikwidują.

Sprawdź 13sty rozdział księgi Judyty."

""4 I odeszli wszyscy od [Holofernesa], a w sypialni nie pozostał nikt od najmniejszego do największego. Wtedy Judyta przystąpiła do jego łoża i powiedziała w swym sercu:
«Panie, Boże Wszechmogący,
spójrz łaskawie w tej godzinie na dzieło rąk moich
w celu wywyższenia Jeruzalem!
5 Oto teraz jest odpowiednia chwila, aby odzyskać Twoje dziedzictwo
i spełnić mój plan zgładzenia wrogów,
którzy przeciwko nam powstali».
6 I podeszła do słupa nad łożem przy głowie Holofernesa, zdjęła jego miecz ze słupa, 7 a zbliżywszy się do łoża ujęła go za włosy i rzekła: «Daj mi siłę w tym dniu, Panie, Boże Izraela!» 8 I uderzyła go dwukrotnie z całej siły w kark, i odcięła głowę1."

Portret użytkownika spokoluz

Trzeci raz ten artykuł juz

Trzeci raz ten artykuł juz zagościł na znz - promujecie świńskie życie czy co !? A jeśli promujecie to są filmiki z ukropświnką - może zapodajcie na znz świńskie morały z tych filmów aby każdy mógł sobie wyrobić swoje własne zdanie na ten temat. Przyczynicie się do szerzenia demokracji i wolności słowa.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika inzynier magister

naukowcy mengele robią takie

naukowcy mengele robią takie doświadczenia i jeszcze piszą że to sukces !!! ludzie mają już wyprane mózgi do cna ! nowy hitleryzm NWO pełną gębą i nikt nie reaguje ! to oznacza że będą mordować już za jakiś czas oficjalnie w ramach depopulacji ! i też ogłoszą to za sukces !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Tak tak ,  i tu tesz siem s 

Tak tak ,  i tu tesz siem s  ciebie  zgadzam , zamiast serca  od  świni powinni mu  zainpalntować kilka zdrowasiek i   różańców -  inschtalator   ty to masz łeb nie z tej  ziemi , kosmiczne myśli tobą  przemawiają  i  jasność niebiańską   którą emanujesz   namiestniku krulewski  gipsowy ty nasz ....... idź na  tą drogę   różańcową   , daj przykład   nam  i NIGDY NIE  WRACAJ  namiestniku szydowski  do ziem   Słowiańskich .

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj