Sawczenko wzywa do podjęcia działań przeciwko „żydowskiej władzy” na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/eduard.dolinsky/videos/1455827597782637/

Skandaliczne słowa padły w kontrowersyjnym wywiadzie przeprowadzanym na antenie kanału telewizyjnego News One. Wypowiedź Nadieżdy Sawczenko poruszyła Eduarda Dolińskiego, dyrektora Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego.

 

W czasie, gdy deputowana Wierchownej Rady odpowiadała na pytania telewidzów, zadzwoniła rosyjskojęzyczna mieszkanka, przedstawiająca się, jako Ludmiła Grigoriewna z Kriwogo Roga.

„Nadia, dlaczego nikt nie mówi o tym, o czym dyskutuje naród. Stałam na przystanku autobusowym i słyszałam, jak mężczyzna mówił i starsza kobieta, że było na Ukrainie tatarsko – mongolskie jarzmo, polskie jarzmo, a teraz jest żydowskie. Dlaczego o tym milczycie?”

Sawczenko odpowiedziała po ukraińsku:

„Tak, dziękuję! Dobre pytanie. Jeśli ludzie tak mówią, to jest to prawda. I tak, mamy siłę, władza ma krew nieukraińską, że tak powiem. Mówić o tym można, ale co robić? Musimy myśleć i działać!”

Warto przypomnieć, że w dniu 01 stycznia br., kiedy nacjonaliści czczą pamięć Stepana Bandery maszerując ulicami Kijowa, pojawiły się transparenty z antysemickimi napisami tj. „zwyciężymy drugi hazarski chanat” i wznoszono okrzyki: „Żydzi won! Żydzi wynoście się!”.

 

Zdaniem niektórych rosyjskich historyków, tj. Lew Gumilow, tzw. reżim hazarski był wielkim oszustwem ludzi, gdzie proste zasady rzekomo narzucała innym żydowska starszyzna. Widać, że nacjonaliści forsują obecnie teorię drugiego chanatu hazarskiego, który zwycięża, wskazując, iż premier Władimir Groisman i prezydent Petro Poroszenko mają żydowskie korzenie. Wydaje się, że na Ukrainie odczuwalny jest wzrost nastrojów antysemickich.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Eech. Wszędzie te Żydy.

Eech. Wszędzie te Żydy. Rządzą mediami, chcą zniszczyć Polskę, teraz Ukrainę, w sowietach to nie "bracia" rosjanie mordowali Polaków tylko Żydy, acha no i rozbiory Polski to też nie Rosja i Niemcy tylko spisek żydowski. Zaraz sie oakrze, że III Rzesza to też pomysł zydowski Smile Przypomnijcie mi - jakeij narodowści był Jezus?

Portret użytkownika Wierzący

Jezus był Żydem ale jak znasz

Jezus był Żydem ale jak znasz ewangelię stale pozostawał w konflikcie z elitą Żydowską i to elita mu zgotowała śmierć na Krzyżu. Ta sama elita dziś pociąga za sznurki sponsoruje politykę multi-kulti i dąży do NWO wiemy to od dawna.

 

Portret użytkownika Patriota

No Żydem , a kto mowil ze

No Żydem , a kto mowil ze Polska jest katolicka od zawsze ..? Nasza rodzima wiarę wycięto w pień ludzi palono w imię "dobrego" Boga z nad Jordanu ktory kazał wycinać jego przeciwników w imię "miłości" krucjaty itp 

Religie powstały po to zeby modz takich jak Ty ograniczyć do sfery sacrum i po za nią broń "Boże" nie wychodzić Wink Zwłaszcza Judaizm, Crzescijanstwo i Islam powstały na jednym biurku ;) 

pozdrawiam 

Masz odpowiedz ;) 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika mijo

Judaizm w wydaniu

Judaizm w wydaniu chrześcijańskim to Protestantyzm, ulubione pytanie jakiej narodowości był Jezus też pytają o to protestanci. 2/3 protestantów to potomkowie tych górali (ze Wzgórz Golan). Zgniła zachodnia Europa z genderem, eutanazją i co tam jeszcze to owoce pracy Lutra. A z ducha gniewu, ducha buntu nigdy dobrych owoców nie będzie. Ogromnie jesteś ciekawy jakiej narodowości był Jezus to ci odpowiem. Niebiańskiej - bo przecież Jego Królestwo nie jest z tego świata. Zadowolony?. A ówczesnych czasach mówił po aramejsku.

Portret użytkownika mijo

Jewreje usilnie nad tym

Jewreje usilnie nad tym pracują aby Nowym Izraelem stał się Krym i południowe regiony Ukrainy. Tak Chodzi o reaktywację Kaganatu Chazarskiego. No i kaspijska ropa i gaz w tle. "demokracja zagrożona" jak wszędzie tam gdzie ropa, gaz i petrodolary. A gdzie jest ta trójka tam pejsate czują proch i na wojence też można zarobić. Bo gdzie dwóch gojów się bije tam trzeci żyd korzysta.

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nareszcie baba z jajamy w

Nareszcie baba z jajamy w czeluściach uraińskiej jamy... Julii Tymoszenko było pełno w mediach kiedy "strasznie chorowała" - gdy ją z pierdla wypuścili cisza nad chorobą zapadła grobowa - Tymoszenko zdrowa...

Portret użytkownika sceptyyk

Tym sposobem, Rosja osiągnęła

Tym sposobem, Rosja osiągnęła swój cel... W czyich rękach są światowe media? Wiadomo. Co teraz będą głosily światowe media? Wiadomo. Kto teraz będzie odgrywał obrońcę żydowinek? Wiadomo. Itd itp. Tak się robi politykę - kreuje się marionetki, a one mówią to co kreator im każe...  Tak prowadzoną polityką unicestwia się niepodległe narody... Ukraina? Głupich się nie żałuje...

Strony

Skomentuj