Separatyści zestrzelili ukraiński samolot transportowy - zginęło 49 osób

Kategorie: 

IŁ-76 ukraińskich sił powietrznych - źródło: internet

Nad Ługańskiem zestrzelono duży wojskowy samolot transportowy typu IŁ-76. Według nieoficjalnych jeszcze informacji śmierć poniosło 49 osób, które znajdowały się na pokładzie maszyny.

 

Powstańcy walczący z neobanderowskim rządem z Kijowa osiągnęli kolejny sukces. Korzystając z wyrzutni rakietowych i ciężkich karabinów maszynowych, skutecznie ostrzelali oni ukraiński samolot podchodzący do lądowania, doprowadzając do jego zniszczenia. Prawdopodobnie nikt ze znajdujących się na pokładzie nie przeżył.

Źródło: wikipedia

Ukraiński IŁ-76 to samolot z siedmioosobową załogą. Na jego pokładzie może się przemieszczać do 170 żołnierzy. W tym wypadku do Ługańska leciała rotacyjna zmiana kontyngentu wojskowego. Oprócz tego samolot przewoził pojazdy, broń i racje żywnościowe.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika koń który mówi

Mam następujące pytanie:

Mam następujące pytanie: gdzie są obserwatorzy ONZ? Czyżby dlatego ich nie było, że raporty byłyby bardzo nieprzyjemne dla Ukrainy i szybko okazałoby się, że to co robi rząd marionetkowy w Kijowie to zwykłe ludobójstwo?

Portret użytkownika Nostra Damus

Powoli wychodzą na jaw

Powoli wychodzą na jaw szczegóły.
Kijów jest wkurzony, bo na pokładzie byli najemnicy - 40 sztuk z bombowego zachodu. Podobno byli amarykańce i germańce na pokładzie, może jeszcze inni płatni mordercy. Pozostałe 9 ofiar to obsługa samolotu, ukraińcy.
Prezydent Szokoszenko, morderca z powołania, zapowiedział odwet.
Odwet za co? Za to, że ludzie bronią się przed faszyzmem?
Facet, weź się za robienie czekolady, może ominie cię latarnia.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika koń który mówi

Coś jest na rzeczy. Podobnie

Coś jest na rzeczy. Podobnie jak systemy S300 i S400, których pojawienie się wzbudza popłoch. Tak było m.in. w Syrii gdzie USA bardzo szybko odstąpiło od planów agresji zbrojnej gdy tylko Putin poinformował, że w drodze są S400 dla Syrii.

Portret użytkownika Dominus

Tobie syfilis totalnie

Tobie syfilis totalnie POdziurawil muzg! Twoj przypadek jest clinicznie beznadziejny! Ty sie nie nadajesz nawet na kompost; jad, zaklamanie i nienawisc plynaca w twoich zylach sa toksyczne dla srodowiska naturalnego. Wracaj skad przyszedles!

Strony

Skomentuj