Senat USA nazwał UFO zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Komisja senacka do spraw wywiadu w USA, jakiś czas temu po opublikowaniu przez Pentagon sensacyjnych nagrań UFO zarejestrowanych przez amerykańskie myśliwce, zażądała od Pentagonu szczegółowego raportu na temat wszelkich niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych, które niektórzy uważają za pochodzące nie z tego świata. Tajny raport zaalarmował amerykańskich senatorów. 

Parlamentarzyści otrzymali informacje o niezidentyfikowanych „latających spodkach”. Teraz domagają się, aby Pentagon dostarczył niesklasyfikowany raport na temat tego, co to właściwie jest.<--break->

 

Jeden z brytyjskich ekspertów do spraw UFO, przez lata współpracujący z Ministerstwem Obrony UK uważa, że ​​może to wynikać z „niepokojenia” seantorów tym, co przeczytali w raporcie. To właśnie on zasugerował, że to senatorzy, którzy w ubiegłym roku otrzymali tajny raport o UFO, niepokoili się o to co tam się znalazło, a oświadczenia Pentagonu ich nie usatysfakcjonowały.

 

Według amerykańskich mediów senatorowie uznali UFO za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Dlatego zażądali, aby Pentagon przedstawił wszystko, co wiadomo o „latających spodkach”. Jakiś czas temu Donald Trump powiedział publicznie, że ma ciekawe informacje na temat UFO, chwilę potem Pentagon opublikował oficjalne wideo z lotu „latającego spodka” zarejestrowanego z pokładu samolotu F18 Hornet.

Komisja senacka ds. wywiadu opublikowała dokument z któego wynika, że jest nadal zaniepokojona tym, że w rządzie federalnym nie ma jednolitego, kompleksowego procesu gromadzenia i analizowania danych wywiadowczych dotyczących niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych, pomimo istnienia potencjalnego zagrożenia. 

 

W kwietniu zeszłego roku Pentagon oficjalnie  opublikował filmy z „niezidentyfikowanymi zjawiskami lotniczymi”, znanymi jako „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast”, wcześniej uchwycone przez samoloty marynarki wojennej. Materiał filmowy krążył publicznie od lat, a amerykańska armia po prostu potwierdziła ich autentyczność.

Obawy amerykańskich parlamentarzystów są uzasadnione, bo nawet jeśli te dziwne pojazdy łamiące zasady fizyki, nie pochodzą z innego świata niż nasz, to fakt, że mogą operować bezkarnie na amerykańskim niebie, musiał wzbudzić odpowiednią reakcję władz.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Quark

Jedno jest pewne , dla

Jedno jest pewne , dla ukrytej władzy w USA  wszystko co może przeszkodzić jej w realizacji swoich celów jest zagrożeniem "bezpieczeństwa narodowego"  . Gdyby jakakolwiek rasa obcych zechciała nas ziemian eksterminować lub zniewolić i zająć ziemię zrobiliby to z łatwością w kilka dni bo dla nich jesteśmy równie "zaawansowani" jak dla nas indianie z dżunglii. To ,że jak dotąd tego nie zrobili dowodzi tylko ,że nie mają złych zamiarów bo są od nas ZNACZNIE wyżej rozwinięci pod względem świadomości a ich sposób myślenia wykracza znacznie poza ramy naszego zrozumienia. To tak jak z dzikim zwierzęciem w potrzasku,które nie rozumie że człowiek podchodzi do niego by mu pomóc a nie go zjeść. 

Portret użytkownika angelus

No cóż... Zbliża się moment,

No cóż... Zbliża się moment, gdy bezkarnie zamordyzujące populacje elity NWO rozpoczną totalną walkę z siłami demokracji kontynentalnej...  To następny przyspieszony etap NWO - symulacja agrersji "obcych" w celu "zjednoczenia" narodów świata pod jednym wspólnym rządem.....

Portret użytkownika inzynier magister

Nie martwcie sięUFO nadzoruje

Nie martwcie się UFO nadzoruje całą planetę i dogląda upraw ! Jak już uprawy  dojrzeją to zaczną się zbiory ! Każdy kto nie jest zapisany w Niebie będzie miał przechlapane ! Widać że wielu tu komentujących nie może sobie poradzićz prawdą! Oni istnieją i przyglądająsię uprawie ! To jest szokujące ale prawdziwe, ludzie osadzeni w cywilizacji szatana iluminatów, a nie w cywilizacji Chrystusa dostają rozwolnienia na myśl że UFO to prawda !

"Na podstawie wieloletnich badań tego tematu musimy stanowczo stwierdzić, że świat UFO, kimkolwiek są tzw. "kosmiczni genetycy" jest zupełnie inny od tego jaki opisują nam standardowi ufolodzy. A jeśli dodamy do tego silne przekonanie wielu chrześcijańskich ufologów i biblistów o związku UFO istot z tajnymi bractwami cyrkla i kielni, jak i z samym Lucyferem-Balamem Abrasaxem, to sprawa fenomenu tzw. "kosmitów" staje się o wiele bardziej wybuchowa ! Aby to jakoś unaocznić zacytujemy tu urywek pracy badawczej profesora Davida Jacobsa, pamiętajcie - rząd USA oficjalnie potwierdził istnienie tych istot!!! Będzie to ujawnienie świata bytów  - humanoidów z pojazdów dyskoidalnych, jest on przed nami ukrywany."

https://popotopie.blogspot.com/2020/05/kosmiczna-bitwa-o-dostep-do.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Ufo to pojazdy z innego

Nie zawsze zgadzam się z Magistrem ale Ufo to pojazdy z innego wymiaru zatem nie zaprzeczają płaskiej ziemi ani okrągłej. Nawet gdyby ziemia była płaska to nie znaczy, że nie ma innych wymiarów a wręcz jest to bardziej prawdopodobne niż w przypadku ziemi kuli we wszechświecie. Biblia mówi wprost, że są istoty w innych wymiarach zarówno dobre- anielskie jak i złe- demoniczne. 

Portret użytkownika Monique

o qrwa żesz i jej/jegp pier..

o qrwa żesz i jej/jegp pier... mać(albo tate) zaprawdę powiadam wam, że w w świetle tego co się obecnie na tej pięknej,acz nieszczęsnej, bo nawiedzonej przez tzw. homo sapiens, planecie dzieje wskazane jest wręcz aby jakieś ufo przyleciało i zaorało!!!

 

Portret użytkownika Monique

Podpisuję się pod Twoim

Podpisuję się pod Twoim twierdzeniem "nie chce mi się już w tym burdelu uczestniczyć", chociaż to nie xenoboty mnie męczą a znacznie bardziej dotykające, nie tylko mnie, działania mające miejsce od jakiegoś czasu, czyli propaganda strachu oparta na coronawirusie zwanym covid-19 zmierzająca ku stosowaniu coraz większej opresji wobec zwykłych ludzi, polegającej na coraz większym kontrolowaniu począwszy od wyzysku fiskalnego skończywszy na najbardziej podstawowych aspektach życia prywatnego i naruszające nasze podstawowe prawa o samodecydowaniu.

Portret użytkownika tubylec

Koronawirus średnio się

Koronawirus średnio się sprzedał, namieszał ale bez szału, bajka o wirusie przestaje już ludzi wzruszać .. tak więc czas przygotować kolejne globalne kłamstwo - BLUEBEAM .. symulacja ataku kosmitów przy użyciu technologii hologramu .. a co za tym idzie - parcie na powszechne chipowanie dla naszego bezpieczeństwa.

Portret użytkownika osa

Taa, koronawirus średnio się

Taa, koronawirus średnio się sprzedał... prawie 500 tysięcy udokumentowanych zgonów, nieznana ilość zgonów chorych, którym nie zrobiono testów, więc może zaliczono ich do innej grupy...

Nie, nie robi się na świecie rutynowo testów na obecność wirusa grypy, to działa w drugą stronę..

Niedawno znany tenisista zrobił turniej pokazowy, jakiś dziennikarz go chwalił, jak to nie ulega panice i propagandzie wykorzystującej sytuację...

Teraz ten tenista jest zarażony, ale co gorsza oprócz niego sporo innych osób biorących udział czy pracujących przy przygotowaniach...

Ale przecież idiotom nigdy się nic nie wytłumaczy. Taki to zrozumie dopiero jak on sam albo ktoś z rodziny czy znajomych ciężko zachoruje..

Głupiec się nigdy nie uczy na cudzych błędach.

Ciekawe że 99% debili krzyczących o jakiś chipach nie ma jakiegokolwiek pojęcia ani o elektronice, ani o bionice, ani o nanotechnologii, ani o wirusologii... A żaden z nich elementarnej wiedzy ze wszystkich tych dziedzin... Ale ludzi którzy mają pojęcie pracują w laboratoriach, żeby ratować innych. Durnie wrzeszczą, że chcą ich truć, chipować i coś tam jeszcze

 

Portret użytkownika Monique

człowieku ok. 500.000  zgonów

człowieku ok. 500.000  zgonów do ok. 8.000.000.000 populacji w ciągu 5 m-cy????!!!! jeśli choć trochę ogarniasz matematykę i statystykę to wskażnik jest ekstremalnie minimalny, wynosi 0,00625 % (sześciotysięczną procenta)!!!!!! zestaw liczby i będziesz miał odpowiedź. Ten wskażnik waha się tylko minimalnie na +/- w poszczególnych populacjach. Wiadomo 500.000 robi wrażenie w Państwie które zamieszkuje niespełna 38.000.000 ludzi, ale w takim Państwie jak np. Indie, Chiny czy USA to śmieszna ilość,a  zważywszy na OGÓLNĄ STATYSTYKĘ ZGONÓW. Przykład: Przeciętna miesięczna ilość zgonów w Polsce na przestrzeni ostatnich 5 lat w okresie 1 m-ca to od 8.000 do 11.000, a nam się podaje 1.500 zmarłych w ciągu 4 m-cy (już nawet załóżmy, że naprawdę) w wyniku covid-19 niespełna 1500 osób????!!!!! Długo by mówić i porównywać, bo ilość w liczbie bezwzględnej czyli prawie 35.000 zgonów we Włoszech robi wrażenie ale Włochy zamieszkuje ponad 60.000.000ludzi zatem znowu mamy zaledwie 0,06%, więcej niż przeciętna ale jest to jeden z krajów gdzie najgorzej radzono sobie i radzi się z tzw. pandemią. Dla przykładu model Szwedzki, najmniej ograniczający podstawowe prawa człowieka i jednocześnie nie wypier...... całej gospodarki w kosmos ma wskaźnik śmiertelności na covid-19: 0,05% czyli mniej niż we Włoszech, a Szwedzi nigdy nie wprowadzili żadnych "reżimów sanitarnych" temat rzeka ... poczytaj i go ogarnij zanim znowu zaczniesz szerzyć propagandę strachu. 

Portret użytkownika Monique

człowieku ok. 500.000  zgonów

człowieku ok. 500.000  zgonów do ok. 8.000.000.000 populacji w ciągu 5 m-cy????!!!! jeśli choć trochę ogarniasz matematykę i statystykę to wskażnik jest ekstremalnie minimalny, wynosi 0,00625 % (sześciotysięczną procenta)!!!!!! zestaw liczby i będziesz miał odpowiedź. Ten wskażnik waha się tylko minimalnie na +/- w poszczególnych populacjach. Wiadomo 500.000 robi wrażenie w Państwie które zamieszkuje niespełna 38.000.000 ludzi, ale w takim Państwie jak np. Indie, Chiny czy USA to śmieszna ilość,a  zważywszy na OGÓLNĄ STATYSTYKĘ ZGONÓW. Przykład: Przeciętna miesięczna ilość zgonów w Polsce na przestrzeni ostatnich 5 lat w okresie 1 m-ca to od 8.000 do 11.000, a nam się podaje 1.500 zmarłych w ciągu 4 m-cy (już nawet załóżmy, że naprawdę) w wyniku covid-19 niespełna 1500 osób????!!!!! Długo by mówić i porównywać, bo ilość w liczbie bezwzględnej czyli prawie 35.000 zgonów we Włoszech robi wrażenie ale Włochy zamieszkuje ponad 60.000.000ludzi zatem znowu mamy zaledwie 0,06%, więcej niż przeciętna ale jest to jeden z krajów gdzie najgorzej radzono sobie i radzi się z tzw. pandemią. Dla przykładu model Szwedzki, najmniej ograniczający podstawowe prawa człowieka i jednocześnie nie wypier...... całej gospodarki w kosmos ma wskaźnik śmiertelności na covid-19: 0,05% czyli mniej niż we Włoszech, a Szwedzi nigdy nie wprowadzili żadnych "reżimów sanitarnych" temat rzeka ... poczytaj i go ogarnij zanim znowu zaczniesz szerzyć propagandę strachu. 

Strony

Skomentuj