Sensacja w Izraelu. Ministerstwo Zdrowia twierdzi, że nikt tam nie umarł na COVID do 50 roku życia

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

W Izraelu doszło do wyjątkowej sytuacji, która ma potencjał zmienić nasze dotychczasowe rozumienie pandemii COVID-19. Kiedy na początku kryzysu zdrowotnego Izrael od samego początku był prymusem sanitarnego totalitaryzmu, a później, gdy pojawiły się tak zwane szczepionki społeczeństwo podzieliło się na zaszczepionych do granic możliwości i tych, którzy nieufnie podchodzili do szczepień. Teraz jednak, informacje ujawnione przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia wywołują poważne pytania dotyczące naszej oceny pandemii i tego co nam zrobiono w imię walki z wirusem podobnym do grypy sezonowej.

 

Ministerstwo Zdrowia Izraela zmuszone przez sąd, opublikowało dane dotyczące śmiertelności COVID-19 wśród osób poniżej 50 roku życia, bez chorób współistniejących. Wynik? Zero zgonów. Wydaje się to zaprzeczać dominującej narracji o groźnej pandemii stulecia. Te nowe informacje wydają się potwierdzać tezę, że pandemia opiera się na pozytywnych testach, a nie na rzeczywistej śmiertelności. Jak można to interpretować?

 

Po pierwsze, zgony oznaczone jako spowodowane przez COVID-19 były przeceniane. Spadł z drabiny, zmarł na Covid. Zginął w wypadku samochodowym? Umarł na koronawirusa. To oznacza, że ci, którzy zmarli i mieli pozytywny test na COVID-19, zmarli na skutek chorób współistniejących, a nie samego COVID-19, czyli tak naprawdę nie wiemy, ile osób zmarło z powodu COVID-19. Zatem wygląda na to, że lekarze masowo fałszowali dokumentację medyczną. Do ustalenie jest czy robili to dla pieniędzy czy ktoś im kazał. 

Po drugie, te dane mogą mieć wpływ na nasze zrozumienie COVID-19 na całym świecie. Jeśli ta tendencja obserwowana jest w Izraelu, dlaczego nie miałoby być tak samo w innych krajach? Zgodnie z WHO, COVID-19 jest chorobą międzynarodową, o wspólnych cechach, bez względu na rasę i geografię.

 

Po trzecie, nasuwa się pytanie, dlaczego tak obsesyjnie szczepiono osoby poniżej 50 roku życia, skoro żadna z nich nie zmarła na COVID-19? A szczepiono ich dość sporo, nie mówiąc już o dzieciach, które szczepiono, aby nie zarażały starszych. Jednak ta teza została obalona po tym, jak przedstawicielka Pfizera, pani Small, oficjalnie stwierdziła, że nic jej nie wiadomo na temat tego, czy szczepionka firmy Pfizera faktycznie zapobiega transmisji wirusa. Teraz oczywiście nie wolno wspominać o tym co dzieje się z młodymi zaszczepionymi wielokrotnie ludźmi, którzy masowo doznają udarów, zawałów i nagłych zgonów. 


 

Trzeba zwrócić uwagę, że te dane z Izraela nie są ograniczone tylko do jednego kraju. Powinny one służyć jako punkt wyjścia do dalszych badań i refleksji na temat tego, jak pandemia COVID-19 jest postrzegana i zarządzana na całym świecie. Możliwe, że ten izraelski skandal wskazuje na potrzebę głębszej analizy i przewartościowania naszego podejścia do pandemii i rozliczenia winnych tego, że na dwa lata uczyniono nam z życia koszmar i zabito setki tysięcy ludzi pozbawieniem ich pod pretekstem Covida normalnej opieki medycznej. Niestety sprawcy nadal piastują wysokie stanowiska i śmieją się nam w twarz przygotowując kolejną "pandemię".

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

No to chyba jakieś pozwolenie

No to chyba jakieś pozwolenie z "góry" redakcja dostała, żeby w artykule własnym poruszyć to, o czym trąbimy tu od początku plandemii.

Czy jest to przejaw późnego budzenia, po niemożliwej do ukrycia już liczbie "zgonów nadmiarowych" wśród do tej pory zdrowych ludzi?

No to żeby pobudzić towarzystwo jeszcze bardziej proponuję obejrzeć ten 5-cio minutowy film:

https://www.facebook.com/humenpol/videos/1122290865139551

Jeżeli Polacy nie rozumieją co tu się z nami wyprawia, to niech posłuchają o czym mówi w CNBC jakiś czarnoskóry biznesmen.

Oni to lepiej rozumieją niż my sami.

Posłuchajcie, bo warto.

 

Portret użytkownika gogo

Pewnie te szczepionki

Pewnie te szczepionki zabijają tylko młodych, bo moja matka i teściowa wzięły po trzy dawki, obie są dobrze po 80-tce i mają się dobrze mimo chorób współistniejących, a ja nie mogę się doczekać końca tych jędz.

Portret użytkownika ​euklides

Za 50 lat będą się domagać od

Za 50 lat będą się domagać od Niemiec odszkodowań za pfizerowo-biontechowy holocaust, a za 100 lat od Polski, bo izraelskim turystom w obawie przed covidem przepadły opłacone przez poliński rząd rezerwacje w hotelach....

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ​euklides

Uściślij, państwo kościelne..

Uściślij, państwo kościelne... Państwa to najbardziej zbrodnicze organizacje jakie stworzył człowiek. Świat na opak, gdzie najwięksi mordercy i bandyci są przywódcami, a nagłupsi są wynoszeni do rangi mędrców... Parodia, którą już chce się żygać.

Portret użytkownika OjciecDyrektor

Manipulacyjno propagandowa

Manipulacyjno propagandowa machina cały czas jedzie. Dobrze, że my w niej nie siedzimy.
Zostało nam przypatrywać się i łączyć kropki, bo coraz więcej ich się zaczyna układać w końcowy obraz.
Wydaje mi się że cokolwiek się stanie i czy umrzemy prędzej lub później, czy po szczepionce czy odejdziemy na raka to i tak w piachu zjedzą nas robale lub spalą nas w komorze, ale ....
umrzemy z tą myślą, że nie daliśmy się tym oszołomom i jesteśmy jakby- mimo wszystko- zwycięzcami !

Jak będzie przymusz, to chcę zastrzyk w pośladek. Zawsze będę szczerze odpowiadał, że mam szczepionkę w dupie.

Strony

Skomentuj