Senat USA przyjął ustawę która pozwoli oskarżyć Arabię Saudyjską o zamach na WTC

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wczoraj amerykański Senat jednogłośnie przyjął ustawę która pozbawi Arabię Saudyjską specjalnego immunitetu. Oznacza to, że rodziny ofiar ataków z 11 września 2001 roku będą mogli oskarżyć państwo Saudów o zabicie kilku tysięcy ludzi i domagać się ogromnych odszkodowań.

 

Relacje między Stanami Zjednoczonymi a saudyjskim reżimem nie są ostatnio w najlepszym stanie. Jeśli wspomniana wyżej ustawa wejdzie w życie, sojusz z całą pewnością zostanie zerwany. Władze Arabii Saudyjskiej ostrzegają że mogą sprzedać posiadane w USA aktywa warte 750 miliardów dolarów zanim zostaną zamrożone przez amerykańskie sądy, choć działanie to byłoby bardzo ryzykowne. Wielu senatorów uważa że groźby te są puste.

 

Biały Dom już dziś zapowiada że ustawa zostanie zawetowana. W tym samym czasie Barack Hussein Obama jest wzywany do odtajnienia raportów z których wynika, że Arabia Saudyjska mogła brać udział w ataku na WTC i wspierać terrorystów. Na dzień dzisiejszy nieoficjalnym oskarżonym jest Iran, największy wróg Izraela, któremu Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych odebrał 2 miliardy dolarów z zamrożonych aktywów i rozdał pieniądze rodzinom ofiar jako odszkodowanie.

 

Powrót do sprawy sprzed kilkunastu lat może być jakąś grą polityczną, której przynajmniej na obecnym etapie nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Pamiętajmy jednak, że na rzekomym zamachu terrorystycznym na WTC najbardziej skorzystał Izrael, który w ten sposób "zachęcił" Stany Zjednoczone do interwencji na Bliskim Wschodzie i szerzenia demokracji, czyli destabilizowania poszczególnych państw i usuwania niewygodnych rządów.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"Krótka historia biblijnego

"Krótka historia biblijnego kłamstwa

DEMONY
— MARYJA czyli ARYMAN = Pierwsza Biblijna Bestia znana też jako Nierządnica Wiecznie Łaknąca Krwii Chrześcijan….. czy Maciora (Macierz) Wszelkiej Obrzydliwości….. czy Kybele…. czy Tiamat…. itd …… GORYLICA z murzyńskich mitów WIECZNIE MORDUJĄCA LUDZI (pożerająca ich) , byt od jakiego darwin WYWIÓDŁ POCHODZENIE zydów….. swoich rodaków (zbielałych murzynów)
— jezus, czyli jozue (WYRZYNACZ Chrześcijan) czyli Echnaton (z Arki od Argonautów) czyli Hermes (ale nie Trismegistos)(zamieniony w Horusa w skrócie IHS) = Druga Biblijna Bestia

BOGOWIE
— Maria Magdalena czyli Nefretete, ŻONA jezusa (Echnatona) – ZAMORDOWANA wraz z dziećmi (jak się przyznano OTRUTA) bo WYMUSIŁA NA MĘŻU ZAPRZESTANIA przez przodków obecnych rabe SKŁADANIA OFIAR Z LUDZI bytowi kryjącemu sie pod nazwą AMEN (AMON, Aryman, Maryja)…… MASOWEGO SKŁADANIA…….
— Marduk znany też jako INDRA (INRI) czy Chrystus (HRIST – linia Czerwonych Buddów), Swarożyc z lokalnych wierzeń — AWATAR Ducha Bożego — SĘDZIA I KAT wymienionych wyżej obu DEMONÓW jakich kult obecnie jest nachalnie promowany od zydostwa poprzez katozdrajców na masonerii i innych spiskowcach skończywszy.

Każda kolejna „historia” tylko POWIELA i ODTWARZA tamte zaszłe jakieś 3600 lat temu wydarzenia.

Obecne wydarzenia w Syrii i usilne ściąganie „koalicjantów” pod Rakkę też jest tylko KOLEJNA ODSŁONĄ tamtych wydarzeń.

>
Apostołowie – załoga czy raczej kapitanowie z Argo (bo załoga liczyła ok 96 członków (mity))– dziś robią za „założycieli tzw 12 plemion Dana” (12 plemion iSSraela) czyli żydowskich rodów okupujących Ziemię"
(https://nnka.wordpress.com/2016/05/16/zeslanie-ducha-swietego-maryje-apostolow-i-marie-magdalene/#comment-62412)

Polactwo od tysięcy lat się modli do tych żydowskich bałwanów czyli DEMONÓW i jakoś nie widac ich "pomocnej dłoni" w tworzeniu "POLSKI SILNEJ I ZWARTEJ" a raczej takiej "zalanej krwią i ciagle pozastawianej świeżymi krzyżami" więc....

"powodzenia" w stawianiu kolejnych..... i obowiązkowym "dziękczynieniu" za to.... tym żydowskim bałwanom. Za KOLEJNE PRZETWORZENIE POLSKI W ZGLISZCA..... bo cóż odmóżdzone nazistowską ideologią znaną jako judaizm polactwo, poza powyższym, potrafi......

NIC......

Tylko biega miedzy "Panem, Wójtem a Plebanem" na skargę i lizanie stópek od kolejnego..... do kolejnego.... jego ciemiężyciela...

bo ROZUM czy DUMA już dawno odparowała w oparze usłużnie mu podawanego (m)ETANOLU.......

czy innych REŻIMOWYCH dragów

Portret użytkownika inzynier magister

By siębronić przed elitami

By siębronić przed elitami NWO trzeba powołać grupy modlitewne, wiadomo że modlitwa do Miłosierdzia Jezusa ktorą otrzymała św. Faustyna pochodzi z Nieba więc jej działanie jest pewne ! Dodatkową modlitą z Nieba jest święty różaniec Maryi, te dwie modlitwy plus Ojcze Nasz są od Boga i mają moc ochrony !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika OgnistyOko

Mylisz sie na temat Rosjan.

Mylisz sie na temat Rosjan. Rosjanie  nie pozwalaja tylko maja inne wazniejsze cele.I nie przeszkadzaja  izraela atakować hezbollah czy Iranczykow bo Rosjanie licza  na to ze Iranczycy i Arabowie wyśla wiecej specsłuzb do Syrii wspomóc Assada. Powiem tylko tyle ze Izrael zrobiła samobója zabijajac lidera. Bo akurat ten lider hezbollah był slabym dowodca i malo sie znał na wojenka i był marnym strategiem. Nowy lider hezbollah besdzie jakis dobrym stategiem  .

Portret użytkownika U_P_Adlina

osobno nie, ale zorganizowane

osobno nie, ale zorganizowane miliony mogą ich powstrzymać!!!!.........Oni jak ognia boją się milionowych protestów!!!!............Kładą laskę na tysiące, czy dziesiątki tysięcy!!!!........Są poważnie zaniepokojeni setkami tysięcy!!!!...........Ale miliony wzbudzają w nich strach!!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

wygląda na to że reżim

wygląda na to że reżim masonów z USA knuje zaatakować saudyjczyków... albo coś innego knuje w USA... w Polsce mamy sytuację  nibezpiecznego ataku tajnych elit lucyferiańskich na rząd wybrany demokratycznie ! Polskojęzyczni masoni chcą obalić rząd PiSu i wprowadzenia dyktatury islamistyczno-banksterskiej ! Już tak robią w pory że UE wzywa PiS do poddania się ! Szwabo-sataniści z UE chcą by Polska się samozniszczyła tak jak UE ! Tusk tak robi w pory bo za chwilę bedzie komisja amber gold że musi ich tam dniami i nocami nakłaniać do obalenia rządu który legalnie został wybrany ! Zamiast naciskać na złodzieji którzy ukradli OFE to wywiera się nacisk na rząd pani Szydło, która ma coraaz bardziej pooraną nerwami twarz ! Ostatnio wygląda coraz słabiej, widocznie idą jakieś pioruny od szwabskich zboków z eurosodomy ! Adam Michnik w udzielonym „Gazecie Wyborczej” wywiadzie skrytykował przemiany mające miejsce w państwach środkowej Europy. „Oberwało się” również Kościołowi oraz prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Z kolei atmosfera podczas demonstracji KOD-u została przezeń porównana do entuzjazmu podczas pielgrzymek Jana Pawła II do Polski.http://www.pch24.pl/michnik-o-polsce--to-pelzajacy-zamach-stanu--kod-przypomina-mu-entuzjazm-w-trakcie-pielgrzymek-jana-pawla-ii,43376,i.html#ixzz491mLxr1q

Nie damy pluć sobie w twarz! Kowalski & Chojecki 18.05.2016

https://www.youtube.com/watch?v=RngwJ8UHr2Q

rząd powinien ich przycisnąć jeszcze większymi aferami bo jak widać niczego się nie boją ! Co za straszna szajka bankstewrsko podkomunistyczna ! chcąnas ukatrupić szwabo folkzdpojcze ! Posłuchajcie jak są butni i jak niebezpieczni !

Wojciech Sumliński ujawnia rolę Bronisława Komorowskiego w procesie inwigilacji

https://www.youtube.com/watch?v=TMsFKB652_s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj